"Optimistai" pirmąjį tašką iškovojo dvikovoje su "LCC Kicks"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 14 d.
„LCC Kicks“ – „Optimistai“ 3:3 (2:2)
"Klaipėda City" išblaškė "Bočių-Transkelos" viltį pakovoti dėl tiesioginio patekimo į pusfinalį, "Policijos mokykla" užsitikrino vietą atkrintamosioe varžybose
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 13 d.
„Klaipėda City“ – „Bočiai-Transkela“ 13:4 (6:3)
„Policijos mokykla“ – „AGRpakas-Sendvaris“ 7:4 (3:1)
"Bega" rezultatyvus puolimas nulėmė pergalę prieš "Karines Jūrų Pajėgas", "Meglar" įveikė aukštesnę vietą užimančią "Klaipėdos Policiją"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 13 d.
„Bega“ – „Karinės Jūrų Pajėgos“ 12:4 (6:2)
„Klaipėdos Policija“ – „Meglar“ 4:6 (1:2)
Antrose rungtynėse iš eilės "Kuršiai" ištaisė pirmojo kėlinio klaidas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 12 d.
„KPVM“ – „Kuršiai“ 4:6 (4:1)
"Klarksonas-Plikiai", po pergalės prieš "KUSK", sugrįžo į trejetuką, "Irenita" pasiekė lengvą pergalę prieš "Baltus"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 9 d.
„Klarksonas-Plikiai“ – „KUSK“ 9:4 (5:2)
„Baltai“ – „Irenita“ 6:15 (2:7)
"Klaipėda City", nugalėjusi "Spartą, visiškai arti tiesioginio patekimo į pusfinalį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 9 d.
„Sparta“ – „Klaipėda City“ 3:5 (1:3)
"Klaipėda City-2" neužlleidžia III-os lygos lyderių pozicijos, "Miško Pasaka" rezultayvioje kovoje įveikė "Meglar" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 9 d.
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „Klaipėda City-2“ 2:8 (1:4)
„Meglar“ – „Miško Pasaka“ 6:10 (3:5)
"Nautica" įrodė pranašumą prieš "Sportidus-KVK"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 8 d.
„Sportidus-KVK“ – „Nautica“ 2:4 (1:2)
Daug lemenčią dvikovą dėl patekimo į šešetuką laimėjo "Atsargnių suoliukas"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 8 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Atsarginių suoliukas“ 5:8 (3:3)
"Agluonėnai" sulaukė pirmosios pergalės, "Ginduliai" kyla iš turnyrinės lentelės "dugno"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 8 d.
„Agluonėnai“ – „KPVM“ 12:4 (6:3)
„Ginduliai“ – „Memel“ 4:3 (1:0)
"Klaipėdos Universiteto" įvarčių "lavina" į "Bočių" vartus, "Gargždų Pramogos-Policijos Asociacija" įsitvirtina antroje pozicijoje
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 7 d.
„Klaipėdos Universitetas“ – „Bočiai“ 26:1 (16:0)
„GP-Policijos Asociacija“ – „Titanic“ 7:3 (4:1)
Puslapis 175 iš 181 << < 172 173 174 175 176 177 178 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai