2016-11-21, 1 turas.
Vieta: Žaidimų ir sporto sale Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Aidas Mazalas
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA 2:7 BOČIAI
(1:2)
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
Rungtynių eiga
BOČIAI
Darius Uselis
Aurelijus Staponka
Artūras Montrimas
Karolis Urbaitis
Andrius Butkus
Simonas Alsys
Orestas Abramavičius
Edvinas Bračkus
Simonas Alsys
13 min. 1:0
20 min. 1:1
Rokas Gecevičius
22 min. 1:2
Martynas Bučas
Karolis Urbaitis
36 min. 2:2
37 min. 2:3
Edvardas Bacevičius
42 min. 2:4
Andrius Jotko
44 min. 2:5
Rokas Gecevičius
46 min. 2:6
Eduard Smirnov
48 min. 2:7
Andrius Jotko
Tomas Domarkas
Igor Gul
Eduard Smirnov
Martynas Bučas
Edvardas Bacevičius
Vytautas Kurmis
Rokas Gecevičius
Evaldas Karpavičius
Andrius Jotko
Edgaras Drąsutis
Erikas Vainoras
Stanislovas Normantas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - I LYGA

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - II LYGA
19.00
14 turas
FC SUOLIUKAS - FK PLIUSAS
FM salė (P. Komunos g. 16A)
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
Finalas turas
PLIKIAI-SAKUONA - NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
FM salė (P. Komunos g.16A)
KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - I LYGA
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 11 22 23
2. KRANTONA 11 13 22
3. PHOENIX FC 12 20 20
4. FK PEMPININKAI 12 11 18
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 12 10 17
6. KLAIPĖDA CITY 12 -25 8
7. FK ŠILUTĖ 12 -51 6

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - II LYGA
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. PLIKIAI-SAKUONA 14 51 31
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 23 31
3. FK JONUŠAI 13 27 27
4. DRAGŪNAI 14 -2 22
5. FC SUOLIUKAS 13 8 19
6. FK SPARTA 14 -7 15
7. LCC MOOSE FC 14 -56 9
8. FK PLIUSAS 13 -44 6

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. PLIKIAI-SAKUONA 10 54 28
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 47 24
3. DANĖS PERLAS 10 3 16
4. KRUOPA 10 -18 12
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10 13 19
6. KLAIPĖDA CITY 10 6 12
7. MEMEL 10 -42 3
8. MEGLARAS 10 -61 3


KLFF.lt - 2015