„Atviros jaunimo erdvės“ – GAJC team 13:2

Gargždų "Bangos" merginos įveikė varžoves iš Šiaulių
Moterų A lyga
3 turas
Balandžio 15 d.
„Banga“ – FA-SG „Šiauliai‘ 2:1 (2:1)
Moterų A lygoje antrąją pergalę per dvejas žaistas rungtynes pasiekė Gargždų „Bangos“ merginų komanda, kuri savoje aikštėje 2:1 (2:1) nugalėjo Šiaulių FA-SC „Šiauliai“ komandą. Rungtynių pradžioje pasižymėjo Lijana Gedminaitė, išvedusi gargždiškes į priekį (1:0), bet svečių komandai gan greitai pavyko atstatyti pusiausvyrą (1:1). Vis gi dar iki pertraukos Lijana Gedminaitė antru savo įvarčiu dar kartą suteikė savo komandai pranašumą (2:1), kurį „Banga“ išlaikė iki rungtynių pabaigos ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Skaudus "Koralo" pralaimėjimas, "Banga" ir toliau renka visus taškus
LFF I lygos pirmenybės
4 turas
„KORALAS“ – „NEVĖŽIS“ 0:7 (0:4)
„BANGA“ – „UTENIS“ 2:1 (2:1)

Įsibėgėjančioje LFF I lygoje šį savaitgalį komandos žaidė ketvirtojo turo rungtynes. Tiek „Koralas“, tiek „Banga“ rungtyniavo savo aikštėje, tačiau "namų sienos" padėjo tik vienai iš komandų.

Penktadienį vakare „Koralas“ rungtyniavo su Kėdainių „Nevėžiu“ ir jau įpusėjus kėliniui klaipėdiečiams teko kelis kartus imti kamuolį iš savo vartų tinklo bei kėlinį pralaimėjo rezultatu 0:4. Antroji pusė bei pati rungtynių pabaiga buvo dar labiau nuvilianti ir galutinis rungtynių rezultatas užfiksavo, kad „Koralo“ komanda pralaimėjo 0:7 ir kol kas šiame sezone tai didžiausias įvarčių skirtumas tarp įvykusių LFF I-oje lygos rungtynių.

Šeštadienio popietę Gargžduose „Banga“ priėmė iš LFF A lygos į LFF I lygą sugrįžusią Utenos „Utenio“ komandą. Pirmąją rungtynių pusę gargždiškiai laimėjo rezultatu 2:1, o šeimininkų gretose pasižymėjo Genaras Samsonik ir Kazimieras Gnedojus. Po pertraukos susirinkę žiūrovai įvarčių nebeišvydo ir „Banga“ pasiekė trečiąją pergalę paeiliui bei lyderiauja LFF I-oje lygoje kartu su Kauno NFA.

Prisidėkite prie seniausio Lietuvos futbolo klubo istorijos įamžinimo
Ateinančiais 2019 metais seniausia Lietuvos futbolo bendruomenės narė Kybartų „Sveikata“ švęs savo 100 metų jubiliejų. Šia gražia proga kybartiečiai nori pagerbti savo miestelio sporto patriarcho Vytauto Kochanausko atminimą bei Kybartų miesto stadione pastatyti natūralaus dydžio skulptūrą.

V. Kochanausko dėka futbolas Kybartuose žaidžiamas ir šiandien, jo entuziazmas ir meilė futbolui užkrėtė daugelį šio miestelio gyventojų. V. Kochanausko treniruojamoje komandoje savo, kaip futbolininkų, pirmus žingsnius žengė A. Liubinskas, V. Tutlys, R. Kochanauskas, A. Puodžiūnas, K. Gražulis, V. Levendrauskas, atstovavę Vilniaus „Žalgiriui“, ir daugelis kitų, atstovavusių įvairių Lietuvos miestų komandoms.

Visos Lietuvos futbolo bendruomenės prašoma prisidėti prie šio kilnaus tikslo įamžinant garbios futbolo asmenybės atminimą. Tai bus pirmasis paminklas Lietuvoje, skirtas futbolui nusipelniusiam žmogui. Visiems klubams, komandoms, futbolo organizacijoms bei visiems pavieniams asmenims, prisidėjusiems prie idėjos įgyvendinimo 50-čia eurų, futbolo klubas „Sveikata“ padovanos specialiai šiai šventei sukurtą retro stiliaus kamuolį atminimui.

Klaipėdos rajono 8 prieš 8 futbolo pirmenybes
VšĮ “Gargždų futbolas” organizuoja Klaipėdos rajono 8 prieš 8 futbolo pirmenybes. Komandų vadovų susirinkimas vyks balandžio 16 d. 19:00 Gargždų miesto stadione (Kvietinių g. 26).
Išsamesnė informacija teikiama telefonu 860811829 arba el. paštu pavel@fkbanga.lt

"Atlantas" antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti "Žalgirio" pergalę, Gvido Juškos dar vienas tikslus smūgis nulėmė antrąją FK "Palanga" komandos pergalę paeiliui
LFF A lyga
Balandžio 11 d,
7 turas
"Atlantas" - "Žalgiris" 2:5 (2:2)
"Stumbras" - FK "Palanga" 0:1 (0:0)
Trečiadienį LFF A lygoje buvo sužaistos dvejos pirmojo rato paskutinio turo rungtynės, kurios skirtingai susiklostė „Atlantui“ ir FK „Palangai“.
Nors pati rungtynių pradžia, kai jau antrąją rungtynių minutę buvo praleistas įvartis (0:1), „Atlantui“ nežadėjo nieko gero, bet Klaipėdos ekipa gan greitai po Anilo Kočo ir Donato Kazlausko įvarčių, ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį (2:1). Deja, po apmaudaus praleisto įvarčio, persvaros iki pertraukos nepavyko išlaikyti (2:2).
Įsibėgėjus antrajam kėliniui „Atlantui“ prasidėjo dar didesni nemalonumai, kai buvo pasiųstas kamuolys į savus vartus (2:3), vėliau „Žalgiris“ savo pergalę įtvirtino dar dvejais įvarčiais (5:2).
Tuo tarpu Kaune kiek vėliau rungtyniavo „Stumbras“ ir FK „Palanga“. Pirmajame kėlinyje komandoms pasižymėti nepavyko, o antrojo kėlinio viduryje puikiu tolimu smūgiu FK „Palangą“ į priekį išvedė Gvidas Juška (1:0). Vienintelis vetereno įvartis nulėmė antrąją FK „Palanga“ pergalę LFF A lygoje, kuri leido šiai komandai šoktelti net į trečiąją vietą.

"Sarema" antrus metus paeiliui pateko į turnyro finalą ir sieks apginti nugalėtojų titulą
XVII-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Balandžio 11 d.
Pusfinalis
"Sarema" - "EDM Statyba-Sendvaris" 3:1 (2:0)

Pirmajame pusfinalyje "Sakuona-Rūgpienių kaimas" be intrigos laimėjo prieš "Spartą"
Balandžio 10 d.
Pusfinalis
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" - Sparta" 8:2 (5:1)

Sėkmingos Klaipėdos FM komandų mažojo futbolo (5×5) finalinės kovos
Kauno sporto halėje savaitgalį vyko svarbiausias mažojo futbolo (5×5) renginys – Lietuvos mokinių čempionatų finaliniai etapai.
U-11 (2008 m. gim.) amžiaus grupės pirmame pusfinalyje vyko atkakli kova – Vilniaus FK „Granitas“ 2:1 nugalėjo Klaipėdos FM (treneris Tadas Karinauskas). Tuo tarpu FA „Šiauliai“ 6:0 pranoko Kauno FM „Fortūną“.
Bronzos medalius pelnė klaipėdiečiai, kai 6:0 nugalėjo „Fortūną“. Čempionato nugalėtojais tapo „Granito“ žaidėjai, kurie 3:0 įveikė šiauliečius.
Geriausiu šios amžiaus grupės vartininku išrinktas Laurynas Šaltmeris (Klaipėdos FM)
Sekmadienį ryte varžybos prasidėjo nuo U-12 (2007 m. gim.) komandų pusfinalių, kurie tapo itin rezultatyvūs. Panevėžio FA-FK „Panevėžys-1“ ekipa rezultatu 14:2 nustelbė Jonavos KKSC bendraamžius, o Klaipėdos FM-2 (treneriai Romualdas Norkus ir Remigijus Alonderis) įveikė Vilniaus VFA „Geležinis vilką-2“ rezultatu 6:1.
Čempionato trofėjus iškeliavo į pajūrį – didžiajame finale klaipėdiečiai 2:1 nugalėjo panevėžiečius. Tuo tarpu bronzos medalius pelnė vilniečiai, kurie įveikė jonaviečius 15:1.
Šioje amžiaus grupėje geriausiu vartininku išrinktas Evaldas Skersis (Klaipėdos FM-2), o puolėju Vilius Paulauskas (Klaipėdos FM-2).
U-13 (2006 m. gim.) varžybose Palangos FK „Gintaras“ pateko į finalines varžybas, deja, pusfinalyje 1:4 nusileido Trakų KKSC 4:1, o kova dėl III-os vietos 2:8 buvo pralaimėta „Garliavos“ komandai.

Registracija 2018 metų LFF Taurės varžyboms
Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad komandos, pageidaujančios dalyvauti 2018 m. LFF Taurės varžybose, turi pateikti paraiškas LFF iki 2018 m. balandžio mėn. 12 d.

2018 metų LFF Taurės varžybose privalo dalyvauti LFF A lygos, LFF I ir II lygų Komandos. LFF Taurės varžybose gali dalyvauti LFF III lygos bei LFF IV lygų ir žemesnių lygos Komandos. Pagal pateiktų komandų paraiškų skaičių bus nustatytas 2018 m. LFF Taurės varžybų etapų skaičius.

LFF Taurės varžybose gali žaisti tik tie žaidėjai, kurie yra oficialiai registruoti LFF, AFF arba jų įgaliotuose subjektuose. Žaidėjai gali būti registruoti tik už vieną Klubą, Komandą. Jie registruojami Klubuose arba Komandose dviejų Žaidėjų registracijos periodų laikotarpiu. LFF Taurės varžybose gali žaisti tik Klube LFF nustatyta tvarka užregistruoti žaidėjai, nurodyti Klubo, registruojant Komandą LFF Taurės varžyboms, pateiktoje paraiškoje.