"Klaipėdos Veteranai" Lietuvos senjorų (50+) pirmenybėse savoje aikštėje iškovojo pergalę ir patyrė pralaimėjimą
Šeštadienį Klaipėdoje vyko Lietuvos senjorų (50+) pirmenybių turas. Šiose pirmenybėse dalyvaujantys "Klaipėdos Veteranai" šeštadienį rungtyniaudami savoje aikštėje 0-3 nusileido FK "Lampėdžiai" ekipai bei vėliau 3-2 nugalėjo Alytaus "Dainavos" senjorus.

"Klaipėdos Veteranai" per 10 sužaistų rungtynių surinko 13 taškų ( 3 pergalės, 4 lygiosios, 3 pralaimėjimai) ir tarp 14 komandų užima septintąją vietą.

FOTO


LFF ORGANIZAVO II LYGOS KLUBŲ ATSTOVŲ SUSITIKIMĄ
VIDEO
Rugsėjo 10 dieną, ketvirtadienį, Klaipėdoje įvyko LFF vadovų, apskričių prezidentų ir LFF II lygos klubų atstovų susitikimas. Susitikimo metu buvo pristatyti LFF II lygos klubų licencijavimo teisiniai, finansiniai, personalo, infrastruktūros ir sporto kriterijai bei esminiai pokyčiai. Pagrindinis pokytis – nuo 2021 m. II lygos klubai savo struktūroje privalo turėti bent tris jaunimo vaikinų arba merginų komandas, kurios dalyvauja LFF pripažįstamose varžybose.
Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos (LVJUFA) direktorius Deivis Kančelskis renginio dalyviams pristatė LVJUFA organizaciją, jos tikslus ir misiją, supažindino su asociacijos struktūra bei vaikų ir jaunių čempionatų nuostatais. Taip pat LVJUFA pristatė programą „Lietuvos jaunimo integracija į profesionalų vyrų futbolą“. Programos tikslas – skatinti Lietuvos futbolo klubus investuoti į jaunimo ugdymą ir motyvuoti klubų komandas, kurie sezono metu suteikė jauniesiems žaidėjams daugiausiai žaidybinės praktikos.
„Norime dar dažniau organizuoti futbolo bendruomenės klubų atstovų susitikimus, nes mums aktualu išgirsti su kokiomis problemomis ir su kokiomis situacijomis jie susiduria kasdieniniame gyvenime. Susitikimo pagrindinis tikslas – sutelkti II lygos klubų atstovus, supažindinti su būsimais licencijavimo pakeitimais, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – Taip pat pristatėme jaunimo integracijos projektą, nes daug kas galbūt nežinojo kaip skaičiuojama ši programa, už ką jaunasis talentas gauna taškus, kaip skaičiuojamos minutės. Norime supažindinti su šia programa, išgirsti bendruomenės nuomonę ir padiskutuoti. Kilus diskusijoms dar turime laiko tam tikrus punktus pataisyti ir projektą pakoreguoti.“
„Šiaulių“ futbolo akademijos direktorė Reda Mockienė pasidalino organizacijos patirtimi persiformuojant iš biudžetinės įstaigos į viešąją įstaigą bei supažindino su akademijos darbo principais. Debiutiniame LFF I lygos sezone FA „Šiauliai“ buvo vienintelė lygos komanda, kurios sudėtį sudarė tik futbolo akademijos išugdyti futbolininkai. Iš viso akademijos komandoms atstovauja 600 vaikų ir jaunių, kurie kasmet dalyvaudami Lietuvos čempionatuose ir pirmenybėse sužaidžia daugiau nei 500 rungtynių.
„Klubinė sistema iš tikrųjų pasiteisina ir mes turime žinoti ir norėti žinoti ką vaikai veiks baigę ne tik futbolo mokyklą, bet ir apskritai mokyklą – ar jie pasiliks futbole, ar jie pasiliks mūsų miestelyje, ar išvažiuos į kitą ugdymo įstaigą – universitetą ar kolegiją, ar jie žais.“ – kalbėjo R. Mockienė.
Išklausius visus pristatymus vyko diskusija, kurios metu kiekvieno klubo atstovai turėjo galimybę pasisakyti ir užduoti jiems aktualius klausimu bei gauti atsakingų asmenų atsakymus ir patarimus.
„Klausimų visada yra daug, tuo labiau, kad mes pirmą kartą dalyvaujame Antroje lygoje. Antros lygos sezonas po truputį baiginėjasi ir mūsų tikslas šiame sezone buvo iškovoti vietą Pirmoje lygoje. Tai greičiausiai mums pavyks padaryti. – įspūdžiais dalinosi diskusijoje dalyvavęs futbolo klubo „Neptūnas“ projektų vadovas Tadas Vaitkus. – Klausimų šioje vietoje be galo daug, nes į I lygą patekti, turbūt, bus dar sudėtingiau ir dar sudėtingesnis licencijavimo procesas, tad manau, kad ši konferencija tikrai pavyko.“
„Džiaugiuosi, kad vyko dalykinė diskusija, kurios metu buvo iškelti aktualūs klausimai. Manau, kad visų klubų atstovai liko patenkinti, nes į iškilusius klausimus buvo pateikti išsamūs ir kompetetingi atsakymai. – po diskusijos kalbėjo LFF prezidentas Tomas Danilevičius. – Tikiu, kad ne tik šioje diskusijoje, bet ir ateityje klubai drąsiai kreipsis federaciją, į licencijavimo ir kitus skyrius dėl visų jiems išlikusių klausimų – mes visą laiką pasiruošę padėti.“


