"AGRpakas-Sendvario" gynyba neatsilaikė nuo "Futbolo mokyklos" ekipos atakų
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Balandžio 1 d.
A pogrupis
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Futbolo mokykla“ 0:4 (0:3)

Pateikiame rungtynių statistiką:

"Klarksonas-Sakuona" dukart neišlaikė persvaros - "KKT" nuo pralaimėjimo išgelbėjo įspūdingas M.Jefišovo tolimas baudos smūgis
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 31 d.
B pogrupis
„Klarksonas-Sakuona“ – „KKT“ 2:2 (1:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:

Informacija apie Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybes (papildyta turų eiga)
Pirmadienį įvyko Klaipėdos miesto futbolo komandų vadovų susirinkimas, kuriame buvo nuspręsta šiemet vietoj 7x7 futbolo pirmenybių vykdyti 8x8 futbolo pirmenybes.
Per susirinkimą 19 komandų nuspręsta suskirstyti į dvi lygas – I-oje lygoje kovos 10 komandų, antroje – likusios devynios.
2015 m. Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I-oje lygoje rungtyniaus „Klaipėdos Universitetas“, „Sparta“, „Sarema“, „Vakarų frontas“, „Klaipėda City“, „AGRpakas-Sendvaris“, „Nautica“, „Uosto Direkcija“, „Visi Tūzai“, „Kruopa“.
II-oje lygoje jėgas išmėgins „Titanic“, „Memel“, „Meglar“, FC „Agluonėnai“, „Policijos mokykla“, „Miško Pasaka“, FC „Suoliukas“, „Koralas“ ir „AGRpakas-Sendvaris-2“. Antradienį „AGRpakas-Sendvaris-2“ informavo, kad komanda nebedalyvaus II-oje lygoje, tad šiuo metu II-oje lygoje lieka 8 komandos.
I-oje lygoje kovos prasidės nuo balandžio 27 d., o II-oji lyga rungtyniauti pradėtų savaite vėliau. Komandos abejose lygose rungtyniaus dviejų ratų sistema (pirmas ratas vyks balandžio – birželio mėn. ir antras ratas – rugpjūčio-spalio mėn.).
Išsamiau apie pirmenybių nuostatus, tvarkaraščius ir visą kitą informaciją pateiksime artimiausiomis dienomis.
Lietingą vakarą "Baltų" ir "Saremos" dvikovoje įvarčiais nelijo
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 30 d.
A pogrupis
„Baltai“ – „Sarema“ 0:0 (0:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:

"Nautica" apgynė Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybų nugalėtojų titulą
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 26 d.
Finalas
„Nautica“ – „Uosto Direkcija“ 8:4 (5:2)
Ketvirtadienį finišavo Klaipėdos miesto salės futbolo „JOMA“ Taurės varžybos, o tuo pačiu ir Klaipėdos miesto salės futbolo sezonas. Finale kovo praėjusio sezono Taurės varžybų laimėtoja „Nautica“ ir sėkmingai iki finalo nukeliavusi „Uosto direkcija“.
Pirmosios lemiamų rungtynių minutės sėkmingiau susiklostė „Nauticai“, kuri po Germano Jezerskij ir Andriaus Jotko įvarčių gan greitai įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:0), bet „Uosto Direkcijos“ pakako panašaus kelių minučių laiko, kad Dano Kulišausko ir Karolio Intos įvarčiais atstatytų pusiausvyrą (2:2). Vis gi šįkart „Nauticos“ gretose sunkiai sustabdomas buvo Germano Jezerskij ir Andriaus Jotko duetas, kurie iki pertraukos įmušė dar tris gražius įvarčius ir „sukrovė“ „Nauticai“ nemenką persvarą (5:2).
"Klaipėdos Universiteto" ir "KKT" rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Kovo 26 d.
B pogrupis
„Klaipėdos Universitetas“ – „KKT“ 0:0 (0:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:

Pergalingai startavusi "Klarksonas-Sakuona" privertė "Jambo" ekipą patirti antrąjį pralaimėjimą
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 25 d.
B pogrupis
„Klarksonas-Sakuona“ – „Jambo“ 3:1 (2:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:

Nuo rungtynių pradžios dominavusi "Sarema" įtikinamai nugalėjo "AGRpakas-Sendvarį"
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 24 d.
A pogrupis
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Sarema“ 1:5 (0:3)

Pateikiame rungtynių statistiką:

"JOMA" Taurės varžybų finale žais "Uosto Direkcija" ir "Nautica"
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 23 d.
Pusfinalis
„Kruopa“ – „Nautica“ 5:9 (1:3)

Klaipėdos m. salės futbolo "JOMA" Taurės varžybų FINALAS tarp "Uosto Direkcijos" ir "Nauticos" komandų įvyks kovo 26 d. 19.15 val. Žaidimų ir sporto salėje (Taikos pr. 61a).

Pateikiame rungtynių statistiką:
"Titanic" komanda nugalėjo "Baltus"
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 23 d.
A pogrupis
„Baltai“ – „Titanic“ 2:6 (1:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:

"Gargždų Pramogos-Taškas" antroje rungtynių pusėje nugalėjo "KKT" ekipą
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 21 d.
B pogrupis
„Gargždų Pramogos-Taškas“ – „KKT“ 2:0 (0:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:
Puslapis 169 iš 181 << < 166 167 168 169 170 171 172 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - BANGA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

16.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - ELVITRANSA
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
NAUTICA - KRUOPA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
SPARTA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai