2017 m. Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
2017 m. Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybose dalyvaus 16 komandų - "LCC Moose FC", "Vienuolikė-Elvitransa", "Memel", "Agluona", "Nautica", "EDM Statyba-Sendvaris", "Klaipėda City", "Klaipėda City-2", FK "Fanatas", FC "Suoliukas", "Miško Pasaka", "Plikiai-Rūgpienių kaimas", "Kruopa", "Sparta", "Sarema" ir "AJE" (Atviros Jaunimo Erdvės).
Komandų vadovų pageidavimu Taurės varžybos bus vykdomos dviejų minusų atkrentamųjų varžybų principu – t.y. komandos turės teisę pralaimėti viename iš etapų, o patyrus antrąjį pralaimėjimą, baigs dalyvavimą varžybose. Taurės varžybų finale susitiks be pralaimėjimų žengusi komanda ir vieną pralaimėjimą patyrusi ekipa.
Komandos iki vasario 22 d. galės registruoti po 20 žaidėjų (be jokių kitų apribojimų). Komandų sudėtys pateikiamos žemiau.


2017 m. Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos



PATEIKIAME VARŽYBŲ SISTEMĄ: (paspaudus ant paveiksliuko galima jį pasididinti)


KOMANDŲ SUDĖTYS

FC „AGLUONA“
Aurimas Stiprinis, Mindaugas Liutkus, Tomas Petraška, Eimantas Šeškevičius, Mindaugas Jasas, Vytautas Zablockis, Vidmantas Kemzūra, Martynas Vėlyvis, Gustas Gumbaravičius, Lukas Nedzinskas, Andrius Alunderis, Andrius Nekrevičius, Matas Savickis, Vitalis Bieliauskas, Aurimas Barsteika.

ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS (AJE)
Aleksandr Orinka, Nerijus Jurkaitis, Karolis Jocys, Ilja Petrov, Jonas Stonkus, Edgaras Petrauskas, Jura Ivanov, Timur Isajev, Ruslan Ašurov, Renatas, Devidas Gedminas, Gintas, Dovydas

EDM-STATYBA-SENDVARIS
Karolis Tendys, Benas Alseika, Simonas Pranauskas, Ovidijus Musulas, Kęstutis Navardauskas, Robertas Gudas, Mindaugas Seminavičius, Remigijus Vaitkevičius, Sergėjus Bačko, Šarūnas Bačko, Martynas Bačko, Marius Bukauskas, Tadas Jurkus, Jevgenij Slugin, Martynas Matūza


FK „FANATAS“
Evaldas Misiūnas, Linas Kokanskas, Marius Lotužis, Tomas Aleksandravičius, Karolis Jocys, Linas Šmaižys, Šarūnas Badaras, Linauras Mažionis, Arūnas Gaudiešius, Ramūnas Grackas, Aurimas Tamkevičius, Rolandas Vitkus, Harijus Uselis.

KLAIPĖDA CITY
Justas Adamas, Anton Archipov, Dalius Barauskis, Audrius Blankas, Viačeslav Čiumačenko, Denis Dobrijan, Vitalij Gurejev, Dmitrij Jakovlev, Virginijus Lapinskas, Artiom Lysakov, Tomas Norkūnas, Andrej Srokin, Donatas Stankevičius, Dovydas Stonys, Gražvydas Žakys, Vytautas Žukauskas.

KLAIPĖDA CITY-2
Roman Abrašin, Jevgenij Bulbenkov, Romanas Dorofejevas, Sergej Jakovlev, Vaidotas Juškus, Viktor Klesčionok, Ruslas Kočergin, Denis Mišin, Viktor Novičenkin, Evgenij Novičenkin, Marius Prišmontas, Armandas Rakauskas, Oleg Romančiuk, Andrius Seniūnas, Pavel Siljanov, Marius Šilauskas, Vladimir Maksimenko

KRUOPA
Maksim Jegorov, Vladimiras Molis, Andrej Konovalov, Kasparas Davidonis, Eugenijus Davidonis, Laurynas Norkus, Jevgenij Zaicev, Aleksej Fedosejev, Rolandas Petraitis, Arūnas Arbatauskas, Vidas Dančenka, Oleg Vinogradov, Vitalijus Paulauskas, Sergej Fiodorov, Saulius Mikalajūnas, Nerijus Genupskis, Andrej Makov, Tadas Gudauskas, Liudvikas Valius, Maksim Melechinas

