2017-05-12, 2 turas.
Vieta: Šiaulių "Gytarių"stadionasTeisėjai: Mindaugas Jackus, Aleksandras Stepanovas, Ovidijus Janušauskas
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 2:1 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
(0:1)
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Rungtynių eiga
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
Startinė sudėtis:
12 Airidas Jocas
2 Dovydas Medžiaušis
4 Deividas Klimas
7 Justinas Kuizinas
10 Marius Baziulis
18 Gediminas Čeponkus (46‘)
19 Mindaugas Toleikis (46‘)
20 Darius Gulbinas
21 Mantas Štankelis (74‘)
22 Vytautas Mituzas
23 Artūras Ankudinovas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Gustas Baliutavičius
3 Dovydas Lunskis
8 Matas Kazlauskas
9 Valdemaras Palubinskas (74‘)
11 Sergej Amirzian (46‘)
13 Airidas Petkevičius
14 Henrikas Kubulkis (46‘)
25 min. 0:1
Aurelijus Staponka
Dovydas Medžiaušis
68 min. 1:1
Sergej Amirzian
87 min. 2:1
Startinė sudėtis:
Martynas Draukšas 1
Giedrius Ratkus 4
Eimantas Rudavičius 5
(46‘) Vilius Norvilas 7
Evaldas Garbauskas 9
Aurelijus Staponka 10
(71‘) Nerijus Jurkaitis 15
(68‘) Dangis Gailiušis 19
Laurynas Gedmintas 20
Mantas Lukas 21
(78‘) Julius Triuška 22
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Liudvikas Alminas 44
(78‘) Stasys Vyšniauskas 11
(68‘) Mindaugas Šiaulytis 13
Mindaugas Jonelys 14
(71‘) Simonas Alsys 17
(46‘) Robertas Malakauskas 18
Artūras Montrimas 23

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mantas Štankelis.
Raudonos kortelės : .

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015