2017-07-03, 4 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Simas Kaušas, Giedrius Zaniauskas
Klaipėdos "KORALAS B" 2:3 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
(1:1)
Klaipėdos "KORALAS B"
Rungtynių eiga
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Dovydas Komža
Karolis Inta
German Jezerskij
Dovydas Rimkus
Kasparas Davidonis
Benas Babenskas
Ričardas Jasulaitis
Liutauras Rimkus
Ignas Venckus
Kasparas Voropajevas
Vadim Trefilov
Emilijus Golikovas
Maksimas Senkevičius
Markos Kazarian
Maksim Jefišov
Nedas Sudintas
Aleksandr Dymov
Audrius Labžentis
Aleksandr Fiodorov
Karolis Inta
3 min. 1:0
34 min. 1:1
Mindaugas Žemaitaitis
Kasparas Davidonis
53 min. 2:1
66 min. 2:2
Deividas Peištaras
77 min. 2:3
Anton Ananjev
Edvinas Razutis
Artūras Mosejevas
Maksim Jegorov
Deividas Peištaras
Robertas Tranas
Giedrius Simonavičius
Anton Ananjev
Zigmantas Butkus
Kazimieras Žutautas
Evaldas Užkuraitis
Mindaugas Žemaitaitis
Darius Grigaitis
Gvidas Kulbickas
Jaunus Zimantas
Kostas Skarbalius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Ignas Venckus, Aleksandr Fiodorov, Benas Babenskas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
1 turas
FK GRANATA - FK VS-JONUŠAI
20.10
1 turas
FC SUOLIUKAS - GARANT GROUP
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-NEPTŪNAS 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA CITY 0 0
4. FC SUOLIUKAS 0 0
5. FK PLIUSAS 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. GARANT GROUP 0 0
8. FK VS-JONUŠAI 0 0
9. FK GRANATA 0 0
10. FASOUL ARTSPACE 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. TRITON LT 0 0
13. FK FUTERA 1 0
14. NEWLINK TRUST 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015