Nautica
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
23
TAŠKAI
43 (vid. 3.91)
ĮMUŠTA
29 (vid. 2.64)
PRALEISTA
14
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrius JotkoEduard SmirnovNerijus JurkaitisJurij JeremejevIgor Gul
9 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrius Jotko
9
0
0
Eduard Smirnov
9
0
0
Nerijus Jurkaitis
8
0
0
Jurij Jeremejev
6
0
0
Igor Gul
3
0
0
Tomas Dargužas
3
1
0
Vadim Pinko
3
0
0
Mark Rybakov
3
0
0
Edmundas Gaigalas
2
0
0
Aleksandr Nikolajenko
2
0
0
Artiom Jerošenko
1
0
0
Michail Polevanov
0
0
0
Juras Martinkėnas
0
0
0
Dovydas Zakrevskij
0
0
0
Artūr Rožin
0
0
0
Renat Mosejev
0
0
0
Andrej Višnevkij
0
0
0
Aleksandr Orinka
0
0
0
Khaled Menani
0
1
0
Nikkita Peretiatko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-13
Titanic
1:3
Nautica
2
2014-11-17
Nautica
2:2
Irenita
3
2014-11-26
Bočiai
0:2
Nautica
4
2014-12-01
Nautica
4:2
Baltai
5
2014-12-11
GP-Policijos Asociacija
5:1
Nautica
6
2014-12-18
Nautica
6:7
Klarksonas-Plikiai
7
2015-01-08
Sportidus-KVK
2:4
Nautica
9
2015-01-20
Nautica
4:1
Sarema
9
2015-01-22
Kruopa
2:6
Nautica
10
2015-01-28
Nautica
4:4
Klaipėdos Universitetas
11
2015-02-06
Nautica
7:3
KUSK
12
2015-02-11
Nautica
7:1
Sportidus-KVK
13
2015-02-19
GP-Policijos Asociacija
4:0
Nautica
14
2015-03-01
Nautica
2:7
Irenita

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015