"Atlantas" pirmenybes pradėjo nugalėdamas FK "Taurą", pergalingą persvarą įgijęs rungtynių pabaigoje realizavus 11 m. baudinį
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
1 turas
Birželio 13 d.
Klaipėdos "ATLANTAS" - Tauragės FK "TAURAS" 2-1 (0-0)


"Minija" permainingas rungtynes su FK "Panevėžiu B" baigė lygiosiomis
LFF I lygos pirmenybės
2 turas
Birželio 12 d.
Kretingos "MINIJA" - Panevėžio FK "PANEVĖŽYS B" 2-2 (0-1)


LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių starte FK "Neptūno" pergalė Telšiuose bei FK "Šilutės" lygiosios Šiauliuose
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
1 turas
Birželio 12 d.
Telšių "DŽIUGAS B" - Klaipėdos "NEPTŪNAS" 0-2 (0-0)

Šiaulių "JUVENTA-99" - Šilutės FK "ŠILUTĖ" 0-0 (0-0)


Pirmasis turas baigėsi "Tobula Instaliacija-Baltai" komandos rezultatyvia pergale
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas
Birželio 12 d.
"TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI" - FK "PLIUSAS" 10-3 (3-1)


XIX-ajame A. Fokino atminimo Taurės turnyre dalyvaus 8 komandos
XIX-ajame A. Fokino atminimo Taurės turnyre dalyvaus 8 komandos, kurios atkrintamųjų varžybų principu kovos dėl turnyro nugalėtojų vardo bei prizinių vietų.
Turnyre dalyvaus – „Sakuona-Rūgpienių kaimas“, „EDM Statyba-Sendvaris“, „Neptūnas B“, „Rosa B“, FK „VS-Jonušai“, „Klaipėda City“, „Klaipėdos FM-2004-1“ ir „Klaipėdos FM-2004-2“.

Ketvirtadienį paaiškėjo ketvirtfinalio poros bei su kuo tų porų nugalėtojai susitiktų pusfinaliuose.
„Sakuona-Rūgpienių kaimas“ - „Klaipėdos FM-2004-1“;
„Klaipėda City“ - „Neptūnas B“;
„Rosa B“ - „Klaipėdos FM-2004-2“;
FK „VS-Jonušai“ - „EDM Statyba-Sendvaris“

Apie tikslias rungtynių datas ir laikus informuosime artimiausiu metu. Turnyro pradžia planuojama nuo birželio 20 d.


Nors pirmos įvarčius praleido, tačiau pergales iškovojo "Nautica" ir "Klaipėda City"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas
Birželio 11 d.
"FELIŪGA" - "NAUTICA" 1-2 (1-1)

"KLAIPĖDA CITY" - FK "GRANATA" 2-1 (0-1)


Labiau patyrusios FK "VS-Jonušai" ir "PortMare" ekipos savus varžovus įveikė minimaliomis persvaromis
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas
Birželio 10 d.
FK "VS-JONUŠAI" - KFA-FC NEPTŪNAS 2-1 (1-0)

FK "SMK" - "PORT MARE" 3-4 (1-2)


FK "Mosėdis" dvejais Vilmanto Pociaus įvarčiais rungtynių pabaigoje iškovojo pirmąją pergalę
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas
Birželio 9 d.
FK "MOSĖDIS" - "VAKARŲ FRONTAS" 2-1 (0-0)


Veteranų 8x8 pirmenybėse pirmosios lygiosios bei "Memel" komandos staigmena "Kruopai"
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas
Birželio 9 d.
"NAUTICA-ATLANTO VETERANAI" - "EDM STATYBA-SENDVARIS" 1-1 (1-0)

"MEMEL" - "KRUOPA" 4-3 (2-2)


"EDM Statyba-Sendvaris" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš "Newlink.lt" ekipą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas
Birželio 8 d.
"EDM STATYBA-SENDVARIS" - "NEWLINK.LT" 4-0 (0-0)

Puslapis 6 iš 214 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
18.00
1 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 5 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 12
4. PORT MARE 4 10
5. FK MOSĖDIS 5 9
6. KFA-FC NEPTŪNAS 4 7
7. FC "SUOLIUKAS" 4 7
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 7
9. FK SMK 5 6
10. FK "GRANATA" 5 6
11. NAUTICA 5 6
12. FK PLIUSAS 5 3
13. FELIŪGA 4 0
14. NEWLINK.LT 3 0
15. VAKARŲ FRONTAS 5 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
3. FK SOKERIS 5 9
4. DANĖS PERLAS 5 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015