„Titanic“ ir „Visi Tūzai“ komandų rokiruotė
Dar prieš prasidedant Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybėms, „Titanic“ ir „Visi Tūzai“ komandų vadovai iš naujo įvertino savo komandų galimybes ir nusprendė apsikeisti vietomis atitinkamose lygose.
Tad „Titanic“ ekipa panorusi išlikti aukštesniame lygyje rungtyniaus Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I-oje lygoje, o „Visi Tūzai“ apsisprendė išmėginti savo jėgas nuo II-os lygos.
Mėgėjų salės futbolo turnyras „Draugystės erdvė-2015“
Balandžio 20-23 dienomis vyks mėgėjų salės futbolo turnyras „Draugystės erdvė-2015“, kurį organizuos jaunimo organizacija „Atviros Jaunimo Erdvės“ ir Klaipėdos futbolo mokykla.
A grupėje rungtyniaus „Tikri vyrai“, „Atviros Jaunimo Erdvės-1“, „KPVM“, o B grupėje – „LAJM“, „Atviros Jaunimo Erdvės-2“, ir „Santarvė“ komandos.
Grupių nugalėtojai kovos finale, o antrąsias vietas užėmusios komandos rungtyniaus dėl III-osios vietos.
Pirmojo etapo rungtynės vyks Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijoje (I.Simonaitytės g. 24), o finalai – Klaipėdos futbolo mokyklos salėje.
Pateikiame varžybų tvarkaraštį:
Ar solidi pergalė įkvėps "Jambo" ekipą naujam startui?
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 16 d.
B pogrupis
„GP-Taškas“ – „Jambo“ 0:5 (0:4)

Pusfinalių poros:
Balandžio 20 d. 20.15 val. „Sarema“ – „Klarksonas-Sakuona“
Balandžio 22 d. 20.00 val. „Klaipėdos Universitetas“ – „Futbolo mokykla“
"Futbolo mokykla" tik po pertraukos pralaužė pasiaukojamai kėlinį žaidusios "Titanic" ekipos gynybą
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 15 d.
A pogrupis
„Futbolo mokykla“ – „Titanic“ 4:0 (0:0)

Pusfinalių poros:
Balandžio 20 d. 20.15 val. „Sarema“ – „Klarksonas-Sakuona“
Balandžio 22 d. 20.00 val. „Klaipėdos Universitetas“ – „Futbolo mokykla“
"AGRpakas-Sendvaris" įveikė "Baltus", siekusius užsitikrinti vietą pusfinalyje
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 14 d.
A pogrupis
„Baltai“ – „AGRpakas-Sendvaris“ 1:2 (1:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:

Atviro futbolo rungtynėse komandos mieliau puolė nei gynėsi
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 13 d.
B pogrupis
„Klarksonas-Sakuona“ – „Klaipėdos Universitetas“ 6:14 (2:7)

Pateikiame rungtynių statistiką:

Pergalę šventusi "Klarksono-Sakuonos" komanda užsitikrino vietą pusfinalyje
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 10 d.
B pogrupis
„Klarksonas-Sakuona“ – „GP-Taškas“ 2:1 (1:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:

"Jambo" išplėšė pergalę paskutinėmis rungtynių sekundėmis
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 9 d.
B pogrupis
„KKT“ – „Jambo“ 1:2 (0:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:

"Baltų" pergalė išlaikė galimybes visoms A pogrupio komandoms, "Klaipėdos Universitetas" nugalėjo progų neišnaudojusią "GP-Taško" komandą
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Balandžio 8 d.
A pogrupis
„Baltai“ – „Futbolo mokykla“ 2:1 (2:1)

B pogrupis
„GP-Taškas“ – „Klaipėdos Universitetas“ 1:4 (0:2)

Pateikiame rungtynių statistiką:

"Sarema" išvargo sunkią pergalę prieš "Titanic" ir užsitikrino vietą pusfinalyje
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Balandžio 7 d.
A pogrupis
„Sarema“ – „Titanic“ 2:1 (1:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:

"AGRpakas-Sendvario" gynyba neatsilaikė nuo "Futbolo mokyklos" ekipos atakų
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Balandžio 1 d.
A pogrupis
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Futbolo mokykla“ 0:4 (0:3)

Pateikiame rungtynių statistiką:

Puslapis 162 iš 175 << < 159 160 161 162 163 164 165 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.30
KFA AKADEMIJA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PORT MARE 0 0
2. FK ŽEBENKŠTIS 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA AKADEMIJA 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSėDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0