Tarptautinis veteranų (U-50) futbolo turnyras „Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti“
Šeštadienį, kovo 10 d. Klaipėdoje įvyko Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos kartu su Klaipėdos m. veteranų FSK "Klaipėdos veteranai" organizuotas tarptautinis veteranų (U-50) futbolo turnyras „Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti“, kuriame dalyvavo Kaliningrado, Šiaulių, Plungės ir Klaipėdos komandos.
Rato sistema sužaidusios komandos, tik paskutiniame ture išsiaiškino komandų išsidėtymą galutinėje rikiuotėje, kurią nulėmė įvarčių skirtumas tarpusavio rungtynėse. Šiaulių komanda lemiamoje dvikovoje 2:0 įveikė Kaliningrado komandą, kuri 1:0 buvo įveikusi klaipėdiečius, o klaipėdiečiai pirmoje dvikovoje 2:1 nugalėjo šiauliečius. Plungiškiai pralaimėjo visoms šioms komandoms – Kaliningradui (1:4), Šiauliams (0:1) ir Klaipėdai (1:6).
Tad susumavus rezultatus turnyro nugalėtoja tapo Šiaulių komanda, antrąją vietą iškovojo klaipėdiečiai, Kaliningrado ekipa užėmė trečiąją vietą, ketvirti liko plungiškiai.
Geriausiais komandų žaidėjais išrinkti – Viktor Biuriukov (Kaliningradas), Gintas Bakas (Plungė), Vigerdas Kavolis (Šiauliai) ir Oleg Čmyr (Klaipėda).

„Futboliuko“ šventė praūžė Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Sakalėlis“
Penktadienį „Futboliuko“ šventė praūžė Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Sakalėlis“. Sportiškai nusiteikusių vaikų futbolo šventėje dalyvavo Klaipėdos miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas Saulius Paliulis, Klaipėdos miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Sigita Muravjova, Masinio futbolo asociacijos atstovas Martynas Karpavičius, Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos direktorius Modestas Jackus bei „Atlanto“ treneris Donatas Navikas ir futbolininkai Andrius Bartkus, Marius Papšys ir Tadas Labukas.
Lopšelio-darželio „Sakalėlis“ direktorė Loreta Bagočienė, pasidžiaugė, kad jų darželyje į futbolo atrakcijas su džiaugsmu įsitraukia ne tik vaikai, bet ir darbuotojai, tėveliai. Vaikai ilgai ruošėsi šiam renginiui, futbolą išbandė ne tik savoje salėje, bet ir ant sniego, žaista ne tik su tėveliais, bet ir su močiutėmis. Ir šiandien viską vainikuoja ilgai lauktas finalinis renginys, kuriame su „Sakalėlio“ auklėtiniais futbolą dar labiau pažino ir lopšelio-darželio „Nykštukas“ ir lopšelio-darželio „Čiauškutė“ vaikučiai.
Renginį vedusios Vilma Paulikienė ir Gintarė Bondarovienė pasidžiaugė, kad Lietuvos futbolo federacija organizuoja tokį projektą ir įtraukia darželius. Tik sužinojusios, kad „Futboliuko“ šventė vyks jų lopšelyje-darželyje, iškart užvirė ilgas pasiruošimo procesas, kuriam nebuvo abejingas nei vienas darbuotojas, nei dauguma tėvelių.
Tai atsispindėjo ir šventės metu, kai pilnoje salėje į futbolo šventę įsitraukė ne tik vaikai, bet ir auklėtojos, ne tik vaikams, bet ir močiutėms buvo džiugu futbolo aikštelėje stoti prieš „Atlanto“ futbolininkus.
Lietuvos futbolo federacija ir Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija dėkoja lopšeliui-darželiui „Sakalėlis“, už puikiai suorganizuotą šventę, kuri paliko neišdildomus įspūdžius ne tik vaikams.

Tarptautinis veteranų U-50 futbolo turnyrą „LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI“
Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija kartu su Klaipėdos m. veteranų FSK "Klaipėdos veteranai" organizuoja Tarptautinį veteranų U-50 futbolo turnyrą „LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI“.
Kovo 10 d. įvyksiančiame turnyre dalyvaus svečiai iš Kaliningrado, Plungės ir Šiaulių ekipos bei šeimininkai klaipėdiečiai.

Garbingo 50-ojo jubiliejaus proga sveikiname Vaidą Liutiką
Garbingo 50-ojo jubiliejaus proga sveikiname Vaidą Liutiką, Klaipėdos rajono savivaldybės sporto centro direktorių, buvusį ilgametį Gargždų „Bangos“ žaidėją bei vyr. trenerį, jau tris dešimtmečius ugdantį jaunuosius Gargždų futbolininkus.

"EDM Statyba-Sendvaris" nors ir iššvaistė turėtą persvarą, vis gi lemiamu įvarčiu iškovojo III-ąją vietą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Kovo 5 d.
Rungtynės dėl III vietos
"EDM Statyba-Sendvaris" - FK "Konteka" 4:3 (3:2)

FK "Palanga" turėjo pripažinti čempionų pranašumą, "Atlantas" išvykoje rungtynes su FK "Jonava" baigė lygiosiomis
A lygos 2-ojo turo rezultatai
"Sūduva" - FK "Palanga" 2:0 (0:0)

FK „Jonava“- "Atlantas" 1:1 (0:0)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos nugalėtoja - "Krantona" (finale komandoms prireikė atlikti net po 11 baudinių)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Kovo 3 d.
FINALAS
"Titanic" - "Krantona" 3:3 (2:2) (baudiniai - 9:10)
Šeštadienį vakare įvyko Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos finalo dvikova, kurioje rungtyniavo pirmą kartą į finalą patekusi „Titanic“ komanda ir pirmenybėse debiutavusi „Krantona“.
Pirmojo kėlinio pirmoji pusė sėkmingesnė buvo „Krantonai“, kuri iki kėlinio vidurio įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:0) - Neilui Urbai perėmus kamuolį ir smūgiavus į vartus, vartininko atremtą kamuolį į vartus pasiuntė Arnoldas Nausėdas (1:0), o dar po kelių minučių Erikas Vainoras prasiveržė kairiuoju aikštės kraštu ir „Titanic“ komandos vartininkui nepavyko atremt i jo smūgio į artimąjį vartų kampą (2:0).
Antroji kėlinio pusė palankiau klostėsi įsižaidusiai „Titanic“ ekipai ir jai rezultatą sušvelninti pavyko, kai Martynas Bučas perėmė kamuolį netoli aikštės centro ir pats atlikęs reidę link vartų atliko sunkiai atremiamą tikslų smūgį (1:2). Likus keliomis minutėms iki kėlinio pabaigos „Titanic“ komandos vartininko pradėtą ataką vos po poros perdavimų įvarčiu užbaigė Andrius Jotko, kurio įvartis išlygino rezultatą (2:2).
Antrajame kėlinyje komandoms pasiekti įvarti darėsi dar sunkiau, nes abi jos didesnį dėmesį skyrė savo vartų saugumui nei puolimui. Vis gi įsibėgėjus antrajam kėliniui „Titanic“ komanda persvėrė rezultatą, kai suklaidinęs savo varžovą įvartį įmušė Vytas Kurmis (3:2).
Iš pirmaujančios komandos pralaiminčioje padėtyje atsidūrusi „Krantona“, per likusį rungtynių laiką visomis pastangomis bandė bent išlyginti rezultatą ir tai jai pavyko likus 8 minutėms iki finalinio švilpuko. Netoli „Titanic“ komandos baudos aikštelės buvo įžaistas kamuolį, „Krantonos“ ataka buvo nutraukta pražanga baudos aikštelėje ir prie 6 metrų atžymos stojęs Erikas Vainoras atstatė pusiausvyrą (3:3).
Pagrindiniam rungtynių laikui neišaiškinus nugalėtojo, komandoms teko viską aiškintis baudinių serijoje. Atlikus ekipoms po penkis smūgius, abi komandos smūgiavo be klaidų (5:5). Tik po kartą komandos suklydo ir po visų rungtynėse žaidusių po dešimt žaidėjų atliktų baudinių. Ir tik smūgiuojant vienuoliktuosius baudinius, kai jau teko žaidėjams pradėti smūgiuoti po antrą kartą, „Krantonos“ baudinys buvo tikslus, o „Titanic“ komandos žaidėjo baudinys buvo atremtas (10:9).
Tad „Krantona“ komandos debiutas pažymėtas triumfu ir įsimintina pergale I-os lygos finale.
Rezultatyviausiu žaidėju Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-oje lygoje tapo Donatas Navikas ("Klaipėdos Universitetas" - 22 įvarčiai), o komandų vadovai geriausiu I-os lygos žaidėju išrinko Eriką Vainorą ("Krantona").

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių atkrentamosios varžybos

III-os lygos antrajame pusfinalyje taip pat prireikė baudinių serijos, kuri buvo sėkmingesnė "Nauticai"
Kovo 1 d.
Pusfinalis
"Nautica" - FK "Konteka" 5:5 (0:3) (baudiniai - 4:3)

"Klaipėdos Universitetas" septintus metus iš eilės tarp I-os lygos prizininkų
Vasario 28 d.
Rungtynės dėl III-os vietos
"Klaipėdos Universitetas" - "KUSK-Miško Pasaka" 6:4 (1:2)
Trečiadienį vakare buvo sužaistos Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lygos rungtynės dėl III-os vietos, iki kurių pirmojo kėlinio vidurio „KUSK-Miško Pasaka“ Andriaus Marcinkevičiaus ir Žymanto Butkaus įvarčiais sugebėjo įgyti dviejų įvarčių persvarą (2:0). Dar iki pertraukos savo žaidimą spėjusi pagerinti „Klaipėdos Universiteto“ komanda po tikslaus Aurimo Skurdelio baudos smūgio sumažino savo atsilikimą 1:2, o įpusėjus antrajam kėliniui tas pats Aurimas Skurdelis išlygino rezultatą (2:2). Kiek ėliau „Klaipėdos Universitetas“ per porą minučių įgijo dviejų įvarčių persvarą – po varžovų pražangos Tomo Tamošausko įžaistą kamuolį į vartus pasiuntė Donatas Surblys (3:2), o dar po minutės pats Tomas Tamošauskas aikštės viduryje nutraukęs varžovų ataką, atliko reidą link vartų ir padvigubino „Klaipėdos Universiteto“ persvarą (4:2).
Likus kelioms minutėms rezultatyviausias Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lygos žaidėjas Donatas Navikas savo 21-uoju įvarčiu atrodė jau įtvirtino savo komandos pergalę, bet su tuo nebuvo linkusi susitaikyti „KUSK-Miško pasaka“ ekipa, kurios vartininkas Rimantas Bogužas netrukus realizavo 6 metrų baudinį, o dar po minutės Žymantas Butkus įvarčiu užbaigė greitą ataką ir sumažino atsilikimą iki minimumo (4:5). Jau sekančioje atakoje rezultatas galėjo tapti lygus, bet Žilvino Kymanto smūgiuotas kamuolys skriejo į virpstą, o per paskutinę minutę „Klaipėdos Universitetas“ dar vienu Donato Naviko įvarčiu įtvirtino savo pergalę bei septintus metus paeiliui patenka tarp I-os lygos prizininkų.