"Banga" ir FK "Palanga" įveikė žemesnių lygų komandas ir pateko į LFF Taurės varžybų ketvirtfinalį
LFF Taurės varžybos
Aštuntfinalis
Birželio 18 d.
Ukmergės "Spartakas" - Gargždų "Banga" 0:3 (0:3)

Plungės "Babrungas" - Palangos FK "Palanga" 0:4 (0:1)
Po pergalės "Elvitransa" padvigubino taškų kraitį, "Kruopa" neleido to padaryti "Newlink.lt-KSP" ekipai
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
9 turas
Birželio 18 d.
"Agluona-Garant Group" - "Elvitransa" 0:7 (0:2)

"Kruopa" - "Newlink.lt-Klaipėdos Sporto Projektai" 3:2 (0:1)
FK "Granata-Jakai" su kaupu atsirevanšavo "EDM Statybai-Sendvariui" už pralaimėjimą pirmajame rate
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
7 turas
Birželio 17 d.
FK "Granata-Jakai" - "EDM Statyba-Sendvaris" 7:0 (2:0)
Devintas turas prasidėjo "Klaipėdos Uostas", "Klaipėda City" ir "Tobula Instaliacija-Baltai" ekipų pergalėmis atkakliose dvikovose
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
9 turas
Birželio 17 d.
"Klaipėdos Uostas" - "Nautica" 3:2 (2:2)

"Klaipėda City" - FK "VS-Jonušai" 3:1 (1:0)

"Tobula Instaliacija-Baltai" - "Vakarų Frontas" 2:1 (1:0)
"Bangos" nulinės lygiosios Kėdainiuose, "Minija" pralaimėjo dar vieną rezultatyvią dvikovą
LFF I lygos pirmenybės
12 turas
Birželio 15 d.
Kėdainių "Nevėžis" - Gargždų "Banga" 0:0 (0:0)

Kretingos "Minija" - Kupiškio FC "Kupiškis" 3:4 (1:3)
"Atlantas" neišlaikė turėtos persvaros ir pralaimėjo, FK "Palangos" rungtynės su "Stumbru" neįvyko
LFF A lyga
14 turas
Birželio 14 d.
"Atlantas" - FK "Riteriai" 2:3 (2:0)

Birželio 15 d.
FK "Stumbras" - FK "Palanga" (rungtynės neįvyko nes "Stumbro" komanda nepasirodė aikštėje ir sprendimą dėl šių neįvykusių rungtynių priims Lietuvos futbolo federacijos Drausmės Komitetas).
"EDM Statyba-Sendvario" pergalę nulėmė gynėjo įvartis, "Mosėdis" nesulaukė varžovų, "Port Mare" tik rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
8 turas
Birželio 13 d.
"Fotoaparatas.lt"- "EDM Statyba-Sendvaris" 0:1 (0:0)

"Mosėdis" - "Agluona-Garant Group" 10:0 (be žaidimo)
"Agluona-Garant Group" komanda nesurinko žaidėjų rungtynėms ir šiai komandai įskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0:10 be žaidimo bei taikoma -1 taško nuobauda.

"Port Mare" - "Feliūga" 3:0 (1:0)
Šeštasis turas baigėsi "Saremos" pergale prieš "Klaipėdos FM" jaunimą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
6 turas
Birželio 12 d.
"Klaipėdos FM" - "Sarema" 1:5 (0:3)
"Vakarų Frontas" skinasi kelią link pirmojo dešimtuko, "Memel" ekipa pateikė dar vieną staigmeną, įveikdama FK "Granatą"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
8 turas
Birželio 12 d.
"Vakarų Frontas" - "Meglaras" 6:0 (3:0)

"Memel" - FK "Granata" 2:1 (0:0)
"EDM Statyba-Sendvaris" antrąkart šiame sezone nugalėjo "Spartą-Newlink.lt" komandą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
6 turas
Birželio 11 d.
"Sparta-Newlink.lt" - "EDM Statyba-Sendvaris" 1:4 (0:2)
Penktoji paeiliui "Klaipėda City" komandos "sausa" pergalė, "Tobula Instaliacija-Baltai" tokiu pačiu rezultatu nugalėjo savus varžovus
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
8 turas
Birželio 11 d.
"Elvitransa" - "Klaipėda City" 0:7 (0:4)
("Klaipėda City" komanda įvarčio nepraleidžia jau 330 minučių ir šio laikotarpio įvarčių skirtumas 61-0)

"Newlink.lt-Klaipėdos Sporto Projektai" - "Tobula Instaliacija-Baltai" 0:7 (0:4)
Puslapis 3 iš 164 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

20.05
KRUOPA - VAKARŲ FRONTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 10 27
2. KLAIPĖDA CITY 10 25
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 25
4. FC "SUOLIUKAS" 10 24
5. FK "GRANATA" 11 22
6. SAREMA 10 21
7. FK "VS-JONUŠAI" 10 21
8. FELIŪGA 10 19
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 19
10. KRUOPA 10 18
11. NAUTICA 11 16
12. VAKARŲ FRONTAS 10 15
13. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
14. ELVITRANSA 11 10
15. FOTOAPARATAS.LT 10 6
16. MEMEL 10 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 4
19. MEGLARAS 11 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 11 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai