"Nautica" rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę prieš "Spartą", pirmenybių favoritai tarpusavyje sužaidė lygiosiomis
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
6 turas
Gegužės 30 d.
"Sparta" - "Nautica" 3:6 (2:3)

"Klaipėdos Universitetas-Memelhaus" - FC "Suoliukas" 2:2 (0:1)
"Bangos" merginos nusileido Lietuvos čempionėms
Moterų A lyga
6 turas
Gegužės 29 d.
"BANGA" - "Gintra-Universitetas" 2:6 (0:5)
Nuo pirmos minutės pirmavusi "Sakuona-Rūgpienių kaimas" didele persvara įveikė "EDM Statybą-Sendvarį"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2 turas
Gegužės 29 d.
"EDM Statyba-Sendvaris" - "Sakuona-Rūgpienių kaimas" 2:9 (0:3)
"Klaipėda City" ir FK "Jakai" pasiekė ketvirtąsias pergales, o "Tobula Instaliacija-Hikvision" su "Kruopa" pasidalino po tašką
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
6 turas
Gegužės 29 d.
"Klaipėda City" - "Feliūga" 5:2 (2:1)

FK "Jakai" - "Klaipėdos Uostas" 3:2 (1:0)

"Tobula Instaliacija-Hikvision" - "Kruopa" 3:3 (1:2)
Ištraukti LFF Taurės varžybų III-ojo etapo burtai
Antradienį Lietuvos futbolo federacijoje buvo ištraukti LFF Taurės varžybų trečiojo (aštuntfinalio) burtai. Tarp šešiolikos ekipų liko trys Klaipėdos regiono komandos.

Gargždų „Banga“ savoje aikštėje dėl vietos ketvirtfinalyje kovos su varžovais iš LFF I lygos Pakruojo FK „Pakruojis“ komanda.

Klaipėdos „Atlanto“ namie lauks akistata su praėjusio sezono Taurės varžybų laimėtoju Kauno „Stumbru“, tuo tarpu FK „Palanga“ vyks į Kėdainius ir turės įveikti Kėdainių „Nevėžio“ komandą, kuri rungtyniauja LFF I lygoje.

Pateikiame visas trečiojo (aštuntfinalio) etapo poras:
"Sparta-Baltai" pirmąją pergalę pasiekė prieš debiutavusią FK"Granatą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2 turas
Gegužės 28 d.
"Sparta-Baltai" - FK "Granata" 4:0 (1:0)
Pirmadienį užfiksuotos dvejos lygiosios ir į pirmaujantį trejetuką pakelianti "Elvitransos" pergalė
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
6 turas
Gegužės 28 d.
"Atviros jaunimo Erdvės" - "Meglaras" 0:0 (0:0)

"Agluona-Garant Group" - "Vakarų Frontas" 1:1 (0:0)

"Memel" - "Elvitransa" 0:6 (0:3)
"Sarema" pirmenybes pradėjo minimalia pergale prieš "EDM Statyba-Sendvaris" komandą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
1 turas
Gegužės 27 d.
"Sarema" - "EDM Statyba-Sendvaris" 2:1 (1:0)
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių 7 turo anonsas ir rezultatai
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
7 turas
Gegužės 26 d. (šeštadienis)
Klaipėdos "Atlantas B" - Mažeikių „Atmosfera" 3:1 (3:0)

Gegužės 27 d. (sekmadienis)
FK „Širvėna“ – FK „Šilutė“ 2:2 (1:1)

Gegužės 29 d. (antradienis)
FA „Šiauliai“ – FK „Babrungas“ 3:4 (2:2)

Gegužės 30 d. (trečiadienis)
Telšių „Džiugas B“ – „Gargždų Pramogos-SC“ 1:3 (0:2)
Klaipėdos regiono komandų rezultatai LFF Taurės varžybų šešioliktfinalyje
LFF Taurės varžybos
2 etapas - Šešioliktfinalis
Gegužės 26 d. (šeštadienis)
Plikių "Sakuona-Rūgpienių kaimas" - Kėdainių "Nevėžis" 1:5 (0:2)
Kretingos "Minija" - Vilnius "Žalgiris" 0:3 (0:3)
Vilniaus "Vytis" - Klaipėdos "Atlantas" 1:7 (0:2)

Gegužės 27 d. (sekmadienis)
“Gargždų Pramogos-SC“ - Gargždų „Banga" 1:2 (1:1)
FK “Panevėžys“ - FK „Palanga" 0:0 (0:0, pratęsimas 0:0, baudiniai 3:4)
Penktasis turas pasibaigė "Adrijus-KSP" komandos pergale prieš "Atviras Jaunimo Erdves"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
5 turas
Gegužės 25 d.
"Adrijus-Klaipėdos Sporto Projektai" - "Atviros jaunimo Erdvės" 5:0 (1:0)
Puslapis 4 iš 126 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>