Paaiškėjo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lygos atkrentamųjų varžybų poros
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Vasario 15 d.
11 turas
"Agluona-Garant Group" - "EDM Statyba-Sendvaris" 2:5 (0:4)

FK "Žebenkštis" - FK "Konteka" 8:6 (5:1)

"Nautica" - "Klaipėdos Policija" 10:3 (5:2)

Finišavo Klaipėdos rajono salės futbolo pirmenybių varžybos, kuriose triumfavo „GP-Taškas“ ekipa.
Vasario 9 dieną finišavo tris mėnesius trukusios Klaipėdos rajono salės futbolo pirmenybių varžybos, kuriose triumfavo „GP-Taškas“ ekipa.
Lapkričio 6 dieną startavusios pirmenybės pritraukė 11 komandų, kurios varžėsi dviem etapais. Pirmajame etape komandos tarpusavyje žaidė vieno rato sistema. Per dešimt rungtynių tik kartą suklupę „GP-Taškas“ atstovai su dideliu atotrūkiu pelnė pirmąją vietą. Iki pirmojo etapo pabaigos likus žaisti dviem turams, penktą ir dešimtą vietas skyrė tik 3 taškai. Po 11 turo į stipriausiųjų aštuntuką nepateko „Klaipėda City-2“, „Banga-2002“ ir GVG-Memes“ ekipos.
Antrajame etape 8 pajėgiausios komandos varžybas pradėjo ketvirtfinalio susitikimais. Pirmajame susitikime tarp „GP-Taškas“ ir „Sendvario“ ekipų pirmieji įvartį pelnė Sendvario atstovai, o reguliariojo sezono nugalėtojai rezultatą sugebėjo išlyginti tik besibaigiant pirmajam kėliniui. Antrajame kėlinyje „GP-Taškas“ pelnė dar 8 įvarčius be atsako ir šventė pergalę rezultatu 9:1. Susitikime tarp „Klaipėdos City“ ir Klaipėdos „Spartos“ intriga ir lygus rezultatas laikėsi iki pat antrojo kėlinio vidurio, tačiau sėkmingai keitimus atlikę „Klaipėda City“ atstovai rungtynių pabaigoje rezultatu 6:4 privertė pasiduoti „Spartą“.

"Krantona" antroje rungtynių pusėje užsitikrino patekimą į pusfinalį, penkių įvarčių persvarą turėjusi "KUSK-Miško Pasaka" "išsikapstė" tik paskutinių sekundžių įvarčiu
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Vasario 13 d.
Ketvirtfinalis
"Krantona" - "FM-2000" 13:6 (5:3)

"KUSK-Miško Pasaka" - FK "Jakai" 10:9 (6:3)

Devintą vietą III-oje lygoje užsitikrinęs "Vakarų Frontas" nugalėjo "Memel" komandą
11 turas
"Memel" - "Vakarų Frontas" 6:17 (3:8)

Pirmenybes "Meglaras" ir "Vienuolikė-Elvitransa" užbaigė pergalėmis panaikinus varžovų solidžias persvaras
Vasario 12 d.
11 turas
"Meglaras" - "Bega" 7:6 (2:4)

"Vienuolikė-Elvitransa" - FK "Granata" 9:4 (2:3)

FK "Žebenkštis" per mažą žingsnį nuo patekimo iškart į pusfinalį, "kovoje dėl pirmos pergalės" "Klaipėdos Policija" nugalėjo "Memel" komandą
Vasario 9 d.
10 turas
"Vakarų Frontas" - FK "Žebenkštis" 4:8 (2:3)

"Klaipėdos Policija" - "Memel" 9:5 (5:1)

II-oje lygoje ketvirtfinalio barjerą įveikė "Klaipėda City" ir "FC "Suoliukas" komandos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Vasario 8 d.
"Kruopa" - "Klaipėda City" 4:7 (0:3)

"Sparta" - FC "Suoliukas" 2:3 (0:3)

"Bega" ir "EDM Statyba-Sendvaris" žygiuoja link atkrentamųjų varžybų, FK "Granata" nutraukė "Nauticos" devynių pergalių seriją
10 turas
"Bega" - "Agluona-Garant Group" 8:4 (1:1)

"EDM Statyba-Sendvaris" - "Vienuolikė-Elvitransa" 11:1 (4:1)

"Nautica" - FK "Granata" 6:6 (4:4)

Paskutinėse antrojo etapo rungtynėse, kurios jau neturėjo įtakos turnyrinei lentelei, "Titanic" ir "KUSK-Miško Pasaka" sužaidė lygiosiomis
Vasario 7 d.
10 turas
"Titanic" - "KUSK-Miško Pasaka" 4:4 (2:1)

"Klaipėdos Universitetas" per paskutines dešimt minučių panaikino šešių įvarčių atsilikimą ir išplėšė kelią į pusfinalį atveriančias lygiąsias
Vasario 5 d.
10 turas
"Klaipėdos Universitetas" - FK "Krantona" 6:6 (0:2)

FK "Jakai" - "FM-2000" 10:0 (b.ž.)
(Iš "FM-2000" komandos į rungtynes dėl ligų susirinko tik keturi žaidėjai ir nusprendė rungtynių nežaisti, tad FK "Jakai" komandai pergalė 10:0 įskaityta be žaidimo)

"Sarema" - "FM-99" 10:0 (b.ž.)
("FM-99" komandos vadovai informavo, kad nesurinks komandos rungtynėms ir "Saremos" komandai pergalė 10:0 įskaityta be žaidimo)