Klaipėdos regiono salės futbolo Taurės varžybos startuos jau šį sekmadienį
Klaipėdos regiono salės futbolo Taurės varžyboms užsiregistravo 18 komandų ir ištraukus burtus, komandos pirmajam etapui komandos skirstytos į 4 grupes (2 grupės po 5 komandas ir 2 grupės po 4 komandas). Į atkrentamąsias varžybas pateks po dvi komandas iš kiekvienos grupės.
Varžybų pradžia numatyta spalio 18 dieną, o komandų žaidėjų registracija bus vykdoma iki spalio 23 d. Komandoje galima registruoti iki 25 žaidėjų.
Kadangi šios varžybos laikomos kaip pasiruošimu salės futbolo pirmenybėms komandos be apribojimų gali registruoti Lietuvos salės futbolo A lygoje, užsienio klubuose bei LFF A lygoje ir žemesnėse lygose žaidžiančius žaidėjus.

Pateikiame Klaipėdos regiono salės futbolo Taurės varžybų grupes ir tvarkaraštį:

"Klaipėdos FM-2004" žengė dar vieną svarbų žingsnį link prizinės vietos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 11 d.
9 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5-3 (2-1) VIDEO

Rimtai pasipriešinusi "Banga" tik minimaliu skirtumu nusileido Marijampolės "Sūduvai"

15 turas
Šilutės FK "ŠILUTĖ" - Plungės "BABRUNGAS" 1-0 (0-0)

Klaipėdos "ATLANTAS" - Klaipėdos "NEPTŪNAS" 1-2 (1-1)
ĮVARČIŲ VIDEO --- VIDEO APŽVALGA

Šiaulių FA "ŠIAULIAI B" - Gargždų "BANGA B" 5-0 (1-0)

Klaipėdos "ROSA" - Joniškio "SANED" 6-0 (2-0)

Klaipėdos regiono salės futbolo Taurės varžybos
Klaipėdos regiono salės futbolo Taurės varžyboms jau užsiregistravo 18 komandų. Esant šiam komandų skaičiui, komandos pirmajame etape bus skirstomos į 4 grupes (2 grupės po 5 komandas ir 2 grupės po 4 komandas). Į atkrentamąsias varžybas pateks po dvi komandas iš kiekvienos grupės.

Burtai, po kurių komandos bus suskirstytos į grupes, bus traukiami spalio 13 d. 18.30 val. Klaipėdos centrinio stadiono posėdžių salėje.

Varžybų pradžia planuojama spalio 18 dieną, o komandų žaidėjų registracija bus vykdoma iki spalio 23 d. Komandoje galima registruoti iki 25 žaidėjų.

Pateikiame varžybų sistemą ir užsiregistravusias komandas:

Nesėkmių seriją nutraukusi "Klaipėdos FM-2004" neleido FK "VS-Jonušai" vienuolikei pakilti iš paskutinės vietos

Spalio 3 d.
Šilutės FK "ŠILUTĖ" - Klaipėdos "NEPTŪNAS" 0-0 (0-0)

Klaipėdos "ROSA" - Šiaulių "JUVENTA-99" 0-2 (0-0)

Spalio 4 d.
Klaipėdos "ATLANTAS" - Gargždų "BANGA B" 1-2 (0-0)

"Klaipėda City" komandai nepavyko patekti į LFF salės futbolo A lygą
Atranka į LFF salės futbolo A lygą
1 turas
DAINAVA – KLAIPĖDA CITY 5-3 (3-2)
VIDEO
Pirmose atrankos į LFF salės futbolo A lygą turnyro rungtynėse „Klaipėda City“ stojo prieš „Dainavos“ komandą, kurios gretose ir Žydrūnas Kačemarskas bei Vytautas Lukša rungtyniauja. Rezultatyviame pirmajame kėlinyje, „Klaipėda City“ pirjome minutė po Donato Stankevičiaus įvarčio įgijo persvarą (1-0), bet patyrę varžovai greitai išnaudojo klaipėdiečių klaidas ir išsiveržė į priekį (2-1). Andrius Jotko taip pat išnaudojęs varžovų klaidą, išlygino rezultatą (2-2), bet kėlinio pabaigoje „Dainava“ dar kartą įgijo persvarą (3-2).
Antrajame kėlinyje „Klaipėda City“ ekipa stokojo sėkmės ir triskart smūgiavo į varžovų vartų virpstus, o patys neišvengė Vytauto Lukšos, šiose rungtynėse įmušusio 4 įvarčius, dviejų tikslių smūgių (5-2). Tik rungtynių pabaigoje žaidžiant puolime penkiese, Donatui Stankevičiui pavyko sušvelninti skirtumą (3-5).

2 turas
"KLAIPĖDA CITY" - "RADVILIŠKIS" 4-9 (1-5)
VIDEO
Antrose rungtynėse "Klaipėda City" nesėkmingai sužaidė pirmas dešimt minučių ir labiau patyrusiai "Radviliškio" komandai leido įgyti persvarą (3-1), kurią iki pertraukos dar labiau padidino (5-1).
Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai bandė gerinti situaciją ir rungtynėms baigiantis buvo sušvelninę atsilikimą iki 4-6, tačiau žaidžiant penkiese puolime per paskutinę minutę varžovams leista net tris kartus pasiųsti kamuolį į vartus.
Pralaimėjusi pirmas dvejas rungtynes, "Klaipėda City" prarado galimybę šiemet patekti į LFF salės futbolo A lygą.

3 turas
KLAIPĖDA CITY - ALYTIS 11-5 (6-1)
VIDEO
Paskutinėse atrankos turnyro rungtynėse "Klaipėda City" 11-5 (6-4) laimėjo rezultatyvią dvikovą prieš Alytaus "Alytį", kuris taip pat jau buvo praradęs galimybę pakovoti dėl patekimo į A lygą.
Tarp keturių komandų šiame turnyre "Klaipėda City" liko trečia, o vietas LFF salės futbolo A lygoje užsitikrino "Radviliškis" ir "Dainava".

"Minija" išsaugojo vietą dešimtuke įveikdama tiesioginę konkurentę "Atmosferą"