LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Birželio 15 d.
FK „Rosa”– „Kuršiai“        5:1 (0:1)  FOTO
„Jambo“ – „KKT“              0:1 (0:1)   FOTO
"Rosos“ komanda dar pirmajame kėlinyje dažniau atakuodavo „Kuršių“ vartus, tačiau kėlinio pabaigoje pirmoji praleido įvartį (0:1). Po pertraukos "Rosa“ puolime buvo žymiai tikslesnė ir įmušusi net penkis įvarčius be atsako, laimėjo rungtynes rezultatu 5:1.
Kitoje vakaro dvikovoje „KKT“ komanda jau pirmomis minutėmis išsiveržė į priekį 1:0 prieš „Jambo“ ir šią pergalingą persvarą išlaikė iki rungtynių pabaigos. „Jambo“ komanda pirmajame kėlinyje neišnaudojusi kelių momentų išlyginti rezultatą, po pertraukos sunkiai kūrė progas įvarčiams, tuo tarpu „KKT“ komanda kontratakuodama dar ne kartą galėjo padidinti persvarą. Po šios pergalės „KKT“ ekipa dar labiau įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.