LCC KICKS
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
38 (vid. 4.22)
ĮMUŠTA
33 (vid. 3.67)
PRALEISTA
5
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Martynas BučasEdvardas BacevičiusSheerali AimuradovDenis GodzinKonstantin Kurashvili
18 įvarč.11 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Martynas Bučas
18
1
1
Edvardas Bacevičius
11
0
0
Sheerali Aimuradov
5
1
0
Denis Godzin
4
0
0
Dmitrij Solovev
3
1
0
Konstantin Kurashvili
3
0
0
Ejike Nnamdi Nwosu
2
0
0
Andres Valencia
0
0
0
Danil Dudukalov
0
0
0
Denis Degutis
0
0
0
Mikalai Karol
0
0
0
Erik Dudik
0
0
0
Pogos Karapetian
0
0
0
Dan Negreata
0
0
0
Yauheni Krasotki
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-12
LCC KICKS
1:1
Sparta
2
2014-11-20
Bočiai-Transkela
1:4
LCC KICKS
3
2014-11-27
LCC KICKS
3:6
Vakarų frontas
4
2014-12-03
Klaipėda City
5:5
LCC KICKS
5
2014-12-10
LCC KICKS
4:3
Atsarginių suoliukas
6
2014-12-17
Policijos Mokykla
3:5
LCC KICKS
7
2015-01-14
LCC KICKS
3:3
Optimistai
8
2015-01-15
LCC KICKS
10:5
LAJM
9
2015-01-21
AGRpakas-Sendvaris
6:3
LCC KICKS
10
2015-01-29
LCC KICKS
4:1
Atsarginių suoliukas
11
2015-02-05
Klaipėda City
2:1
LCC KICKS
12
2015-02-13
Policijos Mokykla
6:4
LCC KICKS

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
7 turas
FASOUL ARTSPACE - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. MINIJA B 6 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 3 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 7 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21
3. FK VS-JONUŠAI 7 18
4. KFA-NEPTŪNAS 7 13
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. FK GRANATA 7 12
7. FK JAKAI 7 10
8. FC SUOLIUKAS 7 9
9. FASOUL ARTSPACE 6 9
10. FK FUTERA 7 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 3
13. NEWLINK TRUST 7 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 12
4. KRUOPA-GIRULIAI 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 5
6. MEMEL 6 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA UNITED 2 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015