2017-10-13, 15 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Aidas Mazalas, Vladimir Gerasimov, Timur Cyvaniuk
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:1 Šilalės FK "ŠILALĖ"
(1:0)
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Rungtynių eiga
Šilalės FK "ŠILALĖ"
Edvinas Razutis
Marius Komovas
Tadas Balčiūnas
Artūras Mosejevas
Darius Grigaitis
Edgaras Jokubaitis
Robertras Tranas
Zigmantas Butkus
Marius Valskis
Audrius Tolis
Marius Nausėdas
Aurimas Peištaras
Kostas Skarbalius
Arnoldas Nausėdas
Mindaugas Žemaitaitis
Mindaugas Žemaitaitis
21 min. 1:0
53 min. 1:1
Vytautas Žukauskas
Marius Valskis
85 min. 1:1
(neįmuštas 11 m.)
Marius Valskis
85 min. 2:1
Marius Valskis
90 min. 3:1
Ernestas Macenis
Ramūnas Jokubaitis
Darius Kavaliauskas
Vilius Zbarauskas
Pranas Rauktys
Audrius Blankas
Justinas Mickūnas
Vytautas Kurmis
Vytautas Žukauskas
Darius Radavičius
Vygandas Dajoras
Mantas Aivaras Kurmis
Aivaras Buzas
Tomas Šveikauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Marius Komovas, Aivaras Buzas, Darius Kavaliauskas, Justinas Mickūnas.
Raudonos kortelės : Justinas Mickūnas.

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 10 28 28
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 12 19
4. KLAIPĖDOS FM B 9 2 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. FK JONUŠAI 12 -31 8
7. FASOUL 14 -25 6
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 -28 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015