Rungtynių pabaigoje įmuštas įvartis nulėmė pirmąją Gargždų "Bangos" pergalę naujame sezone
LFF I lygos pirmenybės
Kovo 23 d.
1 turas
FK "Banga" - FK "Pakruojis" 1:0 (0:0)
"Klaipėda City" iš tolimesnės kovos eliminavo debiutantę FK "VS-Jonušai" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 22 d.
Ketvirtfinalis
FK "VS-Jonušai" - "Klaipėda City" 2:7 (1:3)
"Baltama", įmušusi dvigubai daugiau nei varžovai, pateko į pusfinalio etapą
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 20 d.
Ketvirtfinalis
"Baltama" - "Tobula Instaliacija-Baltai" 10:5 (6:2)
XVIII-ajame A. Fokino atminimo Taurės turnyre dalyvaus penkios komandos
Sekančią savaitę startuos XVIII-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras, kuriame dalyvaus penkios komandos – Plikių „Sakuona-Rūgpienių kaimas“, Klaipėdos „Klaipėda City“, FK „Jakai-Granata“, Klaipėdos „Sarema“ ir Klaipėdos „EDM Statyba-Sendvaris“.

Komandos rungtyniaus vieno rato sistema, o pirmosios turnyro rungtynės numatytos kovo 25 d.

Turnyro tvarkaraštį, turnyrinę lentelę ir rungtynių statistiką rasite ČIA.
"Klaipėda City B" tik po dramatiškos kovos ir ilgos baudinių serijos ketvirtfinalyje įveikė "Spartą"
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 19 d.
Ketvirtfinalis
"Sparta" - "Klaipėda City B" 3:3 (1:1) (baudiniai 3:4)
Drausminės nuobaudos
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybų nuobaudos
"Tobula Instaliacija-Baltai" komandos žaidėjas Andrius Gedgaudas, už nesportinį elgesį po rungtynių "Tobula Instaliacija-Baltai" - FK "Žebenkštis-Euflooria", yra diskvalifikuojamas 2 rungtynėms. Liko 1 rungtynės.
FK "Žebenkštis-Euflooria" komandos žaidėjas Dalius Barakauskis, už nesportinį elgesį po rungtynių "Tobula Instaliacija-Baltai" - FK "Žebenkštis-Euflooria", yra diskvalifikuojamas 2 rungtynėms. Liko 2 rungtynės (nuobauda perkeliama į sekantį salės futbolo sezoną).
FK "Žebenkštis-Euflooria" komandos žaidėjas Mantas Pakamanis, už nesportinį elgesį ir bei smūgiavimą varžovų komandos žaidėjui po rungtynių "Tobula Instaliacija-Baltai" - FK "Žebenkštis-Euflooria", yra diskvalifikuojamas vienerių metų laikotarpiui (iki 2020 m. kovo 20 d.), draudžiant dalyvauti visose KLFF organizuojamose varžybose.
"Jakai-Ekoamžius" komanda pirmoji įveikė ketvirtfinalio barjerą
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 18 d.
Ketvirtfinalis
"Vienuolikė-Elvitransa" - "Jakai-Ekoamžius" 4:5 (3:3)
"Baltama" laimėjo prieš FK "VS-Jonušai" atkaklią dvikovą dėl pirmosios vietos grupėje
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 18 d.
C grupė
"Baltama" - FK "VS-Jonušai" 7:5 (2:2)

C grupės galutinė rikiuotė:
1. "Baltama" - 9 tšk.
2. "VS-Jonušai" - 4 tšk. (įvarčiai - 29:13, įvarčių skirtumas - +16)

3. FK "Granata" - 4 tšk. (įvarčiai - 23:14, įvarčių skirtumas - +9)
4. "Memel" - 0 tšk.
"Gargždų Pramogos-SC" po papildomo laiko pateko į Lietuvos salės futbolo A lygos finalą
Lietuvos salės futbolo A lyga
Kovo 10 d.
Pusfinalio antrosios rungtynės
"Gargždų Pramogos-SC" - Jonavos "Vikingai" 1:5 (1:3)

Papildomas laikas (2 kėliniai po 5 min. )
"Gargždų Pramogos-SC" - Jonavos "Vikingai" 2:1 (0:0)
(P.S. per abi pusfinalio rungtynes komandoms pasidalinus po pergalę, buvo žaidžiamas papildomas laikas)
"Atlantas" iš Kauno grįžo be taškų, FK "Palanga" pirmąjį tašką iškovojo dvikovoje su FK "Panevėžiu"
LFF A lyga
3 turas
Kovo 16 d.
Kauno "Stumbras" - Klaipėdos "Atlantas" 2:0 (0:0)

Kovo 17 d.
Palangos FK "Palanga" - Panevėžio FK "Panevėžys" 1:1 (1:0)
Pirmoje rungtynių pusėje reikiamu tempu įvarčius "štampavusi" FK "Granata" po pertraukos "Memel" ekipos gynybą įveikė vos kartą
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 15 d.
C grupė
FK "Granata" - "Memel" 14:0 (13:0)
Puslapis 7 iš 159 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
5 turas.

19.00
KLAIPĖDA CITY - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
5 turas.

20.05
KLAIPĖDOS UOSTAS - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. FC "SUOLIUKAS" 5 15
2. PORT MARE 4 12
3. FK "GRANATA" 5 12
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 12
5. FELIŪGA 4 12
6. KRUOPA 5 12
7. KLAIPĖDA CITY 4 10
8. FK "VS-JONUŠAI" 5 9
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 7
10. SAREMA 4 7
11. NAUTICA 5 7
12. VAKARŲ FRONTAS 4 6
13. ELVITRANSA 4 3
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 4 0
16. FOTOAPARATAS.LT 4 0
17. MEGLARAS 4 0
18. MEMEL 4 0
19. AGLUONA-GARANT GROUP 4 0
20. MOSĖDIS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai