Registracija 2022 m. Klaipėdos regiono futbolo varžyboms
Kviečiame komandas registruotis LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėms ir įvairioms 8x8 futbolo varžyboms. Šiame sezone planuojamos šios varžybos:
- Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės

Atitinkamų varžybų sistemos bus pasirinktos per komandų vadovų susirinkimus, kai bus patvirtintas galutinis komandų skaičius.
Išsamesnė informacija ir komandų registracija e-paštu – modestas@klff.lt arba telefonu 8-656 56593.
Artimiausiu metu pateiksime kokios komandos registruojasi atitinkamoms varžyboms.

Veteranų (35+) pirmenybėse trečiąją vietą iškovojo "Tobula Instaliacija-Baltai" komanda

Jakų FK JAKAI - Klaipėdos LCC MOOSE FC 7-0 (4-0) VIDEO

"Plikiai-Rūgpienių kaimas" komanda minimalia persvara laimėjo veteranų (35+) salės futbolo pirmenybių finalą

Klaipėdos KARYS.LT - Jakų FK JAKAI 1-1 (0-1) VIDEO

Antrajame kėlinyje įvarčių salvėmis driokstelėję "Plikiai-Rūgpienių kaimas" veteranai pateko į finalą
Vasario 11 d.
Pusfinalis
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11-3 (2-2)

VIDEO

"Krantona" dar metams apgynė Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių nugalėtojų vardus
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Vasario 10 d.
Finalas
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY 6-1 (5-1) VIDEO

Nepraleidusi įvarčių "Nautica" pusfinalyje įveikė "Danės perlą"
Pusfinalis
NAUTICA – DANĖS PERLAS 3-0 (2-0) VIDEO

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos nugalėtojais tapo debiutantai "Dragūnai", finale įveikę FC "Suoliukas" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Vasario 5 d.
FINALAS
DRAGŪNAI - FC SUOLIUKAS 6-2 (1-1) VIDEO

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos finale susitiko komandos, kurios jau vien patekimu į finalą turėjo džiaugtis. „Dragūnams“ tai buvo debiutinis sezonas ir jau pirmu bandymu nukeliauta iki finalo, o FC „Suoliukas“ buvo ties riba, kad patektų į finalinį ketvertą, bet vėliau puikiai sužaistas pusfinalis ir iškovota vieta finale.
Finalo dvikova, bent jau pirmoje rungtynių pusėje, buvo labiau paremta gynybos veiksmais, tad ir komandoms iki pertraukos pavyko pasižymėti tik po kartą (1-1) – į Regimanto Raštučio tikslų smūgį, įvarčiu po įžaisto kamuolio po varžovų pražangos atsakė Scott Palmer.
Antrajame kėlinyje puolime aktyvesni buvo „Dragūnai“ ir jiems Šarūno Skulskio bei Gražvydo Steckio įvarčiais pavyko įgyti dviejų įvarčių persvarą (3-1). Rezultatyviausias II lygos žaidėjas Šarūnas Genčius ilgai netrukus sugrąžino intrigą (3-2), bet finale rezultatyviai žaidęs Regimantas Raštutis dviem neatremiamais smūgiais nuvedė „Dragūnų“ komandą link pergalės, kurią Šarūnas Skulskis įtvirtino savo antru įvarčiu (6-2).
Tad jau debiutiniame sezone „Dragūnai“ tapo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos nugalėtojais.
Rezultatyviausias žaidėjas šioje lygoje – Šarūnas Genčius (FC „Suoliiukas“), įmušęs 16 įvarčių, o šios lygos komandų vadovai geriausiu žaidėju išrinko Beną Alseiką (EDM Statyba-Sendvaris).

Antrajame kėlinyje "Klaipėdos Universitetas" atitrūko ir užsitikrino III-ają vietą
Vasario 4 d.
Rungtynės dėl III-os vietos
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10-4 (3-3)

VIDEO

Kaip Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygoje, taip ir I-oje lygoje susiklostė panaši situacija ir komandos kurios savotiškai dominavo pirmajame etape, pusfinalyje buvo priverstos galvoti apie mažąjį finalą. Jame pirmajame kėlinyje vyko labai atkakli kova ir „Plikiai-Rūgpienių kaimas“ ekipa, į priekį vedama įvarčius mušusio ir rezultatyvų perdavimą atlikusio Mariaus Papšio, tris kartus pirmavo, bet „Klaipėdos Universitetas“ gan greitai atstatydavo lygybę, kuria ir baigėsi pirmasis kėlinys (3-3).
Tik prasidėjus antrajam kėliniui „Klaipėdos Universitetas“ per kelias atakas įmušė tris įvarčius (6-3) ir gerokai atitrūko. Varžovams antroje rungtynių pusėje pavyko atsakyti tik vienu įvarčiu, o „Klaipėdos Universitetas“ šias rungtynes užbaigė įmušdamas dviženklį įvarčių skaičių (10-4) ir vėl tapdamas Klaipėdos miesto salės futbolo prizininkais.