TITANIC
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
56 (vid. 5.09)
ĮMUŠTA
50 (vid. 4.55)
PRALEISTA
6
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nerijus JurkaitisDenis DenikajevGiedrius ZeniauskasAudrius ŠopisDarius Gritkus
25 įvarč.13 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Nerijus Jurkaitis
11
25
0
0
Denis Denikajev
10
13
0
0
Giedrius Zeniauskas
10
6
2
0
Audrius Šopis
9
5
2
0
Maksim Nevolia
6
2
1
0
Darius Gritkus
10
2
2
0
Martynas Mankus
5
1
0
0
Mantas Kirila
3
1
1
0
Genadij Loginovič
0
0
0
0
Aleksandr Vasiljev
1
0
0
0
Lukas Bielskis
1
0
0
0
Kiril Čiupalov
2
0
0
0
Kęstutis Narbutas
0
0
0
0
Viktor Zujev
11
0
0
0
Andrius Piekus
6
0
0
1
Artūras Rožinas
0
0
0
0
Aleksandr Orinka
3
0
0
0
Konstantin Andrijenko
1
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-13
SAREMA
5:3
TITANIC
2
2015-11-20
TITANIC
3:4
KUSK
3
2015-11-25
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:1
TITANIC
4
2015-12-03
TITANIC
2:7
NAUTICA
5
2015-12-11
TITANIC
7:1
BOČIAI
6
2015-12-18
BALTAI
9:7
TITANIC
7
2016-01-08
TITANIC
7:1
PM "ARARAT"
8
2016-01-14
IRENITA
4:1
TITANIC
9
2016-01-20
TITANIC
11:5
KRUOPA
10
2016-01-28
SAKUONA-PLIKIAI
4:7
TITANIC
11
2016-02-05
TITANIC
7:6
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015