"Kruopa" iškovojo pirmuosius taškus

Ketvirtadienį sužaistos dvejos Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lygos rungtynės. Taškų dar neturėjusi „Kruopos“ komanda atsakingai pradėjo rungtynes su „Klaipėda city“  komanda ir beveik viską išsprendė per pirmas penkioliką minučių, laimėdama šią rungtynių atkarpą 6:1. Iš šių šešių įvarčių po du įmušė Jevgenij Zaicev ir Rolandas Petraitis. „Klaipėda city“ ekipai pavyko po kartą pasižymėti pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrajam kėliniui prasidėjus (6:3), bet vėl sekė keturi „Kruopos“ įvarčiai be atsako ir rezultatas tapo 10:3. Per paskutines dešimt minučių abi komandos lyg žaisdamos savo malonumui, pakaitomis įmušė dar 5 įvarčius ir rungtynes „Kruopa“ laimėjo rezultatu 12:6.

Kitoje dvikovoje atkakliai vyko tik pirmasis kėlinys – „Nauticos“ žaidėjai įmušę du įvarčius į „Titaniko“ ir vieną į savus vartus, pirmąjį kėlinį laimėjo minimalia persvara 2:1. Rungtynių lūžis įvyko įpusėjus antrajam kėliniui, kai per porą minučių po kartą pasižymėjo Jurij Jeremejev ir Edmundas Gaigalas (4:1). Nesugebėję susitaikyti su šia varžovų sėkme, „Titaniko“ žaidėjai nebesugebėjo ne tik įmušti įvarčių, bet ir per likusį laiką praleido dar keturis įvarčius. Rezultatyviausiai „Nauticos“ gretose žaidė Jurijus Jeremejevas, įmušęs 3 įvarčius.