2017-08-17, 9 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
"SAREMA" 8:2 EDM STATYBA-SENDVARIS
(6:0)
"SAREMA"
Rungtynių eiga
EDM STATYBA-SENDVARIS
Simas Kaušas
Rokas Girtautas
Tomas Bardauskas
Rokas Simutis
Vytautas Laurinaitis
Almantas Eidėjus
Scott Palmer
Karolis Rokas
Arnoldas Nausėdas
Andrius Alunderis
Karolis Kelpšas
Mykolas Kaveckas
Stanislav Normantas
Karolis Rokas
4 min. 1:0
Karolis Kelpšas
7 min. 2:0
Arnoldas Nausėdas
8 min. 3:0
Stanislav Normantas
18 min. 4:0
Tomas Bardauskas
23 min. 5:0
Arnoldas Nausėdas
30 min. 6:0
33 min. 6:1
Šarūnas Bačko
48 min. 6:2
Benas Alseika
Stanislav Normantas
49 min. 7:2
Mykolas Kaveckas
57 min. 8:2
Martynas Matūza
Benas Alseika
Sergėjus Bačko
Robertas Gudas
Ovidijus Musulas
Mindaugas Seminavičius
Karolis Tendys
Garžvydas Žakys
Mikael Metz-Jepsen
Šarūnas Bačko
Tautvydas Šlymas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. KLAIPĖDOS FM B 12 21
5. FK VS-JONUŠAI 14 19
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015