2015-05-14, 3 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Eugenijus Starostinas
Nautica 5:9 Sparta
(3:3)
Nautica
Rungtynių eiga
Sparta
Aleksandr Orinka
Artiom Korotjich
Arsenij Djakov
Klaida Žukaitis
Aleksas Volkovas
Donatas Stankevičius
Stanislovas Normantas
Kiril Čiupalov
Edmundas Gaigalas
Juras Martinkėnas
Kiril Čiupalov
8 min. 1:0
14 min. 1:1
Marius Bukauskas
Juras Martinkėnas
17 min. 2:1
Juras Martinkėnas
21 min. 3:1
23 min. 3:2
Edas Skyrius
26 min. 3:3
Marius Bukauskas
31 min. 3:4
Arnoldas Liutika
32 min. 3:5
Artiom Lysakov
41 min. 3:6
Arvydas Trizno
41 min. 3:7
Arvydas Trizno
Juras Martinkėnas
42 min. 4:7
Donatas Stankevičius
46 min. 5:7
53 min. 5:8
Semion Maslov
60 min. 5:9
Edas Skyrius
Mindaugas Urbė
Arvydas Trizno
Semion Maslov
Marius Bukauskas
Dmitrij Jaskovec
Aleksej Archipov
Artūras Bytautas
Artūras Mosejevas
Žygimantas Dubickas
Arnoldas Liutika
Edas Skyrius
Artiom Lysakov

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Edas Skyrius.
Raudonos kortelės : .

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
HBH - KLAIPĖDOS VETERANAI
Kretingos miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 11 31 31
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 12 9 19
4. KLAIPĖDOS FM B 10 1 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 -27 9
7. FK JONUŠAI 12 -31 8
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015