"Minija" išsaugojo vietą dešimtuke įveikdama tiesioginę konkurentę "Atmosferą"
LFF I lygos pirmenybės
16 turas
Spalio 3 d.
Mažeikių "Atmosfera" - Kretingos "MINIJA" 0-4 (0-2)


Gargždų "Banga" nusileido ilgą laiką be pergalių žengusiems "Riteriams"
LFF A lyga
Spalio 2 d.
18 turas
Vilniaus "RITERIAI" - Gargždų "BANGA" 4-0 (2-0) VIDEO


"Klaipėda City" sieks vietos Lietuvos salės futbolo A lygoje
Pastaraisiais sezonais sėkmingai Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėse dalyvavusi „Klaipėda City“ komanda, šiame sezone nusprendė siekti vietos Lietuvos salės futbolo A lygoje. Norint į ją patekti „Klaipėda City“ komandai šį savaitgalį teks įveikti atrankos etapą ir spalio 2 – 3 dienomis Prienuose paaiškės likę du būsimo Lietuvos salės futbolo A lygos sezono dalyviai. Dėl vietų stipriausiame 2020/ 2021 metų sezono čempionate varžysis Alytaus „Alyčio“, Alytaus „Dainavos“, „Radviliškio“ ir „Klaipėdos city“ klubai.

Keturios turnyro komandos varžysis rato sistema. Dvi stipriausios turnyro komandos užsitikrins vietą A lygoje. Tiesa, yra viena išimtis – jei pirmą ir antrą vietas užims vieno regiono komandos („Alytis“ ir „Dainava“), tai kelialapis atiteks tik aukštesnę poziciją užėmusiai ekipai. Kartu su ja į A lygą keliaus trečią vietą turnyre užėmusi komanda.

Atrankos į Futsal A lygą turnyro tvarkaraštis
Spalio 2 d. (penktadienis)
19:00 val. „Radviliškis“ – „Alytis“ 3-2
20:30 val. „Dainava“ – „Klaipėda City“ 5-3 (3-2)

Spalio 3 d. (šeštadienis)
11:00 val. „Alytis“ – „Dainava“ 3-7
12:30 val. „Klaipėda City“ – „Radviliškis“ 4-9

15:00 val. „Radviliškis“ – „Dainava“ 3-2
16:30 val. „Alytis“ – „Klaipėda City“ 5-11Antroji pergalė FK "VS-Jonušams" leido prisivyti pretendentus į prizines vietas
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 30 d.
7 turas
ROSA B - FK VS-JONUŠAI 1-3 (0-0) VIDEO


Gargždų ir Kretingos futbolo veteranai Lietuvos veteranų (35+) pirmenybėse užėmė prizines vietas
Žemaitijos veteranų (35+) pirmenybėse pirmas dvi vietas užėmusios Gargždų "Veterano" ir Kretingos "Minijos" komandos, dalyvavo Lietuvos veteranų (35+) pirmenybių finalinėse kovose.

Kretingiškiams pusfinalyje nusileidus Alytaus "Dainavos" veteranams, šeštadienį Kaune rungtynėse dėl III vietos 1-0 nugalėjo Ukmergės "Vienybės" veteranus.

Tuo tarpu gargždiškiai, pusfinalyje sutriuškinę Ukmergės ekipą, finale turėjo pripažinti įtikinamą 6-1 Alytaus "Dainavos" komandos pergalę.

Sveikiname Gargždų 'Veterano" ir Kretingos "Minijos" komandas tarp Lietuvos veteranų (35+) komandų iškovojus prizines vietas.

VIDEO FOTO


Pirmoji FK "VS-Jonušai" komandos pergalė komplikavo "Sakuonos-Rūgpienių kaimas" ekipos kovą dėl prizinės vietos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 27 d.
10 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK VS-JONUŠAI 4-6 (1-3) VIDEO


Atsinaujinusioje LFF A lygoje "Banga" pralaimėjo "Kauno Žalgiriui"
LFF A lyga
Rugsėjo 27 d.
17 turas
Gargždų "BANGA" - "KAUNO ŽALGIRIS" 1-2 (0-1) VIDEO


"Bangos" merginos įtikinamai laimėjo prieš varžoves iš Utenos
LFF moterų A lyga
Rugsėjo 27 d.
20 turas
Gargždų "BANGA" - Utenos "UTENIS" 4-0


Klaipėdos regiono komandų dvikovos LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
13 turas
Rugsėjo 25 d.
Gargždų "BANGA B" - Plungės "BABRUNGAS" 1-3 (1-1)

Rugsėjo 26 d.
Klaipėdos "ATLANTAS" - Šilutės FK "ŠILUTĖ" 4-0 (1-0)

