2017-08-09, 8 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Giedrius Zaniauskas
KLAIPĖDA CITY 7:2 KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
(4:2)
KLAIPĖDA CITY
Rungtynių eiga
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
Dmitrij Jakovlev
Roman Abrašin
Anton Archipov
Dalius Barakauskis
Denis Dobrijan
Viktor Klesčionok
Denis Mišin
Tomas Norkūnas
Marius Prišmontas
Oleg Romančiuk
Andrej Srokin
Dovydas Stonys
Marius Šilauskas
Vytautas Žukauskas
Romanas Zabalotnas
Tomas Norkūnas
6 min. 1:0
11 min. 1:1
Žilvinas Kymantas
Denis Dobrijan
13 min. 2:1
14 min. 2:2
Andrius Vaitonis
Vytautas Žukauskas
20 min. 3:2
Vytautas Žukauskas
25 min. 4:2
Tomas Norkūnas
34 min. 5:2
Roman Abrašin
47 min. 6:2
Vytautas Žukauskas
54 min. 7:2
Almantas Mickus
Žilvinas Kymantas
Marius Komovas
Audrius Vitkauskas
Zigmantas Butkus
Justas Noreika
Constantin Wunder
Saulius Varkalis
Edmundas Zakaras
Evaldas Užkuraitis
Andrius Vaitonis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Evaldas Užkuraitis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. KLAIPĖDOS FM B 12 21
5. FK VS-JONUŠAI 14 19
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015