Sveikinimas
Metus "Gargždų Pramogos-SC" užbaigė įtikinama pergale prieš "Akmenės" komandą
Salės futbolo A lyga
9 turas
Gruodžio 22 d.
"Gargždų Pramogos-SC" - "Akmenė" 9:1 (4:0)
"Klaipėda City B" ir "Klaipėdos Uostas" metus užbaigė nelengvomis pergalėmis
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 21 d.
6 turas
B pogrupis
"Klaipėdos Policija" - "Klaipėda City B" 5:8 (1:5)

"Vienuolikė-Elvitransa" - "Klaipėdos Uostas" 4:6 (3:2)
Sportinių emocijų kupinose rungtynėse "Sarema" įveikė "Jakai-Ekoamžius" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Gruodžio 20 d.
6 turas
"Jakai-Ekoamžius" - "Sarema" 2:7 (1:2)
Po svarbios pergalės "Sparta" savo pogrupyje įsitvirtina antroje vietoje
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 19 d.
6 turas
B pogrupis
FK "Granata" - "Sparta" 4:12 (3:5)
Įveikusi "Meglaras-Danės perlas" komandą, "Nautica" išlaiko viltis patekti į pogrupio pirmąjį ketvertuką
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 19 d.
Atkeltos iš 8 turo
A pogrupis
"Nautica" - "Meglaras-Danės Perlas" 7:1 (5:1)
Trečioji "Plikiai-Rūgpienių kaimas" ekipos pergalė virto trečiu "Kelpos" pralaimėjimu, pirmosios lygiosios užfiksuotos po įvarčio paskutinę sekundę
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Gruodžio 18 d.
6 turas
"Plikiai-Rūgpienių kaimas" - "Kelpa" 8:3 (2:1)

FK "Žebenkštis" - "Klaipėdos FM-Atlantas" 4:4 (2:1)
FC "Suoliukas" laimėjo atkaklias rungtynes prieš "Agluoną-Garant Group"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 18d.
6 turas
A pogrupis
FC "Suoliukas" - "Agluona-Garant Group" 6:4 (2:2)
"Atviros Jaunimo Erdvės" privertė "Klaipėdos Universiteto" komandą rungtynių eigoje "perjungti pavaras"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Gruodžio 17 d.
6 turas
"Atviros Jaunimo Erdvės" - "Klaipėdos Universitetas" 8:13 (3:6)
"Stogandra" po pergalės prieš "Kruopa" tapo A pogrupio lydere, "KFA Akademija-Dituva" gerina savo pozicijas po antrosios pergalės paeiliui
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 17 d.
6 turas
A pogrupis
"Stogandra" - "Kruopa" 10:5 (3:2)

"KFA Akademija" - "Memel" 10:4 (5:3)
"Plikiai-Rūgpienių kaimas" po permainingos kovos įveikė tiek pat taškų turėjusią "Saremą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Gruodžio 16 d.
5 turas
"Sarema" - "Plikiai-Rūgpienių kaimas" 3:5 (2:2)
Puslapis 3 iš 146 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
8 turas.

21.00
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS - SAREMA
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

20.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - SPARTA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UOSTAS - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 12
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7 10
6. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 8 9
7. KELPA 6 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 7 7
9. SAREMA 7 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 7 21
2. KRUOPA 7 18
3. FC "SUOLIUKAS" 7 15
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12
5. AGLUONA-GARANT GROUP 7 10
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 7 6
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 7 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 6 18
2. KLAIPĖDA CITY B 7 15
3. SPARTA 6 12
4. NAUTICA 7 12
5. FK "GRANATA" 7 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 7 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>