Klaipėdos regiono salės futbolo Taurės varžybos
Klaipėdos regiono salės futbolo Taurės varžyboms jau užsiregistravo 18 komandų. Esant šiam komandų skaičiui, komandos pirmajame etape bus skirstomos į 4 grupes (2 grupės po 5 komandas ir 2 grupės po 4 komandas). Į atkrentamąsias varžybas pateks po dvi komandas iš kiekvienos grupės.

Burtai, po kurių komandos bus suskirstytos į grupes, bus traukiami spalio 13 d. 18.30 val. Klaipėdos centrinio stadiono posėdžių salėje.

Varžybų pradžia planuojama spalio 18 dieną, o komandų žaidėjų registracija bus vykdoma iki spalio 23 d. Komandoje galima registruoti iki 25 žaidėjų.

Kadangi šios varžybos laikomos kaip pasiruošimu salės futbolo pirmenybėms komandos be apribojimų gali registruoti Lietuvos salės futbolo A lygoje, užsienio klubuose bei LFF A lygoje ir žemesnėse lygose žaidžiančius žaidėjus.

Pateikiame varžybų sistemą ir užsiregistravusias komandas:


Nesėkmių seriją nutraukusi "Klaipėdos FM-2004" neleido FK "VS-Jonušai" vienuolikei pakilti iš paskutinės vietos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 6 d.
8 turas
FK VS-JONUŠAI - KLAIPĖDOS FM-2004 0-3 (0-0) VIDEO


'EDM Statyba-Sendvaris" nutraukė "Neptūnas B" ekipos aštuonių pergalių seriją
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 4 d.
8 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - NEPTŪNAS B 3-2 (1-1) VIDEO


Klaipėdos regiono komandų dvikovos LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
14 turas
Spalio 3 d.
Šilutės FK "ŠILUTĖ" - Klaipėdos "NEPTŪNAS" 0-0 (0-0)

Klaipėdos "ROSA" - Šiaulių "JUVENTA-99" 0-2 (0-0)

Spalio 4 d.
Klaipėdos "ATLANTAS" - Gargždų "BANGA B" 1-2 (0-0)


"Klaipėda City" komandai nepavyko patekti į LFF salės futbolo A lygą
Atranka į LFF salės futbolo A lygą
1 turas
DAINAVA – KLAIPĖDA CITY 5-3 (3-2)
VIDEO
Pirmose atrankos į LFF salės futbolo A lygą turnyro rungtynėse „Klaipėda City“ stojo prieš „Dainavos“ komandą, kurios gretose ir Žydrūnas Kačemarskas bei Vytautas Lukša rungtyniauja. Rezultatyviame pirmajame kėlinyje, „Klaipėda City“ pirjome minutė po Donato Stankevičiaus įvarčio įgijo persvarą (1-0), bet patyrę varžovai greitai išnaudojo klaipėdiečių klaidas ir išsiveržė į priekį (2-1). Andrius Jotko taip pat išnaudojęs varžovų klaidą, išlygino rezultatą (2-2), bet kėlinio pabaigoje „Dainava“ dar kartą įgijo persvarą (3-2).
Antrajame kėlinyje „Klaipėda City“ ekipa stokojo sėkmės ir triskart smūgiavo į varžovų vartų virpstus, o patys neišvengė Vytauto Lukšos, šiose rungtynėse įmušusio 4 įvarčius, dviejų tikslių smūgių (5-2). Tik rungtynių pabaigoje žaidžiant puolime penkiese, Donatui Stankevičiui pavyko sušvelninti skirtumą (3-5).

2 turas
"KLAIPĖDA CITY" - "RADVILIŠKIS" 4-9 (1-5)
VIDEO
Antrose rungtynėse "Klaipėda City" nesėkmingai sužaidė pirmas dešimt minučių ir labiau patyrusiai "Radviliškio" komandai leido įgyti persvarą (3-1), kurią iki pertraukos dar labiau padidino (5-1).
Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai bandė gerinti situaciją ir rungtynėms baigiantis buvo sušvelninę atsilikimą iki 4-6, tačiau žaidžiant penkiese puolime per paskutinę minutę varžovams leista net tris kartus pasiųsti kamuolį į vartus.
Pralaimėjusi pirmas dvejas rungtynes, "Klaipėda City" prarado galimybę šiemet patekti į LFF salės futbolo A lygą.

