2015-01-08, 7 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Aidas Mazalas, Tomas Lavrinavičius
AGRpakas-Sendvaris 5:8 Atsarginių suoliukas
(3:3)
AGRpakas-Sendvaris
Rungtynių eiga
Atsarginių suoliukas
Šarūnas Bačko, Robertas Gudas, Remigijus Vaitkevičius, Karolis Tendys, Ovidijus Musulas, Tadas Jurkus, Benas Alseika, Simas Pranauskas;
Remigijus Vaitkevičius
3 min. 1-0
5 min. 1-1
Vilius Jokubaitis
Karolis Tendys
10 min. 2-1
14 min. 2-2
Jevgenij Goroška
Remigijus Vaitkevičius
16 min. 3-2
19 min. 3-3
Andrej Smyslov
Benas Alseika
28 min. 4-3
Įvartis į savo vartus
30 min. 4-4
36 min. 4-5
Jevgenij Goroška
40 min. 4-6
Edgar Dorogavcev
Ovidijus Musulas
42 min. 5-6
48 min. 5-7
Edgar Dorogavcev
50 min. 5-8
Andrej Smyslov
Konstantin Suchov, Andrej Smyslov, Edgar Dorogavcev, Jevgenij Goroška, Martynas Tumasonis, Aleksandr Šipulia, Sergej Bondarev, Aleksej Limanets, Sergej Smyslov, Vilius Jokubaitis, Dmitrij Čindarov;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Konstantin Suchov, Remigijus Vaitkevičius.
Raudonos kortelės: .

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015