2017-06-01, 5 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Aidas Mazalas
"SAREMA" 7:4 MIŠKO PASAKA
(3:1)
"SAREMA"
Rungtynių eiga
MIŠKO PASAKA
Tomas Domarkas
Vladimir Gerasimov
Paulius Ruseckas
Audrius Plonis
Rokas Girtautas
Donatas Žičkus
Chadie Naeim
Scott Palmer
Orestas Abramavičius
Martynas Vaišvila
Karolis Kelpšas
Mantas Tėvelis
Paulius Ruseckas
4 min. 1:0
Mantas Tėvelis
9 min. 2:0
Karolis Kelpšas
12 min. 3:0
28 min. 3:1
Mindaugas Žemaitaitis
32 min. 3:2
Anton Ananjev
Orestas Abramavičius
36 min. 4:2
Karolis Kelpšas
52 min. 5:2
55 min. 5:3
(10 m.)
Mindaugas Žemaitaitis
Karolis Kelpšas
57 min. 6:3
59 min. 6:4
Aurimas Peištaras
Rokas Girtautas
60 min. 7:4
Andrius Gecas
Edgaras Žemaitaitis
Jaunius Zimantas
Kazimieras Žutautas
Kostas Skarbalius
Anton Ananjev
Kęstas Putys
Deivydas Peištaras
Aurimas Peištaras
Robertas Tranas
Simas Kaušas
Mindaugas Žemaitaitis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Simas Kaušas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. KLAIPĖDOS FM B 12 21
5. FK VS-JONUŠAI 14 19
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015