"Klaipėdos Universitetas" laimėjo dramatišką dvikovą prieš "Klaipėda City" ekipą, "Kruopa" savo sąskaitą papildė dar trimis taškais
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
Lapkričio 21 d.
A pogrupis
"Klaipėdos Universitetas" - "Klaipėda City" 6-5 (3-3)

C pogrupis
"Kruopa" - "Mosėdis" 10-4 (5-1)
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybų atkrintamosios varžybos

"LCC Moose FC" iškovojo dar vieną pergalę, "EDM Statyba-Sendvaris" nugalėjo "Klaipėdos Policiją"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
Lapkričio 20 d.
A pogrupis
"Klaipėdos FM-2" - "LCC Moose FC" 4-6 (1-4)

B pogrupis
"EDM Statyba-Sendvaris" - "Klaipėdos Policija" 11-3 (5-3)
Antradienį pergales pasiekė tiek "Klaipėda City B", tiek "Klaipėda City"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
Lapkričio 19 d.
A pogrupis
"Klaipėda City" - "Elvitransa" 12-6 (6-3)

C pogrupis
"Klaipėda City B" - "Klaipėdos FM-1" 7-3 (2-1)
Rezultatyvioje ir permainingoje dvikovoje FK "VS-Jonušai" nugalėjo pirmenybėse debiutavusius FK "Girulius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
Lapkričio 18 d.
A pogrupis
FK "Giruliai" - FK "VS-Jonušai" 6-10 (2-5)
"Gargždų Pramogos" paskutinę minutę neišlaikė lygiųjų dvikovoje su Rygos FC "Petrow"
Baltijos salės futbolo lyga
Lapkričio 17 d.
2 turas
"Gargždų Pramogos" - Rygos FC "Petrow" 3:4 (2:1)
Sekmadienį sužaistos šešerios Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
Lapkričio 17 d.
B pogrupis
FK "Granata" - FK "Vienuolikė" 4-6 (1-3)
"Nautica" - "EDM Statyba-Sendvaris" 5-2 (1-0)
"Plikiai-Rūgpienių kaimas" - "Port Mare" 10-4 (5-2)

C pogrupis
"Klaipėdos FM-1" - FC "Suoliukas" 3-3 (2-2)
FK "Mosėdis" - "Krantona" 5-18 (3-5)
"Memel" - "Kruopa" 4-5 (1-1)
LFF salės futbolo A lygos rungtynėse lengva "Gargždų Pramogos" komandos "treniruotė" prieš kitą savaitgalio dvikovą
LFF salės futbolo A lyga
Lapkričio 16 d.
3 turas
"Gargždų Pramogos" - Vilniaus "VDA" 10:1 (2:0)
"Port Mare" antrajame kėlinyje užsitikrino patekimą į finalą
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Lapkričio 15 d.
Pusfinalis
"Port Mare" - "Klaipėda City" 7:3 (3:2)

Finalas - lapkričio 22 d. - "Plikiai-Rūgpienių kaimas" - "Port Mare"
FK "Žebenkštis" B pogrupio pirmose rungtynėse įveikė "Klaipėdos Policiją"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
Lapkričio 15 d.
B pogrupis
"Klaipėdos Policija" - "Žebenkštis" 5:12 (2:5)
"Klaipėda City B" į pirmenybių sūkurį įsitraukė pergale prieš "KFA Akademija" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
Lapkričio 14 d.
C pogrupis
"KFA-Akademija" - "Klaipėda City B" 2:11 (0:3)
Puslapis 6 iš 181 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KRUOPA 3 6
6. KLAIPĖDA CITY B 3 3
7. PORT MARE 3 3
8. FK VS-JONUŠAI 2 3
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
10. SPARTA 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai