Lyderiai pratęsė pergalių serijas
Antradienis buvo vėl sėkminga diena Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybiių II lygos lyderiams. „Bočiai“ ir „Vakarų Baltija“ iškovojo šeštąsias pergales paeiliui, o „Gargždų Pramogos-Taškas“ pratęsė savo pergalių seriją iki keturių pergalių.
 Vakarų Baltija“ antradienio vakaro pirmose rungtynėse per pirmąjį kėlinį prieš FK „Baltus-2“ palaipsniui susikrovė penkių įvarčių persvarą (6:1), o antroje rungtynių pusėje abi komandos beveik pakaitomis įmušė dar po penkis įvarčius ir rungtynės baigėsi ta pačia „Vakarų Baltijos“ penkių įvarčių persvara (11:6). „Vakarų Baltijos“ gretose tris įvarčius įmušė Jurij Timanov, pralamėjusių „Baltai-2“ komandoje triskart pasižymėjo Mindaugas Grušauskas.
 Pagrindine vakaro dvikova laikytos „Bočių“ ir „Kuršių“ rungtynės atkakliai klostėsi tik pirmoje rungtynių pusėje, per kurią vienintelis „Bočių“ žaidėjas Germanas Vaniuchinas 18-ąją rungtynių minutę sugebėjo įmušti įvartį. Tačiau vos tik prasidėjus antrajam kėliniui per keletą minučių „Bočių“ persvara padidėjo iki keturių įvarčių (4:0), o per likusį rungtynių laiką „Bočiai“ įmušė dar keturis įvarčius (8:0), varžovams neleisdami įmušti net garbės įvarčio. Nugalėtojams po tris įvarčius įmušė Rokas Borusas ir Germanas Vaniuchinas.
Paskutinėje vakaro dvikovoje „Gargždų Pramogos-Taškas“ kiek daugiau vargo su „Vakarų Pramoga“ turėjo tik pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo tik trijų įvarčių persvara (3:0). Tačiau antro kėlinio pradžioje praleidę vienintelį įvartį, gargždiškiai varžovams atsakė dešimčia įvarčių ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 13:1. Nugalėtojams Algimantas Bačianskis įmušė 4 įvarčius, Robertas Malakauskas pasižymėjo triskart.