2017 m. KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBIŲ II LYGOS NUOSTATAI

I. Tikslai ir uždaviniai.
1. Populiarinti futbolą Klaipėdos mieste.
2. Išaiškinti stipriausią Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lygos komandą.

II. Pirmenybių vykdymas ir vadovavimas.
1. Pirmenybes organizuoja ir vykdo Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija.
2. Pirmenybės vyks 2017 m. balandžio – 2017 m. rugsėjo mėnesiais.

III. Teisėjavimas ir taisyklės.
1. Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II-oje lygoje rungtyniauja 13 Klaipėdos miesto komandų. Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II-oje lygoje rungtyniaujama dviejų ratų sistema (t.y. kiekviena komanda sužais po 24 rungtynes).
2. Dvi pirmas vietas 2017 m. Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II-oje lygoje užėmusios komandos pateks į 2018 m. Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I-ą lygą.
3. Komandų vietos nustatomos pagal surinktų taškų sumą. Jei šie rodikliai vienodi, vietos nustatomos pagal (eilės tvarka): a) tarpusavio rungtynių rezultatus; b) įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumą; c) didesnį įmuštų įvarčių kiekį; d) didesnį pergalių skaičių; e) burtais.
4. Rungtynėse už pergalę skiriami 3 taškai, lygiąsias - 1, pralaimėjimą - 0 taškų.
5. Rungtynėse žaidžiami 2 kėliniai po 30 minučių (laikas rungtynių metu nestabdomas). Papildomą laiką gali pridėti rungtynių teisėjas, įspėdamas komandas kiek laiko pridedama.
6. Kiekvienoms rungtynėms teisėjauja 1 teisėjas.
7. Aikštėje žaidžia 1 vartininkas ir 7 žaidėjai.
8. Prasižengus baudos aikštelėje skiriamas 10 metrų baudinys.
9. Nepaminėtais atvejais varžybose laikomasi tarptautinių futbolo taisyklių.

IV. Drausminės nuobaudos.
1. Žaidėjas gavęs 4, 6, 8 įspėjimus (geltonas korteles) diskvalifikuojamas 1 rungtynėms.
2. Žaidėjas dukart įspėtas (geltona kortelė) per rungtynes ir pašalinamas arba iškart pašalinamas (raudona kortelė) už taisyklių pažeidimą, praleidžia artimiausias tos komandos rungtynes. Žaidėjas, nubaustas raudona kortele už nesportinį elgesį teisėjo ar varžovų atžvilgiu, diskvalifikuojamas pagal drausmės komisijos nutarimą.
3. Jei rungtynėse dalyvauja į protokolą neįrašytas, diskvalifikuotas arba teisės rungtyniauti komandoje neturintis žaidėjas, tai jo komandai užskaitomas pralaimėjimas 0:3.
4. Jei drausmės komisija nusprendžia, kad komanda neatvyko į rungtynes be pateisinamos priežasties, tai jai užskaitomas pralaimėjimas 0:3 ir skiriama 30 Eur. baudą.

V. Protestai.
1. Komanda, norinti pateikti protestą, privalo apie tai įspėti rungtynių teisėją, varžovų komandos oficialius asmenis.
2. Protestas nagrinėjamas per 24 val. gavus išsamų motyvuotą protestą ir sumokėjus 30 Eur. mokestį, kuris patenkinus protestą grąžinamas.
3. Protestas negali būti pateiktas dėl teisėjų sprendimų.

VI. Apdovanojimai
1. Komanda nugalėtoja ir prizininkės apdovanojamos taurėmis, o komandų žaidėjai - medaliais.
2. Specialiais prizais apdovanojami:
a) Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas;
b) Geriausias pirmenybių vartininkas;
c) Geriausias pirmenybių žaidėjas;
Šių nominacijų nugalėtojai nustatomi sumavus komandų vadovų apklausos rezultatus.

VII. Komandų registracija.
1. Komanda iki gegužės 1 d. pirmenybėms gali registruoti 25 žaidėjus, kurie visi gali dalyvauti kiekvienose rungtynėse. Iki rugsėjo 1 d. komandose bus galima atlikti iki 10 pakeitimų - t.y. pakeisti iki 10 žaidėjų arba jei neišnaudotas leidžiamas žaidėjų skaičius, bus galima papildyti iki 10 naujų žaidėjų.
2. Komandose negalima registruoti LFF A lygos, LFF I-os lygos ir LFF II lygos komandose registruotų žaidėjų bei užsienio šalių lygose rungtyniaujantys žaidėjai.
3. Komandose galima registruoti Elitinėse U-19 ir U-17 lygose registruostus žaidėjus.
4. Komanda, norinti nukelti savo rungtynes privalo apie tai oficialiu raštu informuoti varžybų vykdytojus ne vėliau kaip 7 dienos iki tvarkaraštyje nustatytos rungtynių datos.

VIII. Informacijos šaltiniai.
1. Informacija apie pirmenybes bus skelbiama Klaipėdos apskrities futbolo federacijos internetinėje svetainėje www.klff.lt ir vietinėje spaudoje.

Vyr. sekretorius Modestas Jackus
Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3