2018-08-13, 14 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8:2 KRUOPA
(2:1)
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
Rungtynių eiga
KRUOPA
Artūras Rožinas
Constatntin Wunder
Žilvinas Kymantas
Audrius Vitkauskas
Andrius Pancerovas
Saulius Varkalis
Marius Valskis
Tadas Gudauskas
Robertas Tranas
Artūras Kurbangalijevas
Tadas Gudauskas
9 min. 1:0
Žilvinas Kymantas
12 min. 2:0
22 min. 2:1
Andrej Afanasjev
Audrius Vitkauskas
41 min. 3:1
Žilvinas Kymantas
46 min. 4:1
Audrius Vitkauskas
48 min. 5:1
57 min. 5:2
Martynas Jankauskas
Žilvinas Kymantas
58 min. 6:2
Žilvinas Kymantas
59 min. 7:2
Audrius Vitkauskas
60 min. 8:2
Nerijus Genupskis
Sergej Fiodorov
Jevgenij Zaicev
Arūnas Arbatauskas
Vladimiras Molis
Andrej Afanasjev
Andrej Makov
Eduardas Davidonis
Audrius Šopis
Artūras Janušas
Martynas Jankauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Audrius Vitkauskas, Arūnas Arbatauskas.
Raudonos kortelės : .

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
3 turas
FK JONUŠAI - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

20.10
3 turas
SK PLIKIAI - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

21.15
3 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FK JONUŠAI 2 6 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 8 3
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 2 3
4. SK PLIKIAI 2 2 3
5. SIGROUP 2 0 3
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 0 3
7. FK DITUVA 2 -7 3
8. FK PLIUSAS 2 -2 0
9. FC SUOLIUKAS 2 -9 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015