2017-07-02, 8 turas.
Vieta: Gargždų "Minijos" stadionasTeisėjai: Tomas Lavrinavičius, Vladimir Gerasimov, Erikas Vainoras
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 4:0 Plungės "BABRUNGAS"
(2:0)
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
Rungtynių eiga
Plungės "BABRUNGAS"
Startinė sudėtis:
44 Liudvikas Alminas
4 Giedrius Ratkus (62‘)
5 Eimantas Rudavičius
7 Robertas Malakauskas
8 Simonas Alsys
9 Dangis Gailiušis
10 Evaldas Garbauskas
14 Mindaugas Vijeikis (73‘)
19 Laurynas Gedmintas
22 Stasys Vyšniauskas (66')
55 Aurelijus Staponka
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Martynas Draukšas
11 Osvaldas Bieliauskis (73‘)
13 Artūras Montrimas
16 Orestas Abramavičius (66‘)
18 Julius Triuška
14 Mindaugas Jonelys
21 Mantas Lukas (62‘)
Giedrius Ratkus
13 min. 1:0
Robertas Malakauskas
21 min. 2:0
Dangis Gailiušis
61 min. 3:0
Robertas Malakauskas
70 min. 4:0
Startinė sudėtis:
Eimantas Brezgys 1
Dainoras Salys 4
Mantas Gedminas 5
Edvinas Mickevičius 8
Aurelijus Barusas 9
(80‘) Edvinas Alimas 10
Paulius Mačiuitis 24
(85‘) Laurynas Gaudėšius 28
(63‘) Gabrielius Leliuga 29
Edgaras Lesnickas 33
(55‘) Irmantas Každailis 77
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(27‘) Ernestas Žymantas 99
(63‘) Marius Drozdovas 88
(55‘) Valentas Mitkus 17
(80‘) Matas Jaudzemas 88

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Eimantas Rudavičius, Giedrius Ratkus, Laurynas Gedmintas, Mantas Gedminas, Laurynas Gaudėšius.
Raudonos kortelės : .

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015