Trečiąsias pergales iškovojusios "Klaipėda City" ir "Vakarų fronto" komandos išlieka nepraradusios taškų
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 27 d.
„Policijos mokykla“ – „Klaipėda city“ 5:6 (3:5)
„LCC Kicks“ – „Vakarų Frontas“ 3:6 (1:3)

"Kuršiai" ir "Meglar" iškovojo pergales, "KVMP" ir "Sokeris" sužaidė lygiosiomis
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Lapkričio 27 d.
„Kuršiai“ – „Karinės Jūrų Pajėgos“ 5:3 (3:1)
„KPVM“ – „Sokeris“ 7:7 (5:4)
„Melgar“ – „Memel“ 11:8 (4:2)
"Klaipėdos Universitetas" ir "Kruopa" triuškino varžovus, "Nautica" tik po pertraukos įrodė pranašumą prieš "Bočius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 26 d.
„Klaipėdos Universitetas“ – „Titanic“ 11:3 (7:2)
„Baltai“ – „Kruopa“ 2:12 (0:4)
„Bočiai“ – „Nautica“ 0:2 (0:0)
"Sarema" neatsilaikė nuo lemiamų "Gargždų Pramogos-Policijos Asociacijos" atakų rungtynių pabaigoje
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 25 d.
„GP-Policijos Asociacija“ – „Sarema“ 5:3 (1:2)

Įtikinama "Bočių-Transkelos" pergalė prieš "LAJM", "Atsarginių suoliukas" permainingoje kovoje įveikė "Optimistus"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 25 d.
„LAJM“ – „Bočiai-Transkela“ 2:9 (2:7)
„Optimistai“ – „Atsarginių suoliukas“ 4:7 (3:2)

