"Klaipėda City-2" po pergalės prieš "Agluonėnus" kyla į lentelės viršūnę, "Karinės Jūrų Pajėgos" nugalėjo "Gindulius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 11 d.
„Agluonėnai“ – „Klaipėda City-2“ 2:9 (1:4)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „Ginduliai“ 6:2 (2:1)
Atsilikinėjusi "Kruopa" sugebėjo pergalingai baigti rungtynes prieš "Klarksoną-Plikius", "Bočiai" atlaikė "Titanic" komandos spurtą ir užtikrintai laimėjo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 10 d.
„Klarksonas-Plikiai“ – „Kruopa“ 4:5 (3:2)
„Bočiai“ – „Titanic“ 12:5 (5:1)
Į keturis "LCC Kicks" įvarčius "Atsarginių suoliukas" atsakė trimis tiksliais smūgiais
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 10 d.
„LCC Kicks“ – „Atsarginių suoliukas“ 4:3 (2:0)
Trijų pralaimėjimų seriją "Sportidus-KVK" nutraukė pergale prieš "Saremą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 9 d.
„Sportidus-KVK“ – „Sarema“ 8:4 (4:1)
"Bočiai-Transkela" laimėjo svarbią dvikovą prieš "Spartą", "Policijos mokykla" neleido "Optimistams" iškovoti pirmųjų taškų
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 9 d.
„Sparta“ – „Bočiai-Transkela“ 3:6 (0:5)
„Optimistai“ – „Policijos mokykla“ 7:12 (3:6)
"Bega" ir FK "Sokeris" nesunkiai įveikė savus varžovus
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 9 d.
„Meglar“ – „Bega“ 4:9 (0:6)
„Miško pasaka“ – „Sokeris“ 5:13 (3:7)
"Sportidus-KVK" I-os lygos lyderiams pasipriešino tik pirmąjį kėlinį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 8 d.
„Sportidus-KVK“ – „Klaipėdos Universitetas“ 2:10 (2:4)
„Sportidus-KVK“ šioms rungtynėms surinko toli gražu ne pačią pajėgiausią sudėtį, tačiau beveik visą pirmą kėlinį ši komanda rimtai pasipriešino „Klaipėdos Universiteto“ ekipai ir dukart panaikino jos įgytą vieno įvarčio persvarą (2:2). Vis gi dar pirmojo kėlinio pabaigoje spėjęs įsižaisti „Klaipėdos Universitetas“, kėlinį užbaigė dvejais įvarčiais (4:2), o po pertraukos jau užtikrintai įrodė savo pranašumą laimėdamas antrąją rungtynių pusę rezultatu 6:0, o rungtynes 10:2. Tai buvo ketvirtoji „Klaipėdos Universiteto“ pergalė paeiliui, tuo tarpu pergale pirmenybes pradėjusi „Sportidus-KVK“, jau patyrė trečią pralaimėjimą paeiliui.
"KUSK" rungtynėms baigiantis įmušė pergalingą įvartį į "Bočių" vartus, "Irenita" per paskutinę rungtynių minutę panaikino "Titanic" komandos dviejų įvarčių pran
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 5 d.
„KUSK“ – „Bočiai“ 3:2 (2:2)
„Titanic“ – „Irenita“ 3:3 (2:0)
"Policijos mokykla" vienu įvarčiu įveikė "Atsarginių suoliuką"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 5 d.
„Atsarginių suoliukas“ – „Policijos mokykla“ 2:3 (0:1)
"Kuršių" dvidešimties įvarčių persvara prieš "Gindulius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 5 d.
„Ginduliai“ – „Kuršiai“ 3:23 (2:8)
"Klaipėda city-2" ir "Meglar" rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo, "Memel" žaidėjai rezultatyvioje kovoje įveikė "Agluonėnus"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 4 d.
„Klaipėda city-2“ – „Meglar“ 5:5 (2:2)
„Memel“ – „Agluonėnai“ 11:6 (7:2)
Puslapis 175 iš 179 << < 172 173 174 175 176 177 178 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-1 - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GRANATA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai