MEGLAR
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
37 (vid. 2.06)
ĮMUŠTA
50 (vid. 2.78)
PRALEISTA
-13
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Pranas GriškevičiusAudrius PlonisDeividas BalčiūnasTadas DrungilasNerijus Butkus
9 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Pranas Griškevičius
16
9
1
1
Audrius Plonis
17
6
5
0
Deividas Balčiūnas
13
5
0
0
Tadas Drungilas
11
3
0
0
Nerijus Butkus
11
2
2
0
Mantas Pakalniškis
14
2
0
0
Evaldas Dargis
9
1
0
0
Anton Ščinov
18
1
0
0
Ramūnas Čekavičius
1
1
0
0
Aurimas Meilė
6
1
0
0
Paulius Liutikas
3
1
0
0
Lukas Šiaulytis
6
1
1
0
Valdas Valančius
5
1
0
0
Lukas Jonušis
5
1
1
0
Artūras Stučys
15
0
6
1
Vygantas Burškys
14
0
0
0
Aurimas Tamkevičius
18
0
0
0
Daumantas Vitkauskas
3
0
0
0
Linas Novas
9
0
0
0
Kasparas Liutikas
10
0
0
0
Vykintas Merkelevičius
7
0
0
0
Paulius Baranauskas
2
0
0
0
Karolis Daugėla
5
0
0
0
Vilius Dragašius
0
0
0
0
Deividas Balčiūnas
13
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Aurimas Barsteika
1
1
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-04-26
FK "JAKAI"
2:2
MEGLAR
2
2016-05-03
MEGLAR
4:2
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
3
2016-05-10
MEMEL
0:2
MEGLAR
4
2016-05-17
MEGLAR
0:7
BALTAI
5
2016-06-28
KRUOPA
3:0
MEGLAR
6
2016-05-30
MEGLAR
6:1
KORALAS
7
2016-06-06
MEGLAR
4:5
NAUTICA
8
2016-06-13
AGLUONA
0:1
MEGLAR
9
2016-06-20
MEGLAR
1:7
UOSTO DIREKCIJA
10
2016-07-19
MEGLAR
0:5
FK "JAKAI"
11
2016-07-26
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
2:1
MEGLAR
12
2016-08-02
MEGLAR
3:0
MEMEL
13
2016-08-09
BALTAI
4:3
MEGLAR
14
2016-08-20
MEGLAR
0:4
KRUOPA
15
2016-08-22
KORALAS
4:2
MEGLAR
16
2016-08-30
NAUTICA
0:4
MEGLAR
17
2016-09-05
MEGLAR
4:2
AGLUONA
18
2016-09-13
UOSTO DIREKCIJA
2:0
MEGLAR

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't existTable 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't exist

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FC SUOLIUKAS - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

20.10
7 turas
FK DITUVA - SK PLIKIAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015