Trys Artūro Lenkšo įvarčiai nulėmė "GP-Taško" pergalę prieš "Saremą"

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 10 d.
„Sarema“ - „GP-Taškas“  1:3 (0:3)
FOTO
Sekmadienį  po pertraukos atsinaujino LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmnybės, kurių II-ojo rato pirmose rungtynėse tarpusavyje žaidė „Saremos“ ir „Gargždų Pramogos-Taškas“ komandos. Atvirą ir puolamąjį futbolą demonstravusios komandos per rungtynes susikūrė aibę progų įvarčiams, tačiau įpusėjus pirmajam kėliniui, po gerų
komandos draugų perdavimų į „Saremos“ baudos aikštelę, tik Artūrui Lenkšui  triskart pavyko pasižymėti ir „GP-Taškas“ kėlinį laimėjo rezultatu 3:0.
Po pertraukos „Sarema“  susikūrė pakankamai progų, kad išlygintų rezultatą, tačiau atsakė tik Karolio Kelpšo tiksliu smūgiu (1:3), o „GP-Taškas“ taip pat iššvaistęs ne vieną galimybę įvarčiams, tenkinosi pirmajame kėlinyje pasiektais įvarčiais, kurie leido pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

8

3. Mindaugas Žemaitaitis („Klarksonas-Sakuona“)