Antroji paeiliui "Kretingos Grūdų" pergalė, "Sarema" laimėjo favoritų mūšį, "Klaipėda City" pirmąjį ratą baigė pakildama į antrąją vietą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Birželio 15 d.
"Kretingos Grūdai" - "Miško Pasaka" 4:0 (1:0)

"Sarema" - "KU-Viskas Futbolui" 1:0 (1:0)

"Klaipėda City" - "Titanic" 5:2 (2:1)

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių 6 turo anonsas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse šį savaitgalį bus sužaistos 6-ojo turo rungtynės, kurių net trys įvyks penktadienį vakare. Mažeikiuose „Atmosfera“ pratęs savo rungtynių maratoną 19.00 val. savajame stadione priimdama Plungės „Babrungą“, kuriam dar šiemet nepavyko iškovoti taškų.
Kretingos „Minija“ sieks pagerinti savo pozicijas 19.30 val. Kretingoje kovodama su SC-FK „Akmenės Cementas“ komanda, kuriai pastarosiose rungtynėse taip pat nepavyko iškovoti taškų.
Atkakli kova penktadienį 20.00 val. nusimato ir Šiauliuose, kur „Juventa-99“ stos prieš „Gargždų Pramogos-SC“ ekipą, kuri siekia neatsilikti kovoje dėl pirmųjų pozicijų turnyrinėje lentelėje.
Šeštasis turas baigsis sekmadienį Klaipėdoje, kur 12.00 val. „Atlantas B“ rungtyniaus su Biržų „Širvėnos“ komanda, kuri iki šio momento yra praradusi mažiausiai taškų iš visų komandų.

Iš devinto turo atkeltose rungtynėse įtikinama FA "Šiauliai" komandos pergalė prieš "Atmosferą"
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Birželio 14 d.
Atkelta iš 9 turo
"Šiauliai" - "Atmosfera" 4:0 (0:0)

"Baltai" nesurinko komandos rungtynėms su "Banga B"
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
6 turas
"Baltai" - "Banga B" 0:3 (be žaidimo)
"Baltai" nesurinko komandos rungtynėms su "Banga B" ir įskaitytas pralaimėjimas 0:3 be žaidimo.

"Futbolo mokykla" laimėjo po kelių nesėkmingų turų, "Vienuolikė-Elvitransa" laimėjo svarbią kovą prieš "Spartą", "Kruopa" vėlyvu įvarčių išvengė taškų praradimo
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Birželio 13 d.
"Agluona" - "Futbolo mokykla" 1:5 (0:3)

"Vienuolikė-Elvitransa" - "Sparta" 2:1 (0:0)

"Meglaras" - "Kruopa" 0:1 (0:0)

Roterdamo "Feyenord" vaikų vasaros futbolo stovykla Palangoje
FK „Palangos" klubas tęsdamas bendradarbiavimą su pajėgiausiu Olandijos futbolo klubu Roterdamo „Feyenoord" šią vasarą antrus metus iš eilės Palangoje surengs vaikų vasaros futbolo stovyklą.
Šiemet vasaros futbolo stovykla įvyks liepos 2-7 dienomis. Joje gali registruotis nuo U-7 iki U-18 amžiaus jaunimo grupių talentai. Savo įžvalgomis apie artėjančią stovyklą pasidalino ir FK „Palangos" treneris Valdas Trakys: „Labai džiaugiamės, kad pavyko pratęsti bendradarbiavimą su tokio lygio klubu, dabar jau Olandijos čempionu ir UEFA Čempionų lygos dalyviu – Roterdamo „Feyenoord" klubu. Antrus metus iš eilės organizuojame stovyklą Lietuvos vaikams ir esu įsitikinęs, kad stovykla atneša daug naudos jos dalyviams. Šiuo atveju talentingiems ir futbolą mėgstantiems vaikams nereikia vykti į Olandiją ar kitą Europos valstybę, nes į Palangą atvyksta labai kvalifikuoti „Feyenoord" futbolo akademijos treneriai. Kai kurie iš jų šiemet laimėjo savo amžiaus Olandijos pirmenybes. Taigi atvykę specialistai pasidalins savo patirtimi ir treniruočių metodika, susirinkę vaikai susiras naujų draugų, turės galimybe labiau išlavinti užsienio kalbą ir futbolo terminus, patobulins savo įgūdžius bei turės galimybę šauniai praleisti laiką pajūryje. „Feyenoord" ĺtreneriams vėl talkins FK „Palangos" trenerių kolektyvas. Taip pat, kaip ir praėjusiais metais, jei pavyks suderinti savo užimtumą, stovyklą planuoja aplankyti buvę garsūs Lietuvos futbolininkai: Lietuvos vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas, Robertas Poškus, Deividas Šemberas, Tomas Danilevičius ir kiti." – plačiai apie būsimą stovyklą kalbėjo treneris V. Trakys.
Laukiame visų norinčių registruotis artėjančioje Roterdamo „Feyenoord" vasaros futbolo stovykloje. Dėl registracijos ar išsamios informacijos galite kreiptis telefonu +370 651 84 650 arba el. paštu: feyenoord.stovykla@gmail.com. Primename, kad dalyvių skaičius yra ribotas !

FK "Šilalė" per pridėtą laiką išlygino rezultatą rungtynėse prieš "Sakuona-Rūgpienių kaimą", "Sarema" viską išsprendė iki pertraukos dvikovoje su "Klaipėda City"
Birželio 12 d.
6 turas
FK "Šilalė" - "Sakuona-Rūgpienių kaimas" 3:3 (2:2)

"Sarema" - "Klaipėda City" 4:0 (4:0)

"Nautica" nutraukė FK "Jakai" ekipos pergalių seriją, "Vakarų Frontas" po pertraukos pranoko "Memel" komandą, FK "Granata" pergalė po trijų nesėkmių
"Nautica" - FK "Jakai" 7:6 (4:3)

"Vakarų Frontas" - "Memel" 5:1 (1:0)

"Adrijus" - FK "Granata" 1:3 (1:1)

Po "Širvėnos" pergalės prieš "Miniją", LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse trivaldystė
Birželio 11 d.
5 turas
"Širvėna" - "Minija" 2:0 (1:0)

Gargžduose užfiksuotos lygiosios tarp "Gargždų Pramogos-SC" ir "Atmosfera" komandų, solidi FA "Šiauliai" ekipos pergalė Naujojoje Akmenėje