FK "Žebenkštis" ir FK "Granata" pasiekė antrąsias pergales grupių etape
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
"FK "Vienuolikė" - FK "Žebenkštis" 3:16 (2:9)

C grupė
"Elvitransa" - FK "Granata" 3:5 (2:1)
Drausminės nuobaudos
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybų nuobaudos
"Plikiai-Rūgpienių kaimas" komandos žaidėjas Edvinas Razutis, už nesportinį elgesį rungtynėse "Plikiai-Rūgpienių kaimas" - "Elvitransa" yra diskvalifikuojamas salės futbolo Taurės varžybų 4 rungtynėms. Liko 0 rungtynės. (Jei nuobauda nebus įvykdyta šiose varžybose, bus perkeliama į sekančio sezono salės futbolo Taurės varžybas).
Kadangi tai jau ne pirmas Edvino Razučio toks poelgis KLFF organizuojamose varžybose, pasikartojus dar kartą panašiam Edvino Razučio poelgiui, Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos Valdybai bus pateikta spręsti dėl draudimo Edvinui Razučiui atitinkamą laikotarpį dalyvauti visose KLFF organizuojamose varžybose.
Dar dvi daugiau nei įtikinamos favoritų pergalės
Spalio 23 d.
D grupė
"LCC Moose FC" - "Klaipėda City" 2:11 (0:6)

B grupė
"Kruopa" - "Port Mare" 4:19 (2:10)
Po puikaus antrojo kėlinio "EDM Statyba-Sendvaris" įveikė "Klaipėdos FM" komandą ir išliko kovoje dėl patekimo į kitą etapą
Spalio 22 d.
A grupė
"EDM Statyba-Sendvaris" - "Klaipėdos FM" 7:3 (2:3)
Antroji "Klaipėda City B" komandos pergalė įmušus "tuziną" įvarčių
Spalio 21 d.
A grupė
"Memel" - "Klaipėda City B" 0:12 (0:6)
Klaipėdiečiai pateko tarp prizininkų, Palangos komanda tapo U-11 finalinio turnyro nugalėtoja
Šeštadienį Marijampolėje įvyko Lietuvos vaikų futbolo čempionato „Wellkid lyga“ finaliniai turnyrai U-10 ir U-11 amžiaus grupėse.

U-10 finaliniame turnyre sėkmingai pasirodė trenerio Mindaugo Jonelio treniruojama Klaipėdos FM komanda, kuri ketvirtfinalyje rezultatu 7-0 nugalėjo Kauno "Olimpo" ekipą. Pusfinalyje lygiosiomis sužaista su Vilniaus "Ateities" komanda (4-4) ir tik baudinių serijoje sėkmė šypsojosi varžovams. Kovoje dėl trečios vietos, Klaipėdos FM auklėtiniai, rezultatu 5-4 įveikė Marijampolės City komandą ir iškovojo bronzos medalius.

Popiet vykusiame U-11 finaliniame turnyre dar sėkmingiau pasirodė Marselio Balasanovo treniruojama Palangos komanda, kuri ketvirtfinalyje nugalėjo Kauno „Taurą" 3-1, pusfinalyje 5-1 įveikė Alytaus ekipą ir finale triumfavo 3-1 įveikdami Vilniaus BFA.

Sveikiname abi komandas ir jų trenerius su puikiu pasiekimu!
"Atlantui" nepavyko sumažinti atsilikimo nuo laipteliu aukščiau esančio FK "Panevėžio"
29 turas
Gargždų "Banga" - Kupiškio FC "Kupiškis" 5:1 (2:1)
"Klaipėda City" nesulaukė rimtesnio varžovų pasipriešinimo, FK "Granata" laimėjo atkaklią dvikovą prieš "Nauticą"
Spalio 18 d.
D grupė
"Klaipėda City"- "Vienuolikė" 18:1 (7:1)

C grupė
FK "Granata" - "Nautica" 3:1 (2:1)
"Plikiai-Rūgpienių kaimas" ir "Port Mare" į Taurės varžybas įsitraukė rezultatyviu žaidimu
Spalio 17 d.
C grupė
"Plikiai-Rūgpienių kaimas" - "Elvitransa" 12:8 (7:2)

B grupė
"Port Mare" - FC "Suoliukas" 8:1 (2:0)
FK "Žebenkštis" laimėjo prieš "LCC Moose FC", "Kruopa" permainingoje dvikovoje nugalėjo "Saremą"