LCC MOOSE FC
Daniil Dudukalov, Erik Dudik, Denis Godzin, Sherali Aimuradov, Martynas Bučas, Edgar Rac, Alexandr Shargu, Borys Kravchuk, Serhii Opolskyi, Edvardas Bacevičius, Ejike Nnamdi Nwosu, Deividas Gibėža, Stanford Saurike, Mykyta Ageev, Lukas Feil

MIŠKO PASAKA
Justas Noreika, Kazimieras Žutautas, Dovidas Paliulis, Aivaras Lukošius, Andrius Gecas, Jaunius Zimantas, Robertas Tranas, Tomas Dargužas, Anton Ananjev, Rokas Borusas, Edgaras Žemaitaitis, Deividas Peištaras.

MEMEL
Valera Aliakin, Viktor Kukshinov, Romanas Gudlekis, Vitalij Liubarskij, Viktoras Prudnikovas, Artur Ustinov, Raimondas Varnas, Vitalij Čerkesas, Ignas Kvedaras, Marius Renkė, Kęstas Ruzgys, Sergej Jeraveev, Stasius Dačys, Ivan Krivko, Artur Novičenko.

NAUTICA
German Michno, Andrej Višnevskij, Robertas Ringys, Igor Kuzminov, Renat Mosejev, Artiom Korotjich, Edmundas Gaigalas, Kiril Čiupalov, Timur Cyvaniuk, Mindaugas Kinčius, Aleksej Ivanickij, Kiril Iovov, Tadas Karinauskas, Dovydas Zakrevskij, Andrius Jotko, Raidas Šperlingas, Markas Šuika, Michail Polevanov

PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Vacys Lekevičius, Edvinas Razutis, Aurimas Skurdelis, Marius Komovas, Vytas Urba, Giedrius Simonavičius, Vilius Ignatavičius, Arnoldas Kumšlys, Donatas Navikas, Mantas Mockus, Marius Nausėdas, Darius Grigaitis, Gediminas Jackus, Saulius Abromavičius, Tadas Balčiūnas

SAREMA
Rimantas Bogužas, Ramūnas Narvilas, Simonas Jurkus, Karolis Rokas, Karolis Kelpšas, Armandas Pocius, Andrius Jotko, Evaldas Garbauskas, Scott Palmer, Stanislovas Normantas, Paulius Ruseckas, Rokas Girtautas, Mantas Tėvelis, Chadie Naeim, Egidijus Bucevičius, Ernestas Razonas, Lukas Šarkauskis, Vladimir Gerasimov, Almantas Eidėjus, Vytautas Kurmis.

SPARTA
Artūras Bytautas, Vilius Čižauskas, Artūras Mosejevas, Žygimantas Dubickas, Aleksej Archipov, Mindaugas Kuhlins, Mindaugas Žemaitaitis, Anatolijus Žmurko, Edgaras Jokubaitis, Mindaugas Balnaitis, Ernestas Alekna, Arvydas Trizno, Mindaugas Urbė

FC „SUOLIUKAS“
Tadas Baronas, Andrei Smyslov, Sergej Smyslov, Edgaras Dorogavcevas, Paulius Lukoševičius, Eduard Smirnov, Ernestas Gedminas, Arvydas Dapkus, Šarūnas Genčius, Žygimantas Šakys, Justinas Vainikaitis, Karolis Simonavičius, Paulius Grigaitis

„VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA“
Nerijus Narmontas, Elijus Pavlovas, Marius Narušis, Marius Surgautas, Marjan Vatras, Donatas Plonis, Nerijus Šliogeris, Vitalijus Butko, Elijus Vilimas, Vitalis Marozas, Mindaugas Davidavičius, Vitalijus Albrikas, Dovydas Narkus, Ramūnas Kruopys, Ernestas Albrikas, Remigijus Venckus
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FC SUOLIUKAS - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRUOPA 2 6
3. KRANTONA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 2 0