"Optimistai" garbingai pasipriešino "Klaipėda city" ekipai
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 14 d.
„Optimistai“ – „Klaipėda city“ 4:6 (2:4)



"Nautica" antroje rungtynių pusėje palaužė "Titanic" komandos pasipriešinimą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 13 d.
„Titanic“ – „Nautica“ 1:3 (0:0)


Ketvirtadienį sužaistos ketverios III lygos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Lapkričio 13 d.
„Meglar“–„KJP“ 3:4 (1:2)
„FC Agluonėnai“–„Kuršiai“ 2:13 (1:4)
„Klaipėdos Policja“–„Ginduliai“ 14:2 (8:1)
„Miško pasaka“–„Memel“ 6:3 (3:2)



"KU" ir "Sportidus-KVK" pirmosios pergalės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 12 d.
„Kl.Universitetas“–„KUSK“ 5:3 (3:3),
„Baltai“–„Sportidus-KVK“ 2:4 (1:1).


Permainingose dvikovose pajėgesnės buvo "Policijos mokyklos" ir "Vakarų fronto" komandos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
„Policijos mokykla“–„Bočiai-Transkela“ 6:2 (2:2).
„Atsarginių suoliukas“–„Vakarų frontas“ 5:8 (2:1).



Rezultatyviose rungtynėse pirmas pergales šventė FK "Sokeris" ir "Klaipėda city-2"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
„Bega“ – FK „Sokeris“ 8:12 (4:6),
„KPVM“ – „Klaipėda city-2“ 3:8 (2:4).


"Sarema" I-oje lygoje debiutavo pergale prieš "Bočius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I Lyga.
„Bočiai“ – „Sarema“ 3:7 (3:1).
Pirmadienio vakarą prasidėjo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės, kurių I-os lygos pirmose rungtynėse tarpusavyje kovojo „Bočiai“ ir „Sarema“. Pirmoje rungtynių pusėje ryžtingiau ir tiksliau puolime žaidę „Bočiai“, pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 3:1. Tačiau lyg greitai su I-os lygos „krikštu“ apsipratusi „Sarema“ po pertraukos akivaizdžiai pranoko „Bočius“ tiek puikiai sužaidusi gynyboje, tiek įmušusi šešis įvarčius be atsako ir pasiekusi pirmąją pergalę jau savo debiutinėse I-os lygos rungtynėse 7:3.


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių tvarkaraščiai ir nuostatai
Sekančią savaitę prasidės 2014-2015 'metų Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės, kuriose trijose lygose rungtyniaus 34 komandos. Pateikiame visų trijų lygų pirmųjų turų tvarkaraščius:
I lygos tvarkaraštis
II lygos tvarkaraštis
III lygos tvarkaraštis
Prieš prasidedant salės futbolo sezonui per komandų vadovų susirinkimus priimti keli taisyklių ir nuostatų pakeitimai, kurie bus taikomi Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėse.
Pateikiame visų trijų lygų nuostatus –
I lygos nuostatai
II lygos nuostatai
III lygos nuostatai
Išskiriame kelis esminius pasikeitimus tiek visoms lygoms bendrai, tiek atskiroms lygoms:

Puslapis 221 iš 221 << < 218 219 220 221
Informacija


Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 9 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 19
3. KLAIPĖDOS FM-2004 10 15
4. ROSA B 9 10
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 9
6. FK VS-JONUŠAI 10 8


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015