"Gargždų Pramogos-Taškas" antroje rungtynių pusėje nugalėjo "KKT" ekipą
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 21 d.
B pogrupis
„Gargždų Pramogos-Taškas“ – „KKT“ 2:0 (0:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:
Akiai patraukliose ir neišnaudotų progų rungtynėse minimali "Klaipėdos Universiteto" pergalė
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 19 d.
B pogrupis
„Klaipėdos Universitetas“ – „Jambo“ 1:0 (1:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:

Nesurinkusi sudėties "Titanic" komanda be kovos užleido "Uosto Direkcija" ekipai vietą finale
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 18 d.
Pusfinalis
„Titanic“ – „Uosto Direkcija“ 0:3 (b.ž.)
„Titanic“ komanda informavo, kad nesurenka sudėties pusfinalio rungtynėms, o „Uosto Direkcijos“ komandai nesutikus perkelti rungtynes į kitą dieną, pusfinalio dvikovoje „Titanic“ komandai įskaitomas pralaimėjimas 0:3 be žaidimo ir „Uosto Direkcija“ patenka į finalą.
"Futbolo mokyklos" ir "Saremos" dvikovoje užfiksuotos lygiosios
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Kovo 17 d.
A pogrupis
„Futbolo mokykla“ – „Sarema“ 2:2 (0:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:
Antrajame Taurės varžybų pusfinalyje kovos "Kruopa" ir "Nautica"
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 16 d.
Ketvirtfinaliai
„Kuršiai“ – „Kruopa“ 8:12 (3:7)
„Nautica“ – „LCC Moose FC“ 3:1 (0:0)

Pusfinaliai:
Kovo 18 d. – „Titanic“ - „Uosto Direkcija“ 0:3 (b.ž.)
Kovo 23 d. 20.30 val. KU salė – „Kruopa" - „Nautica“
Pirmose turnyro rungtynėse "AGRpakas-Sendvaris" įtikinamai nugalėjo "Titanic" ekipą
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Kovo 16 d.
A pogrupis
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Titanic“ 9:2 (3:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:
Pasiaukojamai rungtyniavusi "Titanic" ekipa iš Taurės varžybų eliminavo "Gargždų Pramogos-SC" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 13 d.
Ketvirtfinaliai
„Gargždų Pramogos-SC“ – „Titanic“ 3:5 (1:4)

Pateikiame rungtynių statistiką:
Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos komandų registracija (dalyvauti planuojančios komandos)
Skelbiama Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos komandų registracija. Varžybos būtų vykdomos Klaipėdos centrinio stadiono mažojoje dirbtinės dangos aikštėje.
Per komandų vadovų susirinkimą, atsižvelgiant komandų skaičių, būtų nuspręsta ar organizuoti vienas, visą sezoną trunkančias pirmenybes, ar įvesti naujovę ir skirtingai nei praėjusiame sezone, organizuoti dvejas atskiras pirmenybes – pavasario (balandžio – liepos mėn.) ir rudens (rugpjūčio – spalio mėn.).
Priklausomai nuo komandų skaičiaus, bus svarstomas ir atskirų lygų klausimas.
Atsižvelgiant į stadiono užimtumą, per susirinkimą spręsime ir pagrindinių savaitės dienų, kuriomis bus žaidžiamos rungtynės, klausimą.
Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygoje negalėtų rungtyniauti LFF A lygos, LFF I-os lygos ir LFF II lygos komandose registruoti žaidėjai. (Jei būtų atskiros 7x7 pirmenybių lygos, žemesnėse negalėtų žaisti ir LFF III lygoje rungtyniaujantys žaidėjai)
Išsamesnė informacija ir preliminari komandų registracija (iki kovo 30 d.) e-paštu – modestas@klff.lt arba telefonu 8-656 56593. Komandų vadovų susirinkimas planuojamas kovo 30 d.
XIV-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras (pateikiamos lentelės, tvarkaraštis ir statistika)
XIV-ojo A. Fokino atminimo Taurės turnyro dalyvės – 10 komandų, kurios ištraukus burtus buvo suskirstytos į du pogrupius.
A pogrupyje rungtyniaus „Baltai“, „ARGpakas-Sendvaris“, „Futbolo mokykla“, „Sarema“ ir „Titanic“, o kitame – B pogrupyje varžysis „Klarksonas-Sakuona“, „Klaipėdos Universitetas“, „Gargždų Pramogos-Taškas“, „KKT“ ir „Jambo“. Į pusfinalius pateks po dvi komandas iš kiekvieno pogrupio.

2015 m. Klaipėdos m. salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos (pateikiamos komandų sudėtys ir tvarkaraščiai)
Ištraukus burtus, paaiškėjo 2015 m. Klaipėdos m. salės futbolo "JOMA" Taurės varžybų poros ir komandų laukiamas kelias iki Finalo.
Pateikiame visą "JOMA" Taurės varžybų schemą, rungtynių laikus ir komandų sudėtis:

Taurės varžybų NUOSTATAI
Pirmąjį ketvirtfinalį laimėjo "Uosto Direkcija"
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 11 d.
Ketvirtfinaliai
„Uosto Direkcija“ – „Sparta“ 8:6 (5:2)

Pateikiame rungtynių statistiką:
Puslapis 164 iš 176 << < 161 162 163 164 165 166 167 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.30
KLAIPĖDOS POLICIJA - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PORT MARE 0 0
2. FK ŽEBENKŠTIS 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0