Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybėse išliks dvi lygos, kuriose iš viso dalyvaus 21 komanda
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių komandų vadovų susirinkime buvo nuspręsta, kad išliks dvi lygos. Pirmoje lygoje rungtyniaus 8 komandos, antroje – 13 ekipų.
I-os lygos startas numatomas gegužės 1 d., pertrauka – nuo birželio mėnesio vidurio iki liepos mėnesio pabaigos ir finišas – rugsėjo mėnesio viduryje.
II-os lygos startas numatomas balandžio 24 d., pertrauka – nuo liepos mėn. 05 d. iki liepos mėn. 24 d. ir finišas – spalio mėnesio pirmąją savaitę. II-oje lygoje bus savaičių, kai komandos sužais po dvejas rungtynes į savaitę.
Prisitaikant prie pasikeitusio LFF II lygos ir LFF III lygos žaidėjų registracijos periodo, Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybėms komandos iki pirmo turo galės registruoti iki 25 žaidėjų bei nuo pirmenybių pradžios iki rugsėjo pirmos dienos komandoje galės keistis iki 10 žaidėjų.
Kaip ir anksčiau, komandose negalės registruoti LFF A lygos, LFF I-os lygos ir LFF II lygos žaidėjų.
Artimiausiu metu pateiksime pirmenybių nuostatus, tikslų tvarkaraštį, o dabar pateikiame visas komandas ir turų datas bei pirmųjų dviejų turų rungtynes.
SKAITYTI TOLIAU

XVI-ojo A. Fokino atminimo Taurės turnyro prizininkai - "Sarema", "Klaipėda City" ir "Plikiai-Rūgpienių kaimas"
XVI-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Balandžio 11 d.
FINALAS
„Sarema“ – „Klaipėda City“ 2:0 (1:0) ĮVARČIAI ----- VIDEO APŽVALGA

Balandžio 13 d.
DĖL III VIETOS
„Plikiai-Rūgpienių kaimas“ – „Atlanto Veteranai" 1:1 (0:1) (b.s. 5:4) VIDEO APŽVALGA

Klaipėdoje finišavo Žemaitijos veteranų salės futbolo pirmenybės
Balandžio 8 d. Klaipėdoje Finalo ketverto varžybomis finišavo Žemaitijos veteranų salės futbolo pirmenybės.
Pateikiame Finalinės dienos rezultatus:
Pusfinaliai:
ATLANTO VETERANAI - MAŽEIKIŲ ARIMETRAS 8:0 (2:0)
TAURAGĖS TAURAS - ŠIAULIŲ MASERA 3:3 (2:2) (b.s. 5:4)

Rungtynės dėl 3 vietos
ŠIAULIŲ MASERA - MAŽEIKIŲ ARIMETRAS 4:1 (2:1)

Finalas
ATLANTO VETERANAI - TAURAGĖS TAURAS 1:2 (0:1)

FINALO KETVERTO DIENOS VIDEO MOMENTAI

Du įvarčiai rungtynių pabaigoje nulėmė "EDM Statyba-Sendvario" komandos pergalę rungtynėse dėl 5 vietos
Balandžio 6 d.
RUNGTYNĖS DĖL 5 VIETOS
"Kretingos Grūdai" - "EDM Statyba-Sendvaris" 1:3 (0:1)
ĮVARČIAI

"Klaipėda City" įveikė pusfinalio etapą ir finale kovos su "Sarema"
Balandžio 4 d.
PUSFINALIS
"Klaipėda City" - "Atlanto Veteranai" 4:2 (2:0)

"Sarema" į Finalą žengė tik po baudinių serijos
Balandžio 3 d.
PUSFINALIS
"Sarema" - "Plikiai-Rūgpienių kaimas" 1:1 (1:0) (11 m. - 4:2)

Salės futbolo sezonas baigtas "Kruopos" komandos triumfu Taurės varžybose
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 31 d.
FINALAS
"Kruopa" - "Klaipėda City" 3:2 (1:0) FINALO VIDEO APŽVALGA

Nors "Plikiai-Rūgpienių kaimas" iššvaistė turėtą persvarą, dėka palankaus rezultato pateko į turnyro pusfinalį
Kovo 30 d.
B grupė
"EDM Statyba-Sendvaris" - "Plikiai-Rūgpienių kaimas" 4:4 (0:3)

Antrojo kėlinio pradžioje penkiais įvarčiais pirmavusi "Klaipėda City", tik per plauką išvengė baudinių serijos su "Nautica"
Kovo 29 d.
Pusfinalis
"Klaipėda City" - "Nautica" 6:5 (4:1)
VIDEO APŽVALGA

FINALAS
Kovo 31 d. 20.00 val. KU salė (Sportininkų g. 13)
"Kruopa" - "Klaipėda City"

Dėl komandų registracijos 2017 metų LFF Taurės varžyboms
Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad komandos, pageidaujančios dalyvauti 2017 m. LFF Taurės varžybose, turi pateikti paraiškas LFF iki 2017 m. balandžio mėn. 7 d.

2017 metų LFF Taurės varžybose privalo dalyvauti LFF A lygos, LFF I ir II lygų Komandos. LFF Taurės varžybose gali dalyvauti LFF III lygos bei LFF IV lygų ir žemesnių lygos Komandos. Pagal pateiktų komandų paraiškų skaičių bus nustatyti 2017 m. LFF Taurės varžybų etapų skaičius.