2017-09-24, 16 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Aidas Mazalas, Martynas Matūza, Edmundas Gaigalas
Klaipėdos "ATLANTAS B" 5:0 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
(2:0)
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Rungtynių eiga
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Startinė sudėtis:
1 Vincentas Šarkauskas (46‘)
3 Vladislav Kučerov
8 Gustas Gumbaravičius (76‘)
17 Arnas Vismantas
19 Ainis Vilavičius
20 Gintas Rakauskas (46‘)
27 Dominykas Čiesna (63‘)
31 Matas Kubilius
52 Mikhail Kaliadka (63‘)
53 Rokas Gedminas
54 Dovydas Virkšas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
12 Mantas Bertašius (46‘)
4 Jonas Latakas (76‘)
9 Rokas Filipavičius
13 Lukas Lubauskas (63‘)
21 Gleb Son (46‘)
32 Martynas Bačko (63‘)
Gintas Rakauskas
25 min. 1:0
Gintas Rakauskas
30 min. 2:0
Rokas Gedminas
55 min. 3:0
Dovydas Virkšas
62 min. 4:0
Rokas Gedminas
75 min. 5:0
Startinė sudėtis:
Povilas Mickevičius 12
Valdas Rubel 5
Marijus Vasiliauskas 6
Aivaras Rakašius 8
(70‘) Artūras Rutkevičius 9
Lukas Jurgelis 14
Kęstutis Daškus 15
Tadas Lukošius 17
Robertas Tautkus 18
(59')Sergej Palijčuk 20
Dominykas Štutas 22
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(59‘) Mindaugas Kalenda 1
Mindaugas Sabas 3
Mindaugas Burneikis 7
(70‘) Justas Gricius 17

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015