Rugsėjo 27 d.
Klaipėdos "NEPTŪNAS" - Šiaulių FA "ŠIAULIAI B" 2-2 (1-1)


Finišavo Klaipėdos miesto 8x8 futbolo sezonas (pagrindinių ir veteranų 8x8 pirmenybių apžvalga)
Šiomis dienomis finišavo Klaipėdos miesto 8x8 futbolo sezonas. Šiemet komandos rungtyniavo pagrindinėse pirmenybėse bei veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybėse.
Birželio mėnesį startavusiose Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybėse dalyvavo 15 komandų, o kova dėl prizinių vietų tęsėsi iki paskutinių rungtynių paskutinių minučių. Prieš paskutinį turą, lemiamomis akimirkomis išplėšusios pergales, lyderiaujančios komandos pasiklojo tvirtą „pagrindą“ savo užimamų vietų užtvirtinimui, bet paskutinėmis rungtynėmis reikėjo visa tai kas pasiekta išlaikyti savose rankose. O paskutinio turo varžovės privertė sunerimti kiekvieną į prizines vietas pretendavusią komandą.
Tad apie kovą dėl prizinių vietų viskas paeiliui. Lemiamu metu svarbias rungtynes pralaimėjusi „KFA-FC Neptūnas“ komanda, pirmenybes užbaigė dvejomis pergalėmis prieš dėl žemesnių vietų kovojančias komandas ir sugebėjo bent kuriam laikui pakilti į trejetuką, taip dar labiau paaštrindama kovą dėl prizinių vietų.
„Tobula Instaliacija-Baltai“ prieš paskutinį turą užimdama antrąją vietą, dar turėjo galimybę pakovoti tiek dėl pirmos vietos, tiek pralaimėjusi likti tik trečia, tiksliau likti priklausoma nuo FK VS-Jonušai komandos paskutinių rungtynių rezultato. Aktyviai pasipriešinusi „Nautica“ tik likus keliomis minutėms leido „Tobulai Instaliacijai-Baltams“ įgyti pranašumą ir pasiekti pergalę rezultatu 2-0, kuri leido užsitikrinti mažiausiai bent II-ąją vietą.
Atėjus FK „VS-Jonušai“ komandos eilei, teko paskutinio turo rungtynėse stoti prieš FK „Granatą“, kuri ne tik siekė iškovoti pergalę bei pasigerinti savo pozicijas, bet ir leisti „KFA-FC Neptūnas“ komandai išlikti trejetuke. Rungtynių pradžia FK „VS-Jonušams“ nebuvo sėkminga ir greitai praleidus įvartį, tik pirmojo kėlinio pabaigoje pavyko atstatyti pusiausvyrą (1-1), o antrajame kėlinyje ir įgyti persvarą (2-1). Nusileisti nelinkusi FK „Granata“ buvo dar kartą išlyginusi rezultatą (2-2), bet vėliau FK „Jonušai“ rungtynėms baigiantis palaužė varžovų pasipriešinimą ir įtvirtino pergalę (7-2), kuri leido ne tik užsitikrinti vietą tarp prizininkų, bet ir turėti viltį pakilti bent laipteliu aukščiau.
Kitą dieną atėjo ir pretendentų į nugalėtojus „Garant Group“ komandos eilė, kuriems jau buvo būtina tik pergalė, kad aplenktų oponentus, kurie išvakarėse iškovojo pergales. Lygiųjų atveju būtų tekę tenkintis antrąja vieta, o pralaimėjimo – likti tik tretiems. Paskutinėse rungtynėse teko pergalės siekti ir titulą apginti prieš „Klaipėda City“ ekipą, kuri taip pat metė rimtą iššūkį. Pradėjo rungtynes išsiverždama į priekį bei vėliau neleisdama visiškai varžovams nurimti, o antroje rungtynių pusėje net perėmusi iniciatyvą, sugrąžino intrigą sumažindama atsilikimą iki minimumo (3-4) bei jei būtų išnaudojusi susikurtas progas, galėjo įtakoti trejetuko išsidėstymą visiškai kitokia tvarka.
Tad pergales pasiekusios „Garant Goup“ (35 tšk.), „Tobula Instaliacija-Baltai“ (34 tšk) ir FK „VS-Jonušai“ (33 tšk.) komandos, tokia tvarka ir išsirikiavo turnyrinės lentelės viršūnėje. Ketvirti liko „KFA-FC Neptūnas“, kuris ilgą laiką net žengė pirmoje vietoje, bet skaudus pralaimėjimas vieniems iš prizininkų bei pirmenybių pabaigoje įsižaidusiam „Vakarų Frontui“, privertė likti už prizininkų pakylos.Puslapis 5 iš 223 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Informacija


KLFF partneriaiKLFF.lt - 2015