"Neptūnas B" išlieka nesuklupęs, "EDM StatybaSendvaris" pergale nutraukė pralaimėjimų seriją
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 6 d.
7 turas
NEPTŪNAS B - SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-2 (3-1) VIDEO

Atkeltos iš 9 turo
FK VS-JONUŠAI - EDM STATYBA-SENDVARIS 0-2 (0-0) VIDEO


Klaipėdos regiono komandų dvikovos LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
11 turas
Rugsėjo 4 d.
Šilutės FK "ŠILUTĖ" - Klaipėdos "ATLANTAS" 5-1 (3-1)
Rugsėjo 5 d.
Telšių "DŽIUGAS B" - Klaipėdos ROSA" 13-2 (7-0)
Gargždų "BANGA B" - Tauragės "TAURAS" 1-1 (0-0)
Šiaulių FA "ŠIAULIAI B" - Klaipėdos "NEPTŪNAS" 2-3 (1-1)


"Rosa B" pasiekė antrąją pergalę paeiliui
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 2 d.
6 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - ROSA B 1-2 (0-0) VIDEO


"Sakuona-Rūgpienių kaimas" atsirevanšavo "EDM Statybai-Sendvariui", "Neptūnas B" tik po atkaklios kovos įveikė "Klaipėdos FM-2004" ekipą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 30 d.
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS -SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2-3 (1-3) VIDEO

Atkeltos iš 10 turo
NEPTŪNAS B - KLAIPĖDOS FM-2004 1-0 (0-0) VIDEO


Klaipėdos regiono komandų dvikovos LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
10 turas
Rugpjūčio 28 d.
Gargždų "BANGA B" - Šilutės FK "ŠILUTĖ" 4-0 (1-0)
Rugpjūčio 29 d.
Klaipėdos "ATLANTAS" - Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 2-1 (1-1)
Klaipėdos "NEPTŪNAS" - Plungės "BABRUNGAS" 2-2 (0-2)
Rugpjūčio 30 d.
Klaipėdos "ROSA" - Šiaulių FA "ŠIAULIAI B" - 0-6 (0-2)


Rezultatyviose ir permainingose rungtynėse "Rosa B" nugalėjo "EDM Statybą-Sendvarį"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 24 d.
5 turas
ROSA B - EDM STATYBA-SENDVARIS 6-3 (2-0) VIDEO


"Neptūnas B" įtvirtino lyderystę, antroji paeiliui "Sakuona-Rūgpienių kaimas" komandos pergalė
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 23 d.
5 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - NEPTŪNAS B 2-5 (0-2) VIDEO

FK VS-JONUŠAI - SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1-4 (1-2) VIDEO


Į aštuntuką nepatekusi "Minija" sutriuškino dėl vietos jame kovojančią "Riterių B" komandą
LFF I lygos pirmenybės
12 turas
Rugpjūčio 22 d.
Kretingos "MINIJA" - Vilniaus "RITERIAI B" 4-0 (0-0)

Puslapis 7 iš 223 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Informacija


KLFF partneriaiKLFF.lt - 2015