Šiaulių derbyje komandoms įvarčiais pasižymėti nepavyko
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugpjūčio 30 d.
Nukeltos iš 10 turo
"Juventa-99" - FA "Šiauliai" 0:0 (0:0)
"Banga B" laimėjo svarbią dvikovą prieš "Saremą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Rugpjūčio 30 d.
13 turas
"Banga B" - "Sarema" 4:2 (1:1)
"Nautica" ir "Sparta" pasiekė lauktas pergales, "Meglaras" kiek netikėtai įveikė "Vienuolikę-Elvitransą"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 29 d.
"Futbolo mokykla" - "Nautica" 2:6 (1:2)

"Meglaras" - "Vienuolikė-Elvitransa" 2:1 (1:0)

"Sparta" - "Adrijus" 6:1 (2:0)
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" komandos pergalė Kretingoje, "EDM Statyba-Sendvaris" pirmąją pergalę pasiekė prieš "Klaipėdą City" ekipą
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Rugpjūčio 28 d.
12 turas
"Kretingos Grūdai" - "Sakuona-Rūgpienių kaimas" 1:2 (0:0)

"EDM Statyba-Sendvaris" - "Klaipėda City" 4:3 (2:0)
Pirmadienį "Kruopa" ir FK "Jakai" pasiekė pergales, FK "Granata" su "Vakarų Frontu" sužaidė lygiosiomis
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 28 d.
"Kruopa" - "Agluona" 7:3 (3:2)

FK "Granata" - "Vakarų Frontas" 2:2 (1:2)

FK "Jakai" - "Koralas-Tobula Instaliacija" 2:1 (0:0)
Rungtynėms baigiantis FK "Šilalė" palaužė "Koralo B" komandos jaunimo pasipriešinimą
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Rugpjūčio 27 d.
Nukeltos iš 10 turo
"Koralas B" - FK "Šilalė" 1:4 (1:1)
Nulinės lygiosios Kretingoje, "Širvėna" laimėjo Naujojoje Akmenėje
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugpjūčio 26 d.
12 turas
"Minija" - "Gargždų Pramogos-SC" 0:0 (0:0)

SC-FK "Akmenės Cementas" - "Širvėna" 1:2 (1:1)
Pirmoje rungtynių pusėje įgijusi penkių įvarčių pranašumą FA "Šiauliai" lengvai įveikė "Babrungą"
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugpjūčio 25 d.
12 turas
FA "Šiauliai" - "Babrungas" 5:0 (5:0)
"Juventa-99" rungtyniavo su varžyboms neregistruotu žaidėju, "Atlantui B" įskaitoma pergalė rezultatu 3:0
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugpjūčio 24 d.
12 turas
"Atlantas B" - "Juventa-99" 3:0 ("Juventos-99" komandai įskaitytas pralaimėjimas 0:3, nes "Juventos-99" rungtyniavo į rungtynių protokolą neįrašytas žaidėjas). (Žaistas rungtynes "Atlantas B" laimėjo rezultatu 2:1 (2:0))
Prieš prasidedant rungtynėms"Juventos-99" komandos vadovams buvo nurodyta rungtyniauti tik su į protokolą įrašytais žaidėjais, tačiau jie nusprendė į aikštę išleisti ir į rungtynių protokolą neįrašytą žaidėją Dalių Kišlą, kuris "Juventos-99" komandoje rungtyniavo pirmoje sezono pusėje, bet liepos mėnesį perėjo į Wisbech Town futbolo klubą.
Pagal LFF varžybų nuostatus į protokolą neįrašytas asmuo negali dalyvauti rungtynėse, o komandai pažeidusiai šią nuostatą įskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0:3.
"Juventa-99" futbolo klubui pateikus apeliaciją, ją nagrinės LFF Drausmės komitetas.
Lyderių kovoje "Klaipėda City" įveikė "Saremą", "EDM Statybą-Sendvaris" laimėjo dvikovą prieš turnyrinės lentelės kaimyną "Titanic"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 24 d.
10 turas
"Klaipėda City" - "Sarema" 4:2 (4:0)

"EDM Statyba-Sendvaris" - "Titanic" 3:0 (1:0)

"Miško Pasaka" - "KU-Viskas Futbolui" 0:3 (b.ž.)
Tik septyniese žaidę FC "Suoliuko" žaidėjai nugalėjo "Kretingos Grūdų" komandą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 23 d.
10 turas
"Kretingos Grūdai" - FC "Suoliukas" 2:4 (1:1)
Puslapis 4 iš 99 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3