Du skirtingi "Krantonos" kėliniai ir pergalė prieš FK "VS-Jonušai" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
Vasario 21 d.
Pagrindinė grupė
FK "VS-Jonušai" - "Krantona" 7-14 (6-5)
"Plikiai-Rūgpienių kaimas" sulaukė rimto "KFA Akademijos" pasipriešinimo, FK "Giruliai" pergale užsitikrino vietą "Mažosios Taurės" atkrintamosiose varžybose
Vasario 20 d.
"Plikiai-Rūgpienių kaimas" - "KFA Akademija" 4-2 (0-1)

"Mažosios Taurės" grupė
FK "Giruliai" - FK "Vienuolikė" 4-2 (1-1)
"Kruopos" svarbi pergalė kovoje dėl patekimo į aštuntuką, "Mažosios taurės" grupėje ryškėja pretendentai į ketvertuką

Ketvirtfinalis
"Gargždų Pramogos" - Vilniaus "Turbotransfers" 3-3 (2-1) (baudiniai - 3-2)
"Mažosios Taurės" grupėje pirmaujančios FK "Giruliai" ir FK "Granata" komandos antradienį pasiekė pergales
Vasario 18 d.
"Klaipėdos FM-1" - FK "Giruliai" 6-7 (2-3)

"Tobula Instaliacija-Baltai" - FK "Granata" 5-8 (3-5)
FK "Žebenkštis" nutraukė "Krantonos" pergalių seriją, "EDM Statyba-Sendvaris" laimėjo prieš "Klaipėdos FM-2' ekipą
Vasario 17 d.
"Krantona" - FK "Žebenkštis"6-6 (3-1)

"EDM Statyba-Sendvaris" - "Klaipėdos FM-2" 6-3 (4-3)
"Gargždų Pramogos" išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą
Vasario 16 d.
Vilniaus "Turbotransfers" - "Gargždų Pramogos" 0-6 (0-2)

Serijos rezultatas - 1-1, žaidžiama iki dviejų pergalių. Lemiamos rungtynės vasario 19 d. 21.00 val. Gargždų Policijos salėje.
Po puikių antrųjų kėlinių "VS-Jonušai" išplėšė pergalę, "Spartos" penketukas - lygiąsias, FK "Granata" rezultatyvioje dvikovoje nugalėjo "Elvitransą"
"Nautica" - FK "VS-Jonušai" 3-4 (2-1)

"PortMare" - "Sparta" 7-7 (6-2)

FK "Granata" - "Elvitransa" 17-9 (9-4)
"Plikiai-Rūgpienių kaimas" nugalėjo savųjų progų neišnaudojusią "Klaipėda City B", antroji paeiliui "Klaipėdos Policijos" pergalė
Vasario 13 d.
"Klaipėda City B" - "Plikiai-Rūgpienių kaimas" 2-9 (0-3)

"Klaipėdos Policija" - "Klaipėdos FM-2" 4-3 (1-0)
Finalo nugalėtojos paaiškėjo po paskutinės atakos, III-os vietos laimėtojos - po baudinių serijos
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vasario 12 d.
Rungtynės dėl III-os vietos
"Klaipėdos FM" - FK "Jakai" 3-3 (0-2) (baudiniai - 0-2)
Rungtynėse dėl III-os vietos vyko permaininga ir lygiavertė dvikova. Jei pirmajame kėlinyje dukart įvarčiais galva pasižymėti pavyko FK „Jakai“ komandai, tai po pertraukos jaunosios „Klaipėdos FM“ auklėtinės ne tik greitai išlygino rezultatą (2-2), bet ir išsiveržė į priekį (3-2). FK „Jakai“ komandai iki rungtynių pabaigos pavyko pasinaudoti dar viena spraga varžovių gynyboje ir išlygino rezultatą (3-3). Tad rungtynių nugalėtojas nulėmė tik baudinių serija, kurioje FK „Jakai“ žaidėjoms sekėsi sėkmingiau nei lygiavertėms varžovėms „Klaipėdos FM“ auklėtinėms.

FINALAS
"Banga B" - "LCC Moose FC" 6-7 (0-3)
Tuo tarpu finale susiklostė dar sunkiau nusakoma drama – pirmą kėlinį laimėjo 3-0 „LCC Moose FC“ komanda ir antrojo kėlinio pradžioje padidino persvarą iki keturių įvarčių (4-0). Vėliau paeiliui sekė penki „Bangos B“ ekipos įvarčiai per kiek daugiau nei dešimt minučių ir jos pirmavo 5-4. Per paskutines dešimt minučių „LCC Moose FC“ dukart panaikino „Bangos“ turėtą persvarą (5-5 ir 6-6), o paskutinėje atakoje „LCC Moose FC“ įmušė pergalingą įvartį (7-6) ir tapo pirmenybių nugalėtojomis.

Komandų geriausiomis žaidėjomis išrinktos - Madison Smith (LCC Moose FC), Laura Ubartaitė ("Banga B"), Lina Kontrimienė (FK "Jakai") ir Kamilė Mikalauskytė (Klaipėdos FM).
Rezultatyviausia pirmenybių žaidėja tapo Sage Gibson (LCC Moose FC), įmušusi 10 įvarčių.
"Tobula Instaliacija-Baltai" nugalėjo savo vienas geriausių rungtynes šiose pirmenybėse sužaidusį FK "Mosėdį"
FK "Mosėdis" - "Tobula Instaliacija-Baltai" 4-6 (0-3)