2015-01-15, 8 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Eugenijus Starostinas
Atsarginių suoliukas 6:8 Sparta
(3:5)
Atsarginių suoliukas
Rungtynių eiga
Sparta
Konstantin Suchov, Andrej Smyslov, Edgar Dorogavcev, Martynas Tumasonis, Edgaras Sofranovas, Aleksej Limanets, Sergej Smyslov, Vilius Jokubaitis, Dmitrij Čindarov;
1 min. 0-1
Vilius Čižauskas
Edgar Dorogavcev
2 min. 1-1
Martynas Tumasonis
2 min. 2-1
6 min. 2-2
Aleksandras Timinskas
10 min. 2-3
Robertas Baltuonė
17 min. 2-4
Arvydas Trizno
23 min. 2-5
Robertas Baltuonė
Vilius Jokubaitis
24 min. 3-5
Andrej Smyslov
35 min. 4-5
36 min. 4-6
Arvydas Trizno
37 min. 4-7
Aleksandras Timinskas
38 min. 4-8
Aleksandras Timinskas
Martynas Tumasonis
40 min. 5-8
Edgar Dorogavcev
45 min. 6-8
Aleksej Archipov, Arvydas Trizno, Aleksandras Timinskas, Paulius Ruseckas, Vilius Čižauskas, Arnoldas Liutika, Žygimantas Dubickas, Artūras Mosejev, Robertas Baltuonė

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Aleksandras Timinskas.
Raudonos kortelės: .

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015