2014-11-26, 3 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Ernestas Kemėža
LAJM 2:9 Bočiai-Transkela
(2:7)
LAJM
Rungtynių eiga
Bočiai-Transkela
Artiom Griniov, Aivaras Rubavičius, Valentinas Tuska, Martynas Domkus, Laurynas Plačas, Aleksej Vladimirov, Artiom Lysakov, Šarūnas Monstavičius, Dovydas Čiuprinskas, Robertas Benetis, Roman Kononov;
3 min. 0-1
Arūnas Gylys
Artiom Lysakov
10 min. 1-1
11 min. 1-2
Oleg Čmyr
Dovydas Čiuprinskas
13 min. 2-2
15 min. 2-3
Edvardas Kalinovas
16 min. 2-4
Jevgenij Fiodorov
21 min. 2-5
Ernestas Alekna
22 min. 2-6
Ernestas Alekna
23 min. 2-7
Ernestas Alekna
35 min. 2-8
Viktor Zujev
38 min. 2-9
Edvardas Kalinovas
Martynas Matūza, Arūnas Arbatauskas, Viktor Zujev, Oleg Čmyr, Arūnas Gylys, Jevgenij Fiodorov, Vilius Ignatavičius, Edvardas Kalinovas, Ernestas Alekna;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Artiom Griniov.
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
7 turas
FASOUL ARTSPACE - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. MINIJA B 6 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 3 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 7 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21
3. FK VS-JONUŠAI 7 18
4. KFA-NEPTŪNAS 7 13
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. FK GRANATA 7 12
7. FK JAKAI 7 10
8. FC SUOLIUKAS 7 9
9. FASOUL ARTSPACE 6 9
10. FK FUTERA 7 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 3
13. NEWLINK TRUST 7 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 12
4. KRUOPA-GIRULIAI 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 5
6. MEMEL 6 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA UNITED 2 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015