Nautica
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
23
TAŠKAI
43 (vid. 3.91)
ĮMUŠTA
29 (vid. 2.64)
PRALEISTA
14
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrius JotkoEduard SmirnovNerijus JurkaitisJurij JeremejevIgor Gul
9 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrius Jotko
9
0
0
Eduard Smirnov
9
0
0
Nerijus Jurkaitis
8
0
0
Jurij Jeremejev
6
0
0
Igor Gul
3
0
0
Tomas Dargužas
3
1
0
Vadim Pinko
3
0
0
Mark Rybakov
3
0
0
Edmundas Gaigalas
2
0
0
Aleksandr Nikolajenko
2
0
0
Artiom Jerošenko
1
0
0
Michail Polevanov
0
0
0
Juras Martinkėnas
0
0
0
Dovydas Zakrevskij
0
0
0
Artūr Rožin
0
0
0
Renat Mosejev
0
0
0
Andrej Višnevkij
0
0
0
Aleksandr Orinka
0
0
0
Khaled Menani
0
1
0
Nikkita Peretiatko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-13
Titanic
1:3
Nautica
2
2014-11-17
Nautica
2:2
Irenita
3
2014-11-26
Bočiai
0:2
Nautica
4
2014-12-01
Nautica
4:2
Baltai
5
2014-12-11
GP-Policijos Asociacija
5:1
Nautica
6
2014-12-18
Nautica
6:7
Klarksonas-Plikiai
7
2015-01-08
Sportidus-KVK
2:4
Nautica
9
2015-01-20
Nautica
4:1
Sarema
9
2015-01-22
Kruopa
2:6
Nautica
10
2015-01-28
Nautica
4:4
Klaipėdos Universitetas
11
2015-02-06
Nautica
7:3
KUSK
12
2015-02-11
Nautica
7:1
Sportidus-KVK
13
2015-02-19
GP-Policijos Asociacija
4:0
Nautica
14
2015-03-01
Nautica
2:7
Irenita

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
3 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 12
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 1 3
2. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0
3. KLAIPĖDA UNITED 1 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015