Dvi favoritų pergalės ir vienerios lygiosios

Trečiadienį sužaistos trejos Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos rungtynės. Pirmose dvejose favoritai neturėjo didelių problemų įveikdami savus varžovus. Pirmoje dvikovoje FK „Sarema“ 11:1 (4:0) įveikė  FK „Kranto“ komandą. Nugalėtojų gretose 4 įvarčius įmušė Armandas Pocius, po dukart pasižymėjo Scott Palmer ir Abdo Zein-al-Abedeen.
Kitoje dvikovoje „Bočiai“ taip pat visus klausimus išsprendė dar pirmajame kėlinyje (8:3) ir nepersistengdami antrajame kėlinyje išlaikė įgytą persvarą prieš „Karines Jūrų Pajėgas“ (11:5). „Bočių“ komandoje 4 įvarčius įmušė Edgaras Stanikas, triskart pasižymėjo Germanas Vaniuchinas.
 Atkakliausiai vyko paskutinės vakaro rungtynės tarp „Klaipėdos FM“ ir „Baltai-2“. Iš pradžių atrodė, kad ir pakiliai rungtynes pradėję Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniai atitrūks ir išlaikys saugią persvarą, tačiau jiems net per pirmąjį kėlinį nepavyko išlaikyti įgytos trijų įvarčių persvaros (3:0). Tad laiku susikaupę „Baltai-2“ vyrai dar iki pertraukos išlygino rezultatą (5:5). Antrajame kėlinyje vyko nerezultatyvus žaidimas ir abi komandos per kėlinį įmušė tik po du įvarčius – pirmoje kėlinio pusėje „Klaipėdos FM“ komandos du įvarčius įmušė Simas Juška (7:5), bet „Baltų-2“ komandos žaidėjas Linas Pocius iškart sugebėjo sušvelninti atsilikimą (6:7), o priešpaskutinę rungtynių minutę tiksliu smūgiu iškovojo lygiąsias (7:7).