"Klaipėdos Universitetas" pajuto "Baltų" pasipriešinimą, "Sportidus-KVK" antroje rungtynių pusėje įtvirtino pergalę prieš "Titianic"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 21 d.
„Klaipėdos Universitetas“ – „Baltai“ 8:5 (4:2)
„Sportidus-KVK“ – „Titanic“ 6:2 (1:0)
"AGRpakas-Sendvaris" dalyvavimą II-oje lygoje baigė pergale prieš "LCC Kicks"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 21 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „LCC Kicks“ 6:3 (3:1)
"Nautica" dar labiau sumenkino "Saremos" viltis pabėgti iš pavojingos zonos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 20 d.
„Nautica“ – „Sarema“ 4:1 (2:1)
Žūtbūtinę dvikovą laimėjęs "Atsarginių suoliukas" pateko į atkrentamąsias varžybas,"Klaipėda City" nutraukė "Vakarų Fronto" pergalių seriją ir nugalėjo I-ajame etape
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 20 d.
„Bočiai-Transkela“ – „Atsarginių suoliukas“ 2:4 (2:2)
„Vakarų Frontas“ – „Klaipėda City“ 2:6 (1:2)
"Begos" puiki pradžia leido nugalėti "Gindulius", "Kuršiai" geros gynybos dėka įveikė "Miško Pasaką"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 20 d.
„Ginduliai“ – „Bega“ 2:8 (0:5)
„Kuršiai“ – „Miško Pasaka“ 3:0 (1:0)
"Studentų mūšį" laimėjo "Sportidus-KVK", "GP-Policijos Asociacija" parklupdė "Irenitą","Klarksonas-Plikiai" minimalia persvara įveikė "Titanic
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 16 d.
„KUSK“ – „Sportidus-KVK“ 4:6 (2:3)
„Irenita“ – „GP-Policijos Asociacija“ 2:4 (2:2)
„Titanic“ – „Klarksonas-Plikiai“ 4:5 (3:3)
Antros lygos lyderis "Vakarų Frontas" nesunkiai įveikė autsaiderę "Optimistų" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 16 d.
„Optimistai“ – „Vakarų frontas“ 5:9 (2:5)
"Klaipėda City-2" ekipos užtikrinta pergalė prieš "Gindulius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 16 d.
„Klaipėda City-2“ – „Ginduliai“ 10:3 (4:3)
Po tarpusavio rungtynių "Spartos" ir "Atsarginių Suoliuko" komandų rokiruotė turnyrinėje lentelėje, "LCC Kicks" užsitikrino vietą šešetuke
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 15 d.
„Atsarginių suoliukas“ – „Sparta“ 6:8 (3:5)
„LCC Kicks“ – „LAJM“ 10:5 (5:3)
"Sokeris" ir "Miško pasaka" dar labiau priartėjo prie patekimo į atkrintamąsias varžybas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 15 d.
„Sokeris“ – „Memel“ 10:6 (5:4)
„Miško Pasaka“ – „Agluonėnai“ 4:3 (2:1)
"Kruopa" nepasikesino į "Klaipėdos Universiteto" pergalių seriją, penkiskart atsilikinėję "Baltai" rungtynių pabaigoje parklupdė "Bočius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 14 d.
„Kruopa“ – „Klaipėdos Universitetas“ 3:9 (0:2)
„Bočiai“ – „Baltai“ 5:6 (3:3)
Puslapis 174 iš 181 << < 171 172 173 174 175 176 177 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - BANGA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

16.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - ELVITRANSA
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
NAUTICA - KRUOPA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
SPARTA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai