Nugalėtojų titulą užsitikrinusi "Sarema" lengvu tempu sutriuškino "Rosą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 7 d.
„Rosa“ - "Sarema" 2:7 (0:3)

Skelbiama registracija 2015-2016 m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėms (atnaujinta 2015 10 13)
Skelbiama registracija 2015-2016 m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėms, kurios vyktų trijose lygose. Bus siekiama, kad I-oje ir II-oje lygoje rungtyniautų po 12 komandų, o III-oje lygoje bus atsižvelgiama į norinčių dalyvauti komandų skaičių.
Išsamesnė informacija ir preliminari komandų registracija (iki spalio 10 d.) e-paštu – modestas@klff.lt arba telefonu 8-656 56593. Komandų vadovų susirinkimai atskiroms lygoms planuojami spalio 13-15 dienomis.
Pateikiame kokios komandos kurioje lygoje, pagal praėjusio sezono rezultatus, turi teisę rungtyniauti (šalia komandų pateiksime informaciją dėl dalyvavimo patvirtinimo/atsisakymo ir kitą papildomą informaciją).

Pilnos sudėties nesurinkęs FK "Koralas" į Kretingą atvyko tik draugiškoms rungtynėms
Spalio 4 d.
„KKT“ - "Koralas" 3:0 (t.p.)
Į rungtynes FK "Koralas" atvyko su dvejais neregistruotais žaidėjais ir su "KKT" komanda sužaidė tik "draugiškas" rungtynes, kurias "KKT" komanda laimėjo rezultatu 4:2. Pagal varžybų nuostatus FK "Koralui" įskaitytas pralaimėjimas rezultatu 0:3.

DĖMESIO VERTI RUNGTYNIŲ ĮVARČIAI

"Babrungas" dukart panaikino "AGRpako-Sendvario" dviejų įvarčių persvaras
Spalio 3 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ - "Babrungas" 4:4 (2:0)

ANTROJO KĖLINIO VIDEO

Drausminės nuobaudos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių drausminės nuobaudos
„Klarksonas-Sakuona“ komandos žaidėjas Darius Grigaitis, už pašalinimą rungtynėse "Baltai" - "Klarksonas-Sakuona", diskvalifikuojamas rungtynėms "Klarksonas-Sakuona" - "Sarema".
„Klarksonas-Sakuona“ komandos žaidėjas Maksim Jegorov, už pašalinimą rungtynėse "Baltai" - "Klarksonas-Sakuona", diskvalifikuojamas rungtynėms "Klarksonas-Sakuona" - "Sarema".

Pergalės besivaikęs FK "Koralas" pralaimėjo sezono rungtynes sužaidusiam "AGRpakui-Sendvariui", po rezultatyvios pergalės "Sarema" tampa sunkiai pavejama

VIDEO APŽVALGA

"Atlantas" tęs kovą LFF Taurės varžybose, kitos tris Klaipėdos regiono komandos ketvirtojo etapo neįveikė
Antradienį, rugsėjo 29 d., sužaistos trejos LFF Taurės varžybų aštuntfinalio rungtynės, iš kurių dvejose rungtyniavo Klaipėdos regiono futbolo komandos.
Gargždų „Pramogos SC-Taškas“ komanda savoje aikštėje pirmoji išsiveržė į priekį (ĮVARČIO VIDEO) ir pusantro kėlinio išlaikė lygų rezultatą (1:1), bet per paskutinį rungtynių pusvalandį Kauno „Spyris“ įrodė savo pranašumą 4:1 ir pateko į ketvirtfinalio etapą.
Klaipėdoje „Atlantas“ rungtyniavo su Šiaulių FK „Šiauliais“ ir per abu kėlinius pasižymėjęs po du kartus, nesunkiai laimėjęs 4:0, žengė į kitą etapą.
Trečiadienį, rugsėjo 30 d. Gargžduose „Banga“ dėl patekimo į kitą etapą kovojo su čempionu Vilniaus „Žalgiriu“ ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 1:4 (0:0). "Klaipėdos Granitui" Jonavoje teko žaisti pratęsimą su "Lietavos" komanda, kuri pratęsimo metu įmušė pergalingą įvartį 2:1 (pagrindinis laikas 1:1).

Šeimų futbolo 3x3 turnyras FK "Atlanto" taurei laimėti

FK "Atlantas" ir Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija surengė Šeimų futbolo 3x3 turnyrą FK "Atlanto" taurei laimėti. Šešios komandos tarpusavyje varžėsi ne tik dėl prizinių vietų, bet ir dalyvavo įvairiose rungtyse skirtose tiek komandų vaikams, tiek mamytėms, tiek tėveliams.
Dėkojame komandoms už puikias nuotaikas, gražias akimirkas futbolo aikštėje ir šaunų dalyvavimą!