"Bega"ir "Meglar" privertė varžovus patirti antruosius pralaimėjimus
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Lapkričio 18 d.
„Bega“ – „KPVM“ 7:2 (4:1)
„Ginduliai“ – „Meglar“ 4:11 (3:5)
III-os lygos antrasis turas prasidėjo „Begos“ ir „Meglar“ komandų pergalėmis. Nors „KPVM“ komanda pirmoji įgavo pranašumą (1:0), tačiau vėliau ši komanda gynyboje nesugebėjo sustabdyti „Begos“ puolėjo Mindaugo Šimkaus, kuris įmušė šešis įvarčius šiose rungtynėse ir didžiąja dalimi nulėmė „Begos“ pergalę rezultatu 7:2.
Kitose rungtynėse „Meglar“ žaidėjas Dalius Barakauskis buvo dar rezultatyvesnis, kuris į „Gindulių“ komandos vartus kamuolį pasiuntė net 7 kartus. Pirmajame kėlinyje „Ginduliai“ dar sugebėjo neleisti varžovams perdaug atitrūkti (3:5), tačiau po pertraukos „Meglar“ komanda įmušė šešis įvarčius, į kuriuos „Ginduliai atsakė vos vienu tiksliu smūgiu (11:4).
Praėjusio sezono prizininkų dvikovoje vienu įvarčiu laimėjo "Klarksonas-Plikiai", lygiosios užfiksuotos "Nauticos" ir "Irenitos" rungtynėse
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 17 d.
„GP-Policijos Asociacija“–„Klarksonas-Plikiai“ 4:5 (2:3)
„Nautica“ – „Irenita“ 2:2 (1:2) FOTO
Iš penktadienio nukeltose I-ojo turo paskutinėse rungtynėse susitiko praėjusio sezono prizininkai „Gargždų Pramogos-Policijos Asociacija“ ir „Klarksonas-Plikiai“. Permainingai vykusiame pirmajame kėlinyje dukart pirmavo „GP-Policijos asociacija“, tačiau abukart rezultatą išlyginusi „Klarksono-Plikių“ komanda, sugebėjo laimėti pirmąjį kėlinį rezultatu 3:2, o antrojo kėlinio pradžioje ir padvigubino savo persvarą (4:2). Nors „GP-Policijos asociacija“ išlygino rezultatą (4:4), tačiau netrukus „Klarksonas-Sakuoną“ įmušė lemiamą įvartį ir iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 5:4.
Pirmadienio vakarą „Nauticos“ ir „Irenitos“ dvikova prasidėjo I-os lygos II-asis turas. Pačioje rungtynių pradžioje krito po įvartį tiek į vienus, tiek į kitus vartus ir iki pirmojo kėlinio vidurio rezultatas buvo lygus (1:1), bet jam įpusėjus „Irenita“ išsiveržė į priekį (2:1) ir tokiu rezultatu laimėjo pirmąją rungtynių pusę. Nerezultatyviame antrajame kėlinyje buvo įmuštas vos vienas įvartis – kėlinio viduryje „Nautica“ išlygino rezultatą (2:2) ir abi komandos nebepasižymėjusios iki rungtynių pabaigos, buvo priverstos pasidalinti po tašką.
Puikiai sužaidęs antrąjį kėlinį "Vakarų frontas" nugalėjo "Policijos mokyklą", "ARGpakas-Sendvaris" minimalia persvara įveikė "LAJM" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
„LAJM“ – „ARGpakas-Sendvaris“ 4:5 (2:3)
„Vakarų frontas“ – „Policijos mokykla“ 7:6 (2:5)
II lygos II-ojo turo rungtynėse „Policijos mokykla“ po pirmos rungtynių pusės 5-2 pirmavo prieš „Vakarų frontą“, tačiau ne tik puolime, bet ir gynyboje antrąjį kėlinį gerai sužaidęs „Vakarų frontas“, rungtynėms baigianti išsiveržė į priekį ir iškovojo antrąją pergalę (7:6).
Kitoje vakaro dvikovoje savo pirmas rungtynes žaidė „LAJM“ ir „ARGpakas-Sendvaris“ ekipos. „LAJM“ ekipa sėkmingiau sužaidė tik rungtynių pradžią ir pabaigą, per kurias įmušė po du įvarčius, tačiau „ARGpakas-Sendvaris“ spėjęs atsitiesti dar pirmojo kėlinio pabaigoje (3:2), o antrajame kėlinyje įgijęs net trijų įvarčių persvarą (5:2), varžovams leido priartėti tik rungtynėms baigiantis (5:4).
"Kruopos" patirtis neprilygo "Irenitos" greičiui
Lapkričio 14 d.
„Kruopa“ – „Irenita“ 2:7 (0:4) FOTO
"Optimistai" garbingai pasipriešino "Klaipėda city" ekipai
„Optimistai“ – „Klaipėda city“ 4:6 (2:4)

"Nautica" antroje rungtynių pusėje palaužė "Titanic" komandos pasipriešinimą
Lapkričio 13 d.
„Titanic“ – „Nautica“ 1:3 (0:0)
Ketvirtadienį sužaistos ketverios III lygos rungtynės
„Meglar“–„KJP“ 3:4 (1:2)
„FC Agluonėnai“–„Kuršiai“ 2:13 (1:4)
„Klaipėdos Policja“–„Ginduliai“ 14:2 (8:1)
„Miško pasaka“–„Memel“ 6:3 (3:2)

"KU" ir "Sportidus-KVK" pirmosios pergalės
Lapkričio 12 d.
„Kl.Universitetas“–„KUSK“ 5:3 (3:3),
„Baltai“–„Sportidus-KVK“ 2:4 (1:1).
Permainingose dvikovose pajėgesnės buvo "Policijos mokyklos" ir "Vakarų fronto" komandos
„Policijos mokykla“–„Bočiai-Transkela“ 6:2 (2:2).
„Atsarginių suoliukas“–„Vakarų frontas“ 5:8 (2:1).

Rezultatyviose rungtynėse pirmas pergales šventė FK "Sokeris" ir "Klaipėda city-2"
„Bega“ – FK „Sokeris“ 8:12 (4:6),
„KPVM“ – „Klaipėda city-2“ 3:8 (2:4).
"Sarema" I-oje lygoje debiutavo pergale prieš "Bočius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I Lyga.
„Bočiai“ – „Sarema“ 3:7 (3:1).
Pirmadienio vakarą prasidėjo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės, kurių I-os lygos pirmose rungtynėse tarpusavyje kovojo „Bočiai“ ir „Sarema“. Pirmoje rungtynių pusėje ryžtingiau ir tiksliau puolime žaidę „Bočiai“, pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 3:1. Tačiau lyg greitai su I-os lygos „krikštu“ apsipratusi „Sarema“ po pertraukos akivaizdžiai pranoko „Bočius“ tiek puikiai sužaidusi gynyboje, tiek įmušusi šešis įvarčius be atsako ir pasiekusi pirmąją pergalę jau savo debiutinėse I-os lygos rungtynėse 7:3.