2019 m. Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybų komandų sudėtys

2019 m. Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos

„AGLUONA-GARANT GROUP“
Eimantas Šeškevičius, Tomas Petraška, Mindaugas Liutkus, Benas Alseika, Mindaugas Jasas, Aurimas Stiprinis, Kęstutis Putys, Vidmantas Kemzūra, Vytautas Zablockis, Andrius Alunderis, Andrius Ivanovas, Jevgenij Slugin, Ignas Kvedaras, Ivan Božok, Valdas Valančius, Algirdas Gudkovas

FK "GRANATA"
Evaldas Misiūnas, Linas Kokanskas, Aurimas Tamkevičius, Titas Mikelis, Artūras Jakovenka, Žilvinas Lukošius, Artūras Kumpis, Tomas Jonušas, Paulius Kriščiūnas, Evaldas Karpavičius, Egidijus Martinkus, Kęstutis Ivaškevičius, Edvinas Girdenis, Donatas Anužis, Tautvydas Jankavičius, Dangirdas Žilinskas, Nerijus Paulauskas

„JAKAI-EKOAMŽIUS“
Vilius Jurčius, Almantas Eidėjus, Dovydas Šaulys, Vilius Zaleckis, Aleksas Šiburkis, Modestas Norkevičius, Bronius Jašinskas, Justas Milius, Deividas Šiuša, Martynas Bačko, Arnas Vismantas, Karolis Tendys, Martynas Agintas, Giedrius Kurpeikis, Lukas Sirtautas.

"BALTAMA" (buvusi "KELPA")
Žilvinas Kymantas, Zymantas Butkus, Rokas Borusas, Aivaras Lukošius, Artūras Kurbangalijevas, Audrius Vitkauskas, Kazimieras Žutautas, Constantin Wunder, Tomas Dargužas, Dovidas Paliulis, Jurij Timanov, Martynas Bučas, Rimantas Bogužas, Marius Stonkus, Edvinas Razutis, Mindaugas Bielskis, Ignas Venckus, Aleksandr Orinka

„KLAIPĖDA CITY“
Dmitrij Jakovlev, Justas Adamas, Jevgenij Golubčianskij, Vitalij Gurejev, Artiom Drozdov, German Jezerskij, Andrius Jotko, Vladislav Kučerov, Lukas Nedzinskas, Tomas Norkūnas, Artiom Sizikov, Donatas Stankevičius, Dovydas Zakrevskij

„KLAIPĖDA CITY B“
Roman Abrašin, Anton Archipov, Arūnas Beinartas, Jevgenij Bulbenkov, Viačeslav Čiumačenko, Stasys Dacys, Denis Dobrijan, Kiril Iovov, Vaidotas Juškus, Viktor Kleščionok, Virginijus Lapinskas, Laurynas Plačas, Marius Prišmontas, Oleg Romančiuk, Andrius Seniūnas, Pavel Siljanov, Andrej Srokin, Jonas Stonkus

„MEMEL“
Valera Aliakin, Viktor Kukšinov, Romanas Gudlekis, Kęstas Ruzgys, Henrikas Bočkus, Vitalij Čerkesas, Aleksandr Šipulia, Stanislav Krupelnikov, Raimondas Varnas, Vitalij Liubarskij

„MOSĖDIS“
Martynas Draukšas, Dalius Nikartas, Gabrielius Jasas, Jokūbas Pajarskas, Dovydas Pajarskas, Lukas Paulauskas, Mantas Drungilas, Povilas Mikalauskis, Linas Šmaižys, Tadas Mačernis, Vitold Dvorak

„NAUTICA“
Tautvydas Špiegis, Edmundas Gaigalas, Maksim Jegorov, German Michno, Stanislovas Normantas, Kiril Čiupalov, Artiom Jerošenko, Vladimir Gerasimov, Aleksandr Vasiljev, Marius Stoukus, Maksim Alilujev, Timur Cyvaniuk, Mantas Zubavičius, Mindaugas Kinčius, Andrej Višnevskij, Tomas Domarkas, Renatas Mosejevas, Artiom Korotjich, Sergej Solovjov, Eduard Smirnov, Genadij Loginovič, Mogamed Alisultanov, Vadim Marcenkov

„SAREMA“
Liudvikas Valius, Valerij Fiodorov, Vygantas Jurkaitis, Arūnas Arbatauskas, Vladimiras Molis, Andrej Konovalov, Scott Palmer, Ramūnas Narvilas, Lukas Šarkauskis, Tomas Bardauskas, Mantas Tėvelis, Karolis Kelpsas, Robertas Žižys, Nerijus Jurkaitis, Chadie Naeim, Pedro Miranda, Mykolas Kaveckas, Armandas Pocius, Lukas Kereišis, Rokas Girtautas

„SPARTA“
Arvydas Trizno, Artūras Bytautas, Artūras Mosejevas, Aleksej Archipov, Mantas Perepliotovas, Erikas Vainoras, Paulius Ruseckas, Karolis Inta, Tadas Vitkauskas, Ramūnas Ruibys, Žygimantas Dubickas, Valerijus Žukovas, Vilius Čižauskas, Nikolai Beliak

FC „SUOLIUKAS“
Edgar Dorogavcev, Šarūnas Genčius, Vilius Mišeika, Anton Ananjev, Žygimantas Šakys, Tomas Šniauka, Donatas Žičkus, Viktor Zujev, Arvydas Dapkus, Andrej Smyslov, Ernestas Gedminas, Sergej Smyslov, Aleksandr Nikolajenko, Andrius Pagalys, Donatas Montvidas

„TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI“
Tomas Žiukas, Andrius Gedgaudas, Tadas Karinauskas, Edgaras Jokūbaitis, Aivaras Umantas, Saidas Senkus, Mindaugas Kuhlins, Andrius Puotkalis, Vaidas Stankus, Martynas Macas, Artūras Televičius, Gediminas Venckus, Paulius Lukoševičius, Rimvydas Vaičius, Ramūnas Bacys, Benas Kentra, Pavelas Domas, Arvydas Urbonas, Dainius Sodis, Egidijus Bucevičius, Marius Komovas, Dominykas Liutkus

„VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA“
Deividas Fiodorovas, Elijus Pavlovas, Nerijus Šliogeris, Vitalis Marozas, Marius Narušis, Remigijus Venckus, Mantas Razonas, Edvinas Razutis, Vygandas Burkšys, Edgaras Eibutis, Aurimas Tunaitis, Dalius Pinskus, Vitalijus Albrikas, Elijus Vilimas, Mindaugas Davidavičius, Ramūnas Kruopys, Rokas Marauskas,

FK „VS-JONUŠAI“
Martynas Velyvis, Justas Vainikaitis, Arnas Dumbrauskas, Regimantas Raštutis, Artūras Valatkevičius, Tautvydas Drungilas, Arnas Vaseris, Edgaras Račkauskas, Andrius Nakrošius, Donatas Puplauskas, Stasys Gelžinis, Rokas Vitkauskas, Artūras Beizakas, Justas Kriščiūnas, Vytas Ruškys, Ignas Tamašauskas, Matas Ilginis, Andrius Marcinkevičius, Laurynas Gedmintas.

FK „ŽEBENKŠTIS“
Dovydas Narkus, Edvardas Vlasovas, Dovydas Stonys, Mantas Pakamanis, Simas Pranauskas, Marius Papšys, Dalius Barakauskis, Mantas Kurapatkinas, Robertas Rimutis, Giedrius Jurevičius, Sergej Palijčuk, Artūras Mačys, Tauridas Paulius, Gražvydas Žakys, Vytautas Žukauskas, Šarūnas Barakauskis, Nedas Kneita, Ugnius Petrikas.
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

19.00
ELVITRANSA - SAREMA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

20.05
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK "GRANATA"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
18 turas.

21.10
PORT MARE - FK "VS-JONUŠAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 17 48
2. SAREMA 18 43
3. FK "GRANATA" 18 43
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 19 43
5. KLAIPĖDA CITY 19 40
6. FK "VS-JONUŠAI" 18 39
7. FC "SUOLIUKAS" 19 34
8. NAUTICA 18 33
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 30
10. KRUOPA 19 29
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 27
12. ELVITRANSA 18 26
13. VAKARŲ FRONTAS 19 24
14. FELIŪGA 19 24
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 22
16. MOSĖDIS 19 9
17. MEMEL 19 9
18. FOTOAPARATAS.LT 19 8
19. AGLUONA-GARANT GROUP 19 5
20. MEGLARAS 19 5
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai