Atkakliomis dvikovomis prasidėjo Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas
Birželio 21 d.
KRUOPA-GIRULIAI - KLAIPĖDA CITY 2-4 (1-1) VIDEO

DANĖS PERLAS - MEMEL 1-1 (0-0) VIDEO

Nepaisant rezultatyvaus pirmojo kėlinio nugalėtojas Kretingoje paaiškėjo tik priešpaskutinę minutę realizavus 11 metrų baudinį
XX-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Ketvirtfinalis
Kretingos "Minija B" - Klaipėdos raj. FK "VS-Jonušai" 4-3 (3-3) VIDEO

Pirmajame ketvirtfinalyje įtikinama Plikių "Sakuonos-Rūgpienių kaimo" komandos pergalė
Birželio 20 d.
Plikių "Sakuona-Rūgpienių kaimas" - "EDM Statyba-Sendvaris" 6-1 (3-1) VIDEO

Pirmadienį startuos Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
Pirmadienį, birželio 21 d. startuos Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės, kuriose kaip ir pernai dalyvaus 6 komandos. Komandos sužais du ratus, tai yra po 10 rungtynių.
Pirmose rungtynėse 19.30 val. "Kruopa-Giruliai" susitiks su debiutuojančiais "Klaipėda City" veteranais", o po šių rungtynių 20.40 val. rungtyniaus "Danės Perlo" ir "Memel" komandos.

Sekmadienį ir pirmadienį XX-ojo A. Fokino atminimo Taurės varžybų dvejos ketvirtfinalio rungtynės
Sekmadienį ir pirmadienį bus sužaistos XX-ojo A. Fokino atminimo Taurės turnyro dvejos ketvirtfinalio rungtynės.

Sekmadienį vakare 20.15 val. Klaipėdoje dėl patekimo į pusfinalį varžysis Plikių „Sakuona-Rūgpienių kaimas“ ir Klaipėdos „EDM Statyba-Sendvaris“.

Pirmadienį 19.00 val. Kretingos miesto stadione kitoje ketvirtfinalio dvikovoje susitiks Kretingos „Minija B“ ir Klaipėdos rajono FK „VS-Jonušai“.

Šių abiejų porų nugalėtojos susitiks pusfinalyje.

Pirmasis turas baigėsi dramatiška "Tobula Instaliacija-Baltai" ekipos pergale bei įtikinamomis "Fasoul Artspace" ir "EDM Statyba-Sendvaris" komandų persvaromis
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas
Birželio 17 d.
FASOUL ATRSPACE - TRITON LT 5-1 (1-0) VIDEO

TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - KLAIPĖDA CITY 3-2 (2-2) VIDEO

EDM STATYBA-SENDVARIS - FK PLIUSAS 8-0 (4-0) VIDEO

Permainingoje kovoje FK "Granata" nugalėjo FK "VS-Jonušus", "Garant Group" startavo pergale prie FC "Suoliuką"

Kretingos "MINIJA B" - Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 1-2 (0-1) VIDEO

Pirmosios pirmenybių lygiosios tarp FK "Gintaro" ir "Neptūno B" komandų, "Sakuona-Rūgpienių kaimas" komandos rezultatyvumas šoktelėjo antroje rungtynių pusėje