"Miško pasaka" ir "Bega" pasidalino po tašką, "Klaipėda City-2" laimėjusi minimalia persvara, atėmė pirmus taškus iš "Klaipėdos Policijos"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Lapkričio 25 d.
„Miško pasaka“ – „Bega“ 7:7 (2:3)
„Klaipėdos Policija“ – „Klaipėda City-2“ 9:10 (4:5)
"KUSK" greitomis atakomis nugramzdino "Titanic", ilgai pirmavusi "Kruopa" rungtynių pabaigoje kapituliavo prieš "Bočius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 21 d.
„KUSK“ – „Titanic“ 11:3 (4:1)
„Kruopa“ – „Bočiai“ 3:6 (2:0)
„KUSK“ komanda jau per pirmas tris minutes pasiuntė varžovus į „nokdauną“, įmušdama tris įvarčius (3:0). Vėliau pirmajame kėlinyje „Titanic“ komandai pavyko pristabdyti „KUSK“ komandos puolimą ir abi komandos sekančiais įvarčiais apsikeitė tik prieš pat pertrauką (4:1). Ne ką sėkmingesnė „Titanic“ komandai buvo ir antrojo kėlinio pradžia, kai į jų vartus skriejo dar trys įvarčiai per kelias minutes (7:1). Vėliau antrajame kėlinyje ilgą laiką laikėsi šešių įvarčių „KUSK“ komandos persvara, kuri rungtynėms baigiantis padidėjo iki aštuonių įvarčių (11:3) ir tai buvo pirmoji I-oje lygoje debiutuojančios „KUSK“ komandos pergalė.
„Kruopa“ pavyzdingai sužaidė pirmąjį kėlinį rungtynėse su „Bočiais“, kuri ne tik neleido varžovams pasižymėti per visą kėlinį, bet ir po puikaus tolimo bei tikslaus Sauliaus Mikalajūno smūgio kėliniui įpusėjus ir Andrejaus Konovalovo įvarčio artėjant pertraukai, „Kruopa“ pirmavo rezultatu 2:0.
„Bočiai“ pirmąjį įvartį įmušė tik nuo šešių metrų atžymos 33-ąją rungtynių minutę, pasižymėjus Rokui Borusui (2:1), bet jau po minutės Maksim Jegorov grąžino „Kruopos“ turėtą dviejų įvarčių persvarą (3:1). Per paskutines dešimt minučių „Bočiai“ sužaidė žymiai sėkmingiau ir po kontratakų Erikui Vainorui per kelias minutes įmušus tris įvarčius, „Bočiai“ išsiveržė į priekį (4:3). Per likusias porą minučių „Kruopa“ turėjo dar progų bent išlyginti rezultatą, tačiau dar dvejais Gedimino Strikio ir Edgaro Drąsučio įvarčiais, „Bočiai“ privertė varžovus kapituliuoti (6:3).
"AGRpakas-Sendvaris" vos neišvaistė turėtos persvaros prieš "Optimistus"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 21 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Optimistai“ 11:10 (5:3)
II lygos antrasis turas baigėsi rezultatyvia „AGRpakas-Sendvaris“ ir „Optimistai“ komandų dvikova. Per pirmas dvidešimt minučių vyko lygiavertė kova ir rezultatas po jų buv lygus 3:3, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidusi „AGRpako-Sendvario“ komanda, įgijo dviejų įvarčių persvarą (5:3). Antrajam kėliniui prasidėjus, atrodė, kad „AGRpakas-Sendvaris“ palaužė varžovų pasipriešinimą ir palaipsniui didino savo persvarą, kuri likus žaisti apie penkias minutes buvo išaugusi iki penkių įvarčių (11:6). Tačiau lyg per anksti patikėję pergale ‚AGRpako-Sendvario“ žaidėjai , per likusias kelias minutes leido „Optimistams“ sumažinti atsilikimą iki minimumo (11:10). Rezultatyvumu nugalėtojų gretose išsiskyrė Tadas Jurkus (4 įvarčiai), po tris kartus pasižymėjo Remigijus Vaitkevičius ir Martynas Vėlyvis. Pralaimėjusiųjų komandoje po tris įvarčius įmušė Donatas Stankevičius ir Mantas Kirila.
"LCC Kicks" įveikė "Bočių-Transkelos" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 20 d.
„Bočiai-Transkela“ – „LCC Kicks“ 1:4 (0:2)
Antras rungtynes drausmingai gynyboje žaidusi „LCC Kicks“ komanda „Bočių-Transkelos“ žaidėjams ilgai neleido pasižymėti, tuo tarpu pati per pirmąjį kėlinį, pasižymėjus Martynui Bučui ir Edvardui Bacevičiui, įmušė du įvarčius (2:0). Po pertraukos „LCC Kicks“ ekipa dar labiau įtvirtino savo pranašumą dar dvejais Konstantino Kurashvilli ir Edvardo Bucevičiaus įvarčiais (4:0). „Bočių-Transkela“ varžovų gynybą pralaužė tik rungtynėms baigiantis, kai garbės įvartį įmušė Jevgenij Fiodorov (1:4).
Antrąsias pergales pasiekė "Klaipėdos Policija", "Klaipėda city-2" ir "Karinės Jūrų Pajėgos" bei "FK "Sokeris" ir "Kuršių" komandų lygiosios
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Lapkričio 20 d.
„Memel“ – „Klaipėdos Policija“ 7:12 (5:7)
„Klaipėda City-2“ – „Miško Pasaka“ 5:2 (2:1)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – FC „Agluonėnai“ 12:8 (7:5)
FK „Sokeris“ – „Kuršiai“ 8:8 (5:4)
Ketvirtadienio vakaras III-oje lygoje pasižymėjo rezultatyviomis dvikovomis, per kurias buvo įmušti net 66 įvarčiai. „Memel“ ir „Klaipėdos Policijos“ dvikovoje per pirmas dvidešimt minučių vyko lygiavertė kova, o tarpusavyje įvarčiais lenktyniavo Deivydas Peištaras („Memel“) ir Dangirdas Žilinskas („Klaipėdos Policija), kurie pirmajame kėlinyje sumušė beveik visus savo komandų įvarčius, o kėlinį 7:5 laimėjo „Klaipėdos Policija“. Po pertraukos „Klaipėdos Policija“ sėkmingiau žaidė gynyboje ir varžovams leidusi pasižymėti tik antrojo kėlinio pradžioje ir pabaigoje, pati per antrąją rungtynių pusę įmušė penkis įvarčius ir pasiekė antrąją rezultatyvią pergalę (12:7).
Trečiadienį rezultatyvias pergales pasiekė "Klaipėdos Universitetas" ir "Gargždų Pramogos-Policijos-Asociacija"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 19 d.
„Klarksonas-Plikiai“–„Klaipėdos Universitetas“ 4:13 (1:7)
„Sportidus-KVK“–„GP-Policijos-Asociacija“ 6:11 (3:4)
Trečiadienį Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos antrojo turo rungtynėse tarpusavyje rungtyniavo praėjusio sezono finalininkės – „Klarksonas-Plikiai“ ir „Klaipėdos Universitetas“. Tikėtasi atkaklios kovos šioje dvikovoje, tačiau kaip ir finale, „Klaipėdos Universitetas“ greitai įgijo trijų įvarčių persvarą (3:0). Vėliau „Klarksonas-Plikiai“ nors ir nenusileido pagal smūgius į vartus, tačiau dar pirmajame kėlinyje greitomis kontratakomis „Klaipėdos Universitetas“ ir į varžovų vartus skriejusiais rikošetais dar labiau didino savo persvarą (7:1). Nelabai vaizdas aikštėje pasikeitė ir po pertraukos ir rezultatyviai žaidusioje „Klaipėdos Universiteto“ komandoje bent po įvartį įmušė visi aštuoni žaidėjai. Po pasiektos antrosios pergalės (13:4), „Klaipėdos Universitetas“ liko vienintelė komanda I-oje lygoje dar nepraradusi taškų.
Antroje vakaro dvikovoje „Gargždų Pramogos-Policijos Asociacija“ beveik visą pirmąjį kėlinį vargo su „Sportidus-KVK“, nes tik įgijus persvarą, ją greitai panaikindavo „Sportidus-KVK“ rezultatyviausias žaidėjas Danas Kulišauskas. Tačiau sėkmingiau užbaigę pirmąjį kėlinį (4:3), „GP-Policijos Asociacijos“ žaidėjai antrajame kėlinyje per pirmas dešimt minučių spurtavo ir keturiais įvarčiais be atsako, įgijo net penkių įvarčių persvarą (8:3). Per likusį rungtynių laiką abi komandos žaidė gan atvirą futbolą ir po tris kartus pasiuntė kamuolį į varžovų vartus (11:6). Antroje rungtynių pusėje dominavusi „GP-Policijos Asociacija“ pasiekė pirmąją pergalę, o „Sportidus-KVK“ patyrė pirmąją nesėkmę.
Puslapis 174 iš 176 << < 171 172 173 174 175 176 >
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0