Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lygoje startuos 12 ekipų
Ketvirtadienį, spalio 15 d., įvyko Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lygos komandų vadovų susirinkimas, kuriame 12 komandų patvirtino dalyvavimą varžybose. Šiame sezone III lygoje dalyvaus „KVK“ (Klaipėdos valstybinė kolegija), „LAJM“ (Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla), „Klaipėda City-2“, „Bega“, „Klaipėdos Policija“, „KPVM“ (Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla), „Meglar“, „Ginduliai“, „Memel“, FC „Agluonėnai“, FK „Vienuolikė“, „FM-3“
III lygos startas numatytas lapkričio 9 dieną, o pirmojo etapo pabaiga - vasario 5 d.
Varžybų sistema išlieka kaip ir praėjusiame sezone - pirmajame etape rungtyniaujama vieno rato sistema, į antrąjį etapą (atkrentamąsias varžybas) patenka pirmos šešios komandos.
Ištraukus burtus paaiškėjo kokia bus turų eiga III-os lygos pirmajame etape:


"Baltai" turėjo paplušėti su "Rosa", kad užsitikrintų prizinę vietą ir sekmadienį su FK "Koralu" kovos dėl antrosios vietos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 14 d.
„Rosa“ - "Baltai" 3:6 (1:2)

VIDEO APŽVALGAĮvyko Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos komandų vadovų susirinkimas
Trečiadienį, spalio 14 d., įvyko Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos komandų vadovų susirinkimas, kuriame dešimt komandų jau patvirtino dalyvavimą, o dar dvi iki savaitės pabaigos turi informuoti dėl savo apsisprendimo.
Dalyvavimą jau patvirtino – „Klaipėda City“, „Vakarų Frontas“, „LCC Moose FC“, FC „Suoliukas“, „Sparta“, „AGRpakas-Sendvaris“, „Miško Pasaka“, „Kuršiai“, „FM-97“, ir „Uosto Direkcija“.
Susirinkimo dieną apie atsisakymą dalyvauti varžybose pranešė „Nautica-2“, tačiau vietoj jos žada dalyvauti „Atviros erdvės jaunimo centro“ (AEJC) komanda, o „Bočiai-Transkela“ savo apsisprendimą patvirtins artimiausiomis dienomis. Beje, galimas variantas, kad šios dvi komandos apsijungs į vieną komandą ir II-oje lygoje bus 11 komandų.
II lygos startas numatytas lapkričio 9 dieną, o pirmojo etapo pabaiga - vasario 5 d.
Varžybų sistema išlieka kaip ir praėjusiame sezone - pirmajame etape rungtyniaujama vieno rato sistema, į antrąjį etapą (atkrentamąsias varžybas) patenka pirmos šešios komandos.
Ištraukus burtus paaiškėjo kokia bus turų eiga II-os lygos pirmajame etape, jei dalyvaus 12 komandų:


Patvirtintos 2015-2016 m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos komandos
Spalio 13 d. įvyko Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos komandų vadovų susirinkimas, kuriame buvo patvirtintos visos 12 komandų – „Gargždų Pramogos-Gelsauga“ (buvusi „Gargždų Pramogos-Klaipėdos Policija“), „Klaipėdos Universitetas“, „Irenita“, „Nautica“, „Plikiai“, „KUSK“, „Kruopa“, „Baltai“, „Sarema“, PM "Vėtra" (buvusi „Policijos mokykla“), „Bočiai“, „Titanic“.
Kaip jau buvo minėta anksčiau teisės I-oje lygoje atsisakė „Sportidus-KVK“, „Klaipėda City“, „Vakarų Frontas“ ir „LCC Kicks“.
Pirmenybių startas numatytas lapkričio 9 dieną, o pirmojo etapo pabaiga - vasario 5 d.
Varžybų sistema išlieka kaip ir praėjusiame sezone - pirmajame etape rungtyniaujama vieno rato sistema, į antrąjį etapą (atkrentamąsias varžybas) patenka pirmos šešios komandos. Pirmąsias dvi vietas užėmusios komandos iš karto patenka į pusfinalį, o III-VI vietas užėmusios komandos kovos ketvirtfinalyje (1 pora III vieta - VI vieta ir 2 pora IV vieta – V vieta).
I lygoje paskutines dvi vietas užėmusios komandos praras vietą I-oje lygoje, o teisę kitąmet jas pakeisti turės II-os lygos finalininkės. Per susirinkimą nutarta, jei pasitrauks kuri iš komandų bei II-os lygos komandos nenorės eiti į I-ąją lygą ir liks tik iki dešimt komandų, tai 2016-2017 metų sezone bus mažinamas I-os lygos komandų skaičius iki dešimties komandų.
Per susirinkimą priimti keli pakeitimai nuostatuose:


"Babrungas" minimalia persvara įveikė sezoną užbaigusią "KKT" ekipą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 10 d.
„Babrungas“ - "KKT" 1:0 (0:0)


Permainingoje ir dramatiškoje dvikovoje "Baltai" įveikė mažumoje žaidusią "Klarksono-Sakuonos" ekipą ir tęsia kovą dėl II-os vietos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 8 d.
„Baltai“ - "Klarksonas-Sakuona" 4:3 (0:1)

VIDEO APŽVALGA


Nugalėtojų titulą užsitikrinusi "Sarema" lengvu tempu sutriuškino "Rosą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 7 d.
„Rosa“ - "Sarema" 2:7 (0:3)


Skelbiama registracija 2015-2016 m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėms (atnaujinta 2015 10 13)
Skelbiama registracija 2015-2016 m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėms, kurios vyktų trijose lygose. Bus siekiama, kad I-oje ir II-oje lygoje rungtyniautų po 12 komandų, o III-oje lygoje bus atsižvelgiama į norinčių dalyvauti komandų skaičių.
Išsamesnė informacija ir preliminari komandų registracija (iki spalio 10 d.) e-paštu – modestas@klff.lt arba telefonu 8-656 56593. Komandų vadovų susirinkimai atskiroms lygoms planuojami spalio 13-15 dienomis.
Pateikiame kokios komandos kurioje lygoje, pagal praėjusio sezono rezultatus, turi teisę rungtyniauti (šalia komandų pateiksime informaciją dėl dalyvavimo patvirtinimo/atsisakymo ir kitą papildomą informaciją).


Pilnos sudėties nesurinkęs FK "Koralas" į Kretingą atvyko tik draugiškoms rungtynėms
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 4 d.
„KKT“ - "Koralas" 3:0 (t.p.)
Į rungtynes FK "Koralas" atvyko su dvejais neregistruotais žaidėjais ir su "KKT" komanda sužaidė tik "draugiškas" rungtynes, kurias "KKT" komanda laimėjo rezultatu 4:2. Pagal varžybų nuostatus FK "Koralui" įskaitytas pralaimėjimas rezultatu 0:3.

DĖMESIO VERTI RUNGTYNIŲ ĮVARČIAI


"Babrungas" dukart panaikino "AGRpako-Sendvario" dviejų įvarčių persvaras
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 3 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ - "Babrungas" 4:4 (2:0)

ANTROJO KĖLINIO VIDEO

Puslapis 190 iš 225 << < 187 188 189 190 191 192 193 > >>
Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015