2015-01-16, 8 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Ernestas Kemėža
Optimistai 5:9 Vakarų frontas
(2:5)
Optimistai
Rungtynių eiga
Vakarų frontas
Georgij Štukov, Roman Dorofejev, Ruslan Ašurov, Ilja Petrov, Oskaras Dirmeikis, Aleksandr Medveckij, Evgenij Bulbenkov, Pavel Orchinenko;
Ruslan Ašurov
3 min. 1-0
4 min. 1-1
Romas Stonys
7 min. 1-2
Romas Stonys
12 min. 1-3
Karolis Inta
13 min. 1-4
Karolis Inta
Evgenij Bulbenkov
21 min. 2-4
24 min. 2-5
Romas Stonys
30 min. 2-6
Linas Skipitis
Ruslan Ašurov
33 min. 3-6
34 min. 3-7
Romas Stonys
Ruslan Ašurov
35 min. 4-7
41 min. 4-8
Romas Stonys
Aleksandr Medveckij
42 min. 5-8
44 min.5-9
Karolis Inta
Anatolijus Žmurko, Romas Stonys, Dainius Bukantas, Linas Skipitis, Aneris Adomkevičius, Vytautas Baltmiškis, Karolis Inta;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Evgenij Bulbenkov.
Raudonos kortelės: Evgenij Bulbenkov.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
2 turas
FK PAJŪRIS - NAUTICA
21.10
2 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - GEGŪNĖ-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 4
2. KRANTONA 1 3
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. FK BALTIJA 2 3
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 3
6. FK SMK 1 1
7. FK VS-JONUŠAI 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 6
2. DRAGŪNAI 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. FASOUL ARTSPACE 1 3
5. KFA-FC NEPTŪNAS 1 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK PLIUSAS 1 0
8. FK FUTERA 2 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. DANĖS PERLAS 2 3
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. MEMEL 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015