3 turas
KLAIPĖDA CITY - ALYTIS 11-5 (6-1)
VIDEO
Paskutinėse atrankos turnyro rungtynėse "Klaipėda City" 11-5 (6-4) laimėjo rezultatyvią dvikovą prieš Alytaus "Alytį", kuris taip pat jau buvo praradęs galimybę pakovoti dėl patekimo į A lygą.
Tarp keturių komandų šiame turnyre "Klaipėda City" liko trečia, o vietas LFF salės futbolo A lygoje užsitikrino "Radviliškis" ir "Dainava".


"Minija" išsaugojo vietą dešimtuke įveikdama tiesioginę konkurentę "Atmosferą"
LFF I lygos pirmenybės
16 turas
Spalio 3 d.
Mažeikių "Atmosfera" - Kretingos "MINIJA" 0-4 (0-2)


Gargždų "Banga" nusileido ilgą laiką be pergalių žengusiems "Riteriams"
LFF A lyga
Spalio 2 d.
18 turas
Vilniaus "RITERIAI" - Gargždų "BANGA" 4-0 (2-0) VIDEO


"Klaipėda City" sieks vietos Lietuvos salės futbolo A lygoje
Pastaraisiais sezonais sėkmingai Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėse dalyvavusi „Klaipėda City“ komanda, šiame sezone nusprendė siekti vietos Lietuvos salės futbolo A lygoje. Norint į ją patekti „Klaipėda City“ komandai šį savaitgalį teks įveikti atrankos etapą ir spalio 2 – 3 dienomis Prienuose paaiškės likę du būsimo Lietuvos salės futbolo A lygos sezono dalyviai. Dėl vietų stipriausiame 2020/ 2021 metų sezono čempionate varžysis Alytaus „Alyčio“, Alytaus „Dainavos“, „Radviliškio“ ir „Klaipėdos city“ klubai.

Keturios turnyro komandos varžysis rato sistema. Dvi stipriausios turnyro komandos užsitikrins vietą A lygoje. Tiesa, yra viena išimtis – jei pirmą ir antrą vietas užims vieno regiono komandos („Alytis“ ir „Dainava“), tai kelialapis atiteks tik aukštesnę poziciją užėmusiai ekipai. Kartu su ja į A lygą keliaus trečią vietą turnyre užėmusi komanda.

Atrankos į Futsal A lygą turnyro tvarkaraštis
Spalio 2 d. (penktadienis)
19:00 val. „Radviliškis“ – „Alytis“ 3-2
20:30 val. „Dainava“ – „Klaipėda City“ 5-3 (3-2)

Spalio 3 d. (šeštadienis)
11:00 val. „Alytis“ – „Dainava“ 3-7
12:30 val. „Klaipėda City“ – „Radviliškis“ 4-9

15:00 val. „Radviliškis“ – „Dainava“ 3-2
16:30 val. „Alytis“ – „Klaipėda City“ 5-11Antroji pergalė FK "VS-Jonušams" leido prisivyti pretendentus į prizines vietas
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 30 d.
7 turas
ROSA B - FK VS-JONUŠAI 1-3 (0-0) VIDEO


Gargždų ir Kretingos futbolo veteranai Lietuvos veteranų (35+) pirmenybėse užėmė prizines vietas
Žemaitijos veteranų (35+) pirmenybėse pirmas dvi vietas užėmusios Gargždų "Veterano" ir Kretingos "Minijos" komandos, dalyvavo Lietuvos veteranų (35+) pirmenybių finalinėse kovose.

Kretingiškiams pusfinalyje nusileidus Alytaus "Dainavos" veteranams, šeštadienį Kaune rungtynėse dėl III vietos 1-0 nugalėjo Ukmergės "Vienybės" veteranus.

Tuo tarpu gargždiškiai, pusfinalyje sutriuškinę Ukmergės ekipą, finale turėjo pripažinti įtikinamą 6-1 Alytaus "Dainavos" komandos pergalę.

Sveikiname Gargždų 'Veterano" ir Kretingos "Minijos" komandas tarp Lietuvos veteranų (35+) komandų iškovojus prizines vietas.

VIDEO FOTO

Puslapis 7 iš 226 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015